Jamieson omega 3 kapsle [recenze]: Jsou skutečně tak kvalitní?

Nejlepší nenasycené mastné kyseliny Omega-3 pochází z kvalitních mořských ryb. Vzhledem k tomu, že některým lidem vadí výrazný pach rybiny a nepříjemná pachuť, která jim může vydržet v puse i po dobu několika hodin, mnozí si volí Omega-3 kapsle, které výrobce těchto nepříjemných senzorických vlastností zbavil. Jelikož ale nebývají zrovna nejlevnější, dnes se podíváme, jestli má význam zkoušet Omega 3 od Jamieson.

Mezi účinky Omega-3 mastných kyselin patří například podpora normálního stavu kardiovaskulárního systému, redukce vzniku srdečních příhod, podpora normálního stavu pokožky a vlasů, podpora normální nálady a mnoho dalších věcí, z toho důvodu je velmi důležité, aby si ryba našla cestu na náš talíř alespoň jednou za týden. (A nejlépe dvakrát.)

 

OMEGA 3 TEST ?
Hledáte ty správné OMEGA-3?

Jamieson omega 3 kapsle [recenze]: Jsou skutečně tak kvalitní? Ve srovnání bude řečeno o:

 •  5 nejlepších doplňcích stravy s OMEGA-3 v ČR 
 • Účincích OMEGA-3 na naše tělo
 • Největších přírodních zdrojích OMEGA-3

Opravdu má ale smysl dávat přemrštěné částky za doplněk stravy s rybím olejem od Jamieson?

Rybí olej Jamieson

Jamieson omega 3 kapsle [recenze]: Jsou skutečně tak kvalitní?

Jamieson Omega-3 Select je doplněk stravy, nad jehož cenovkou se vám možná v první vteřině trochu protočí panenky. (Za 200 kapslí totiž dáte až 730,-.) Jelikož to není zrovna málo, můžete se sami sebe ptát, jestli je tato cena opodstatněná, nebo zda jde jen o nějaký chytrý marketingový trik, jak vás přesvědčit o tom, že je něco kvalitní, i když třeba není.

Rybí olej Jamieson pochází především ze sardelí, sardinek a makrel, což jsou bohaté zdroje nenasycených mastných kyselin omega-3. Dospělí lidé by pak měli během jednoho dne užít až 2 kapsle. Jeho užívání by pak mělo přispět k udržení normálního stavu zraku a kardiovaskulárního systému. V neposlední řadě může také podpořit normální činnost mozku.

Zkušenosti uživatelů

Vzhledem k tomu, že Jamieson doplněk stravy s rybím olejem neobsahuje žádné další ingredience, můžeme se rovnou podívat na to, co o něm říkají uživatelé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet. Hned na úvod musíme říct, že jeho pozice na trhu vypadá nadějně, protože na srovnávači zboží Heuréka získal 89 % ze sta, což ho řadí k tomu lepšímu, co je na našem trhu k dostání.

Když se podíváme na konkrétní slova konzumentů, zjistíme, že:

 • Jde podle nich o nejlepší rybí olej na trhu
 • Jim přijde být kvalitní
 • Cena denní dávky jim vůči obsahu balení a jeho ceně přijde být levná
 • Výrobce dodržuje deklarace
 • Má vysoký podíl EPA a DHA

Mnozí se rozhodli tento doplněk stravy vyzkoušet poté, co se v roce 2017 stal vítězem v testu kvality prestižního časopisu dTest. Vzhledem k tomu, že tento časopis pravidelně dělá nejrůznější srovnání, která dovedou odhalit nesrovnalosti a nedostatky u běžně dostupných výrobků, když o něčem napíše, že je to dobré a kvalitní, o tomto verdiktu nemůže být prakticky pochyb.

Jelikož výsledkům dTestu věříme i my, rozhodně bychom se nebáli i tento dražší doplněk stravy s obsahem rybího oleje vyzkoušet.

Jamieson Omega-3 Select
Jamieson omega 3 kapsle [recenze]: Jsou skutečně tak kvalitní?

Jamieson omega 3 kapsle jsou proslulé svou kvalitou, vysokým obsahem EPA i DHA a pozitivními zkušenostmi zákazníků. Patří mezi špičku na trhu mezi doplňky stravy s omega.

Hodnocení redakce:
4.9

Výhody

 • Kvalitní omega-3
 • Vysoký podíl DHA a EPA v denní dávce
 • Výborné zkušenosti zákazníků
 • Ověřeno naší redakcí
 • Vítěz dTestu

Nevýhody

 • Vyšší cena
 • Příliš velké balení

 

Také jste už někdy omega-3 od Jamieson zkusili? A pokud ano, jak jste byli spokojeni?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář