Elite DATE [recenze]: Opravdu je to důvěryhodná online seznamka?

Mohlo by se zdát, že najít v současné online době lásku je velice snadné. Celkem často je tomu ale naopak. Jelikož ne na každé seznamce objevíte kvalitní protějšky, možná by stálo za to přemýšlet o placené platformě, která se postará o to, aby se potenciální partneři (a partnerky) vešli do vámi stanovených kritérií. Dnes se podíváme, jestli tou seznamkou může být Elite DATE.

Seznamování s novými lidmi nebylo nikdy jednodušší. Sednete si k internetu, stáhnete si aplikaci, nebo se přihlásíte na webové stránky, a během chvíle si můžete vybírat z tisíců dostupných protějšků. (A je jedno, jestli je vaším cílem dlouhodobý vztah, přátelství nebo čistě sex.)

Problém je v tom, že velké množství jedinců, ze kterých si můžete vybírat, nemusí zvyšovat úspěšnost. Většinu času totiž musíte potenciální “uchazeče” filtrovat a odmítat. A když už někdo projde, neznamená to, že si máte co říct, nebo že mezi vámi přeskočí ona pověstná jiskra.

Jelikož je to pro řadu lidí opravdu frustrující, někteří se ze seznamek zdarma přesouvají na ty placené, které zajišťují určitý standard uchazečů, a které by vám měly nabídnout širší rozptyl, podle jakých kritérií si můžete svůj protějšek vybírat.

Jednou ze seznamek, která se těší zvýšené oblibě, je Elite DATE. Víte, co od ní můžete čekat?

O Elite DATE

Elite DATE [recenze]: Opravdu je to důvěryhodná online seznamka?

Elite DATE je populární online seznamka, která je vhodná pro lidi, kteří mají zájem o vážný vztah. (Nemělo by jít tedy o druhý Tinder nebo Badoo.) Hned na úvodní stránce se dozvíte, že na této seznamce jsou jen reální lidé a že všechny přihlášené profily se prověřují, takže by se měla maximalizovat šance, že najdete přesně toho, koho hledáte.

Mezi hlavní benefity seznamky Elite DATE patří:

  • Jednoduché seznamování
  • Denní registrace nových uživatelů
  • Kontrola profilů
  • Registrace uživatelů na úrovni

Koho můžete najít?

Elite DATE [recenze]: Opravdu je to důvěryhodná online seznamka?

Seznamka Elite DATE jde s dobou, protože kromě možnosti on hledá ji a ona hledá jeho můžete využít i možnost on hledá jeho a ona hledá ji. Vzhledem k tomu, že v současné době přestávají být homosexuální a bisexuální vztahy tabu, jde rozhodně o krok kupředu. Nikdo totiž není z výběru předem vyloučen.

Také si můžete vybrat seznamku podle města, ze kterého pocházíte, nebo podle města, do kterého to máte ze svého bydliště nejblíže.

Proč musím za členství platit?

Elite DATE si můžete předplatit na libovolně dlouhou dobu. Členství na 3 měsíce vás vyjde na 350,-/měsíc. Akční nabídka na 6 měsíců stojí 200,- na měsíc. Předplatné na 12 měsíců pak vychází na 125,-/měsíc.

Cena může některým připadat (v konečném souhrnu) jako vysoká, ale uhrazení poplatku má své dobré opodstatnění. O seznamku se stará tým administrátorů, který ověřuje profily. Také se stará o to, aby na seznamce panovalo příjemné prostředí, kde se to nebude hemžit nevyžádanými sexuálními návrhy. Jde tedy především o poplatek za udržení vysoké kvality služeb.

Elite DATE [recenze]: Opravdu je to důvěryhodná online seznamka?

Zkušenosti zákazníků

Okolo kvality seznamky se točí mnohé diskuze. My se dnes ale zaměříme na uživatelská hodnocení, která jsou dostupná na portále Firmy.cz a na recenzích Google. U těchto zdrojů je totiž velká pravděpodobnost, že hodnotící mají s využitím seznamky Elite DATE reálnou zkušenost.

Lidé, kteří se svěřili se svými zkušenostmi nejčastěji zmiňují, že:

  • Má férový přístup a solidní databázi uživatelů, kteří jsou vhodní pro dlouhodobý vztah
  • Se jim podařilo vztah z této seznamky přetavit v manželství
  • Našli přesně to, co hledali
  • Seznámení bylo velmi jednoduché
  • Vše funguje jak má a jsou spokojení

Vzhledem k tomu, že ve všech souhrnných hodnoceních má seznamka Elite DATE 4 a více hvězdiček z 5, věříme, že se vám jejím prostřednictvím taktéž podaří najít vysněný protějšek, se kterým strávíte budoucnost.

Také máte se seznamku Elite DATE pozitivní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 2.5 / 5. Počet hlasů: 10

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář