8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítelkyni nejen k Vánocům

Ženy si s výběrem dárku pro partnera většinou nějak poradí, mnoho mužů ale nemá absolutně tušení, co by udělalo radost jejich partnerce. Vzhledem k tomu, že výběr špatného daru může znamenat i pěkný trapas, podíváme se na to, čím ji zvládnete bez problému potěšit.

Když muži nevědí, co by jejich partnerce udělalo radost, mají tendenci sahat po dvou kategoriích výrobků, kde se pouští na opravdu hodně tenký led. V první řadě jde o vybavení do domácnosti. Mnozí totiž mají pocit, že péče o ni je jediná ženina záliba. Pokud vám žena řekne, že chce dostat kuchyňského robota, nebo cokoliv jiného, žádný problém. Když to ale neudělá, určitě jí nic takového nedávejte, protože si koledujete o dost nepříjemný moment.

Druhou kategorií je erotické prádlo, které často nebývá v ženině velikosti nebo podle jejího vkusu. Zároveň jde o dárek, u kterého se tak nějak předpokládá, že si ho muži kupují spíš pro sebe. Když už se hodláte do něčeho takového pouštět, alespoň prokažte své partnerce malou laskavost a v době její nepřítomnosti doma si z jejího šuplíku s prádlem zjistěte, jaká je její skutečná velikost. (A té se pak při nákupu držte.)

Pokud by vás ani jedna z výše uvedených věcí nenapadla, ale pořád nevíte, co by mohlo být “to ono”, níže vám nabídneme pár osvědčených nápadů.

Parfém

8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítelkyni nejen k Vánocům

Neexistuje snad žena, která by neměla ráda  příjemné vůně . Z toho důvodu naběhněte do parfumerie a vyberte parfém, který by jí mohl vyhovovat. (Při výběru se řiďte tím, že si před odchodem očicháte to, co používá normálně.) Případně jí věnujte poukaz na výrobu parfému na míru.

Šperk

Ne všechny ženy touží po praktických dárcích, což je jedině správně. Pokud vidíte, že vaše partnerka miluje šperky, pravděpodobně jí uděláte radost, když jí do sbírky přidáte nějaký další.  Určitě by ale nemělo jít o bižuterii . (A z technických důvodů také nikomu nedávejte pod stromek prstýnek, protože už se mnohokrát stalo, že si žena tento krok vyložila úplně jiným způsobem. Za hlupáka, který na něco takového nemyslel, je ale obvykle muž. Pokud naopak chcete partnerku požádat pod stromkem o ruku, v tom případě je vše v pořádku.)

8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítelkyni nejen k Vánocům

Wellness

Na ženách spočívá tíha péče o domácnost, kterou doplňuje i docházení do zaměstnání. Jelikož je toho často doopravdy moc, ukažte, že si své ženy vážíte a dejte jí poukaz na wellness služby, kde se bude pro změnu někdo starat o ni. Může jít například o masáž, která bude spojená ještě s poukazem k manikérce a pedikérce, nebo třeba o poukaz ke kosmetičce.

Oblečení a doplňky

U žen spíše než u mužů zabodujete nákupem hezkého oblečení a doplňků, včetně rukavic, kabelek, klobouků a podobně. Opět se ale zkuste řídit tím, o čem jste svou partnerku slyšeli mluvit, správnou velikostí oblečení a bot, které už doma má a tím, co obvykle nosí.

8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítelkyni nejen k Vánocům

Kurz

Mnohé ženy by vůbec nenapadlo, že se mohou v průběhu roku zúčastnit nějakého zajímavého kurzu. Může jít třeba o kurz výroby domácí kosmetiky, o kurz vázání květin, o kurz výroby věnečků do vlasů, o kurz vaření (o který ale žena sama stojí) a podobně. Dokonce i některá muzea a další kulturní instituce pořádají kurzy dějin umění a podobně. Nic nepokazíte ani kurzem krav maga a dalšího bojového umění. (Za předpokladu, že vaše partnerka k takovým věcem přirozeně tíhne.)

Kosmetika

Pokud vám hodně teče do bot, objednejte své partnerce velkou kosmetickou sadu. Může jít o sadu péče o tělo a vlasy, nebo třeba o dekorativní kosmetiku. Dokonce se dělají i speciální kosmetické balíčky, ve kterých jsou například rukavice, spací maska na oči a podobně. Z toho důvodu se domníváme, že seženete kosmetiku pro všechny typy žen.

Technické vychytávky

 I ženy mají rády techniku , z toho důvodu můžete své partnerce pořídit bezdrátová sluchátka, powerbanku, objektiv na její foťák nebo cokoliv jiného, o co projeví zájem. (I kdyby to byla třeba láhev na vodu, která ji po nějaké době sama upozorní, že se má napít.) Uvidíte, že z takového dárku bude nadšená.

Co se jinam nevešlo

V neposlední řadě můžete ženě nabídnout degustační sadu kávy, čokolády nebo něčeho dalšího, co má ráda. Skvělé jsou i poukazy na nákup do jejího oblíbeného obchodu, takže si dárek vybere podle svého gusta. Bát se nemusíte ani nejrůznějších sad na výrobu nějaké konkrétní věci. Nemusí jít vyloženě o malování podle čísel, ale třeba i o sadu na výrobu mýdla, piva a podobně.

 

Jaký dárek plánujete dát své partnerce vy?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář