Key4You – recenze

Hraní her rozhodně není záležitostí dřívějška. Ačkoliv jsme se přesunuli ke hrám v telefonech a tabletech, které jsou dílem aplikace, nebo herního online prostředí, stále se mezi námi objevují fajnšmekři, kteří si kupují adventury, strategie nebo bojovky pro svůj notebook, nebo počítač. Vyplatí se je shánět na Key4You?

key4you recenze

Hraní počítačových, ale i konzolových her je způsob, jak se oprostit od stresu z práce a dalších každodenních povinností, které jako teenageři, nebo dospělí máme. (Samozřejmě, v ideálním případě by na nich neměla vznikat závislost, což se ale celkem často děje.) 

Doba ale pokročila, což znamená, že doma nechceme zakopávat o miliardu obalů, na které se během roku práší a které nám ubírají na drahocenném (a mnohdy draze zaplaceném) prostoru. Stahování her, které najdeme kdekoliv po internetu zase nemusí být legální a bezpečné. Jak tedy z této situace ven? Třeba tak, že si uděláte svoji virtuální hernu.

Bezpečost na internetu: Hry doporučujeme kupovat pouze na  ověřených stránkách a e-shopech. Získáte záruku kvality, nejlepší ceny a především jistotu, že se nejedná o podvod. ✅  Oficiální e-shop Key4You

Jak do toho celého zapadá Key4You?

Co je Key4You?

Key4You – recenze

  Key4You je  prodejce (nejen) počítačových her, který se specializuje na co nejrychlejší zprostředkování nákupu originálních titulů po internetu.  Zjednodušeně to znamená, že po výběru konkrétní hry zaplatíte stanovený poplatek a jakmile dorazí na místo určení, Key4You vám zašle klíč, který potřebujete pro stažení/rozběhnutí hry ve vašem zařízení

Těch může být klidně několik. Jen je potřeba myslet na to, že po nainstalování hry do více počítačů nelze hrát s několika lidmi najednou. (V takovém případě je potřeba mít nakoupených více klíčů najednou.)

V současné chvíli Key4You nabízí hry:

 • K přímému stažení
 • Origin
 • Uplay
 • Steam
 • GOG.com
 • Battle.net
 • Retail (pokud jste ztratili aktivační klíč ke hrám, které už máte)
 • Xbox
 • Playstation
 • ŠPIDLA DATA PROCESSING
 • Nintendo Switch
 • Bethesda Launcher
 • Epic Games
 • Nintendo 3DS
 • Rockstar Games
 • Wii U

 

A pár dalších, jako je například Steam Gift nebo CSGO Skin Steam.

Jak to celé funguje?

Jak už bylo řečeno v úvodu, celé je to o tom, že si zařídíte online přístupy k jednotlivým hrám podle vaší platformy a přání. (Případně si seženete klíče k zapomenutým hrám, které jste právě našli doma.) 

Po stránce funkčnosti je   Key4You jako jakýkoliv jiný internetový obchod. Jakmile do něj přijdete, objeví se před vámi seznam aktuálně prodávaných her i s cenou. Nad kompletní nabídkou je rychlý filtr. V jeho možnostech vidíme kategorie levných her do 200, nebo 500,-, novinky a hry, které jsou aktuálně v akci. (Případně předobjednávky na hry, které teprve přicházejí na trh.) K dispozici máte i filtr podle písmen a pokročilý filtr, ve kterém lze vybírat podle typu hry, studia nebo cenového rozpětí.

?   Náš TIP – Key4Youkey4you poukaz

✅ Nakupujte a stahujte hry pomocí různých platforem
✅ Všechny hry pohromadě
✅ Nemusíte schovávat krabičky od DVD
✅ Všechny hry vždy s nejnovější aktualizací

Key4You – recenze

Po najetí na ikonu každé hry se před námi (velmi chytře) rozbalí piktogramy, které ukazují, pro jakou platformu je určená, jazyk hry, popřípadě i to, zda je ke stažení a čas, během kterého bude dostupná k dodání. (Někdy ihned, jindy třeba až do 24 hodin.)

Velmi přehledná karta nás čeká i po samotném rozkliku, kdy se nám nabídne video, galerie, popis, cena a návrh na další hry/balíčky (i s uvedenou cenou), které by nás mohly tematicky zajímat. (Například různé verze a rozšíření hry The Sims a podobně.)

Platební metody a doručení

Co se týče ikonky rakety, ta indikuje doručení ihned. To znamená, že jakmile se peníze připíší na účet Key4You, budete mít klíč ke hře okamžitě v ruce. Piktogram hodin znamená doručení do 1 hodiny, které vyžaduje z vaší strany několik dalších kroků, které obdržíte přímo od podpory e-shopu. Hodiny s číslem 24 označují dodání do 24 hodin, ale zpravidla bývá rychlejší.

Platba za hru se provádí přes platební bránu GoPay. (Uplatníte ale i PayPal, MALL Pay, PaySec nebo Bitcoin.) Zajímavostí je, že Key4You podporuje i platby ze sousedního Slovenska

Po výběru konkrétní hry zaplatíte stanovený poplatek a jakmile dorazí na místo určení, Key4You vám zašle klíč, který potřebujete pro stažení/rozběhnutí hry ve vašem zařízení. 

Spolupráce pro “gejmry”

Key4You – recenze

  Key4You jde s dobou, takže se nebrání ani spolupráci s lidmi, kteří mají své vlastní herní kanály. (Například na platformě YouTube.) Za každý nákup, který se uskuteční formou vašeho doporučení můžete získat 3 % z ceny z nákupu. (Případně 4,5 % z nákupu v případě, že si místo peněz vyberete hru.) Vaši diváci navíc získají 3% slevu na nákup.

Při této příležitosti Key4You přikládá k nahlédnutí podmínky spolupráce a asetkit ke stažení

?   Všechny žánry pohromadě

? Široká nabídka her všech žánrů
key4you žánry her

✅ FPS hry
✅ RPG hry
✅ MOBA hry
✅ Závodní hry
✅ A mnoho dalších..

Hodnocení zákazníků

Jako již tradičně na konci článku nesmí chybět hodnocení zákazníků, které vám pomůže v rozhodování o tom, zda se vám podobný nákup online her vůbec vyplatí.

Ti, kteří byli s nákupem na Key4You spokojení říkají, že:

Výhody
 • Mají přehledný e-shop
 • Mají příznivější ceny
 • Dobře komunikují
 • Rychle dodávají objednané zboží
 • Mají širokou škálu platebních metod
 • Mají velký výběr různých her
 • Si nemusejí vybírat hry jen pro jednu platformu
 • Prodávané zboží je originální
 • Podpora je kdykoliv ochotná pohotově pomoci
 • Nabízejí zajímavé bonusové programy

Ti, kteří měli s nákupem Key4You nějakou negativní zkušenost uvádějí, že:

Nevýhody
 • Jim nefungovala (ve výjimečných případech) platba kartou online
 • Se jim nelíbily hry z náhodného klíče

Další potíže zákazníků se týkaly poplatků, které si ale účtuje provozovatel konkrétní platební metody. Někteří lidé si také stěžovali na to, že jim nebyla doručena hra, ale následně se ukázalo, že nedošlo k její platbě. (Což je jedna z podmínek.)

Co říkají o Key4You zákazníci na internetu?

key4you hodnocení
Zdroj: Heureka.cz
recenze key4you
Zdroj: Heureka.cz
key4you zkušenost
Zdroj: Zbozi.cz
zkušenost s key4you
Zdroj: Zive.cz

V naprosté většině případů byli ale lidé s nákupem v internetovém obchodě Key4You nad míru spokojení. O čemž svědčí i skutečnost, že se do něj pravidelně vrací. Rozhodně tedy není přehnané říci, že pokud toužíte po hraní vašich oblíbených her, nebo si chcete rozšířit svou sbírku bez toho, aniž byste měli doma miliardy krabiček, Key4You je určitě dobrá volba, kterou se vyplatí co nejdříve vyzkoušet.

 

 

Jakou zkušenost s Key4You máte vy? Budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 1.3 / 5. Počet hlasů: 3

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

5 komentářů u „Key4You – recenze“

 1. V tomto obchodě bohužel nakupují i podvodníci, kteří zneužívají nezkušenosti dětí, kterým přijde na mobil žádost z reálného účtu kamaráda, aby mu přeposlal kód. Když tak vaše dítě udělá a kód pošle, strhnou se peníze přes mobilní platbu. Naše dcera takto bohužel poslala kamarádce, které někdo napadl účet, kód a stálo nás to 2210 Kč. Při třetí SMS to už bylo dceři divné, tak nic neposlala. Obchod prý údajně již dodal zaplacenou službu podvodníkům a tudíž nám peníze nevrátí. Budeme řešit s PČR a dalšími orgány. Tak hlavně opatrně na to, kde se na internetu vaše děti pohybují a jak platí.

  Odpovědět
 2. Prave toto se stalo ted me dceri*13let,v T-mobailu jsme odkazani na Key4You,jen nevim kam se obratit,prisli jsme o 3000kc.Mate zkusenost jak postupovat.

  Odpovědět
 3. Mrzí mě že firma se neumí vyjádřit k výše uvedeným komentářům.. i já jsem díky podvodnému jednání, které je v firmě již několik let známo, přišla o nemalou částku.. díky neznalosti a důveřivosti dětí.. vše předám PCR a pak se snad firma vyjádří.. děkuji za odpověď

  Odpovědět
 4. Přidávám se se špatnou zkušeností, přesto že se tyto podvodné platby dějí neustále firma s tím nehodlá nic dělat..bylo by lepší tento obchod příliš nepodporovat

  Odpovědět

Napsat komentář