Rondo [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto hrou?

Možná se vám někdy stalo, že jste nakupovali v obchodě a dostali jste výherní los Rondo. Pravděpodobně to upoutalo vaši pozornost, protože jste netušili, že nějaká taková soutěž existuje a že jste se do ní nějak zapojili. Není to ale jenom podvod? Na to se podíváme níže.

Na to, že při nákupu můžeme získávat kupony, které pak můžeme směnit za zajímavé výrobky, na to jsme si už tak nějak zvykli. (A mnozí mají tyto bonusové programy rádi, protože se v nich dá získat kuchyňské náčiní, hračky a podobně.)

Co když vám ale někdo dá do ruky při nákupu los, který uvádí, že jste něco vyhráli? Zatímco jedna skupina lidí to vnímá jako podezřelou praktiku, další jsou radostí celí bez sebe. Jednou z firem, která tyto losy nabízí, je Rondo. Jelikož spolupracuje s FAnn parfumerií, per center, PEPCO a dalšími známými obchody, podíváme se na to, jestli obdržení losu opravdu znamená nějakou zajímavou výhru.

Co je Rondo?

Rondo [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto hrou?

Hra Rondo je svět odměn a zábavy. Hned v zápatí webu se dočítáme i informaci o tom, že zapojení do hry i samotná výhra je zdarma.

Zajímavostí je, že když si prohlédneme úvodní stránku, moc informací o tom, co Rondo přesně dělá, nikde nemůžeme najít. Proto jsme si rozklikli podmínky soutěže Rondo a k našemu potěšení jsme zjistili, že v této sekci je už provozovatel webu trochu sdílnější, protože nám nabízí sekci “časté dotazy”, informace o společnosti a mnoho dalších. (Za normálních okolností hlavní stránka obsahuje pouze pole pro zadání kódu losu a firmy, se kterými spolupracuje.)

Jak přesně to funguje?

V nejčastěji pokládaných otázkách se dočítáme, že hra Rondo po vás nebude nikdy vyžadovat žádné peníze. Získané Rondony pochází od partnerů Rondo (a s největší pravděpodobností jejich množství souvisí s vašimi nákupy). V záhlaví existuje sekce “Kde získat dílky”, kde dostanete informace o tom, za co konkrétně a kde můžete potřebné body nasbírat. (V současné chvíli můžete získat 6 dílků za každý nákup nad 250,- v prodejných PEPCO, 6 dílků při nákupu nad 100,- v prodejně SPARKYS a podobně.) Teoreticky byste tedy neměli kupovat nic, co nepotřebujete.

Také ale můžete Rondony získat poté, co se zúčastníte nějaké akce partnera, vyplníte dotazník a podobně. Každý si podmínky udělení bodů určuje sám. Rondony ale mají omezenou platnost (na kterou vás Rondo samo upozorní), takže je nemůžete sbírat libovolně dlouho. Také můžete hrát Rondonovou hru, o vložené Rondony ale můžete přijít v souboji s ostatními hráči. (Což nám přijde trochu jako hazard.)

Co můžete získat?

Rondo [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto hrou?

Když nahlédneme do Rondo Shopu, můžete v něm získat opravdu zajímavé dárky. Kromě sady elektrických mlýnků na sůl a pepř můžete získat chytrou osobní váhu, sadu vín, aku čističe oken, ruční šlehače a mnoho dalších. Cena výrobků bývá v hodnotě několika set až tisíc korun, takže by se vám vaše snažení mohlo vyplatit. Na druhou stranu, získání vybrané věci vás bude stát poměrně dost úsilí, takže je otázka, jestli se vám nevyplatí danou věc rovnou koupit za svoje. (I čas má totiž svoji hodnotu.)

Tím se také dostáváme k otázce z úvodu tohoto článku. Ačkoliv to nejde úplně vyloučit, s největší pravděpodobností získaný los neobsahuje tolik rondo bodů, které byste potřebovali k tomu, abyste si vybraný dárek mohli vyzvednout ihned po ukončení nákupu. (Protože v tom případě byste se pak už nemuseli účastnit hry, o kterou jde především.) Výhru sice získat můžete, ale nemusí být podle vašich představ.

Co na to říkají zákazníci?

Na hru Rondo jako takovou neexistuje mnoho recenzí, protože nejde o e-shop. I tak se nám podařilo najít pár diskuzí a hodnocení RONDOgo, s. r. o. (což je provozovatel) na portálu Mapy.cz. Díky tomu tedy můžeme (alespoň částečně) složit celou skládačku dohromady a zjistit, jestli má účast ve hře Rondo nějaký význam, nebo jde jen o zbytečnou ztrátu času a energie.

Lidé, kteří o Rondo promluvili nejčastěji zmiňují, že:

 • Získali Rondony do hry a nějaký los na dárek v hodnotě 150-200,-, který si mohli vybrat z nějaké speciální sekce
 • Vyhráli jen Rondo body
 • Jim vadilo, že při registraci musí na webu vyplnit velké množství osobních údajů, což jim v kontextu celé věci přijde jako příliš
 • Sice vyhráli, ale výhra nebyla podle jejich představ, takže si ji nevyzvedli
 • Se jim stalo, že výrobek z výhry někde viděli o několik set korun levnější
 • Jim těsně před složením dílků výhra opakovaně zmizí (což Rondo odůvodňuje tím, že ji vyhrál někdo jiný)

Zkušenosti

Zkušenost rondo
Zkušenost s Rondo, Mapy.cz
Rondo zkušenost
Zkušenost s Rondo, eMimino.cz
Rondo zkušenost
Zkušenost s Rondo, Mapy.cz
Rondo zkušenost
Zkušenost s Rondo, Mapy.cz
Rondo zkušenost
Zkušenost s Rondo, Mapy.cz

Závěr

Z našeho úhlu pohledu možná  nejde vyloženě o podvod , jelikož ale mnoho lidí cíleně na diskuzích požaduje nevyužité losy od jiných lidí, hrají každý den a podobně, z našeho pohledu si můžete na Rondo vybudovat závislost. Před zapojením vám navíc doporučujeme zjistit, jestli danou věc nemůžete sehnat jinde, a třeba i za méně peněz. Pak by to totiž znamenalo, že pro vás bude lepší si ji koupit rovnou, a nikoliv čekat, jestli se na vás usměje štěstí při hře.

Máte s Rondo nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=12866771&recenze=1&x=14.5531511&y=50.0737222&z=17# – RONDOgo, s. r. o.

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 2.3 / 5. Počet hlasů: 166

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

60 komentářů u „Rondo [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto hrou?“

 1. Rondo je podvod jako prase. Neznám nikoho, že by něco vyhrál, já jako trouba hraju Rondo už několik let a tolik „náhod“ jsem nikdy v životě nezažil….
  *Snad padesátkrát se mi stalo, že vše skončilo u 24 dílku z 25. Což bohužel není jen moje zkušenost ale potvrzují to téměř všichni. Zpočátku dílky přibývají poměrně rychle, někdy i dva za jednu hru. Po dosažení 24 dílků je však „úplně náhodou“ několik her pauza, aby produkt ze hry následně zmizel s tím, že ho vyhrál někdo jiný. To stejné se odehrává, ať už hrajete o 4, 9, nebo kolika dílkové zboží chcete, vždycky to skončí u předposledního dílku. Fakt náhoda!
  *“Úplně náhodou“ si také pokaždé vytočíte 1 dílek do emailu a 10 točení zdarma za 60 minut. To je fakt, který se opakuje s každodenní pravidelností. Ale nikdy se nestane, že byste si alespoň jedno z toho vytočili znova během jedné hry. Také náhoda? Tahle hra je řízena počítačovým algoritmem, který přesně vyhodnotí, co vám dovolí vytočit a co ne. Takže rozhodně to není o náhodě. ale o přilákání co nejvíce lidí do hry…

  Odpovědět
  • Mám úplně přesně stejné zkušenosti, jak s mizením výher při dosažení předposledního dílku i s dílky do emailu a 10 točeními za 60 min. Chtěla bych vidět aspoň jednoho reálného výherce 🙁

   Odpovědět
  • Absolutní souhlas. Dokonce jsem si všiml, že se opakuje i stejný scénář točení, např. Dvakrát za sebou litujeme, nebyhravate… Ten algoritmus je zřejmý. A jak se vybírá výherce nevím. Kdybych neznal jednu osobu, co vyhrála Scalu na měsíc, tak bych snad již šel i podat trestní oznámení na podvod.. Těch výherců musí být hodně, ale nikde po nich není vidu ani slechu.

   Odpovědět
  • Mám podobnou zkušenost. Utratil jsem za předražené zboží poměrně dost peněz, úplně zbytečně. Vždycky, když mi chybí jeden dílek, tak najednou nelze poslední vytočit a výhru prý dostal někdo jiný.
   Asi se na to vys..u.

   Odpovědět
  • Plně s sváma souhlasím,když vám zbývá 1dílek do hlavní výhry,dělají vše pro to,aby jste nevyhráli.Je to jeden velký podvod.

   Odpovědět
  • Mám stejnou zkušenost, dokonce jsem si kvůli dílkům dvakrát objednal a koupil předražené výrobky. To jediné funguje. Už s tím končím nebo bych si vybudoval závislost na hře.

   Odpovědět
  • Mám z nich takový nepříjemný dojem, že si ze soutěžících dělají akorát legraci, ba přímo srandu.
   Byl jsem už asi tak 200x jeden dílek od výhry. Člověk by si řekl, teď už to konečně musí vyjít. Ale ouha, nemůže. Nikdy.
   V tu chvíli, třebaže je daná věc ještě, dejme tomu 3 dny v nabídce, tak se tomu, kdo má šanci to konečně vyhrát přestane zobrazovat.
   Pak ji tedy jakože někdo vyhraje. Podezřívám vás, že buď ta věc není vůbec k mání, nebo ji prostě získá někdo z vás.
   Třeba pod pseudonymem.
   Zkuste mi to vyvrátit… Věřil jsem naivně, že aspoň jedna firma, jako je ta vaše, bude poctivá…

   Odpovědět
 2. Nemůžu si myslet nic jiného než, že je to podvod. Například včera jsem měla u dvou her o lego 3 dílky ze 4 a během dne obě výhry dostal někdo jiný, dnes ráno jsem získala u 150tis a Applewatch 24 dílek, samozřejmě už jsem nemohla hrát dál, tak jsem hru zavřela, ale protože se starám o rondovník tak jsem hru po hodině otevřela a co nevidím během té hodiny záhadně někdo vyhrál obě TOP výhry. Náhoda? Neřekla bych, prostě podvod. Není to jediný už se mi to takhle stalo asi 20x že mi chyběl poslední dílek a během dvou hodin odměnu někdo vyhrál.

  Odpovědět
 3. Je to naprosty podvod a jen ten fakt ze toto probiha v Ceske republice pod zastitou ministerstva obchodu, je neuveritelny. Mimojine takova spolecnost je ze zakona povinna podat spravnim organum svoji administrativu, pokud tvrdi ze vyhra zmizela protoze ji uz nekdo vyhral jsou na vyzadani povinni predlozit identifikacni udaje výherce, jsou povinni odvadet dane do statni pokladny!! Nic takoveho se nedeje, maly skromny česky podnikatel co pestuje jablicka je ve sve zemi totalne v pic. a tyhle zahranicni smejdi tady maji preeeee

  Odpovědět
  • Ahoj Petře, máš sice pravdu o tom zveřejnění administrativy, ale někdo na to sere a raději zaplatí pokutu třeba 1 milion Kč, než aby zveřejnil jaké podvody provádí.

   Odpovědět
  • Mám stejné zkušenosti max mám 24 dílků a najednou tu výhru vyhraje někdo jiný,není možné něco získat,jsou to podvodníci nic jiného!!!!

   Odpovědět
 4. Přesně tak, naprosto souhlasím. Úplně stejné zkušenosti. Je to podvod jako blázen. Ještě bych dodal, že uvádí výherci, ale nikdy neuvedou celé jméno výherce. Čili např. výhru získala Jana K. Vsadím boty, že žádná taková osoba neexistuje a je to jenom vymyšlená, fiktivní osoba co neexistuje. Docela rád bych si daného výherce vyhledal aspoň na Facebooku a zeptal se ho, že výhru opravdu získal. Což samozřejmě nikdy neudělají. Ty jména jsou vymyšlený. Ani nevím, kde by jako pořád brali tolik financí na tolik výher… Prostě nehorazný podvod….

  Odpovědět
 5. Připoji se k hráčům tohoto špatného sncénáře.. .. Naštěstí jsem uvěřila jen jednou. Zaráží mne spíš, že to nelze zarazit… :(..

  Odpovědět
 6. Souhlasím s předchozími komentáři. Pokaždé chybí dílek, který si nevytočíte, i když vyhrajete 10x točení zdarma (pokud i při této výhře vám to umožní tolikrát točit). Pak výhru záhadně vyhraje někde před vámi.
  Mně se stalo, že jsem čekala na poslední dílek a zablokovali mi účet, protože jsem nedokázala účtenkami doložit, jak jsem přišla ke stíracím losům. A pochopitelně mě odblokují až následující den po té, co končí hlavní výhra, o kterou hraji a chybí mi poslední dílek.
  Takže klasika…

  Odpovědět
 7. Hraju už dlouho a přesně tak,jakmile mám předposlední dílem,tak najednou někdo výhru vyhrál.A nejhorší je,ze když se točí výhry,tak když kolo nezastavíte,tak se zastaví samo.Je to řízeny počítačem.Takže,nikdy člověk nemůže nic vyhrát!Koncim,skoda ztraceného času s tou stupidní hrou!

  Odpovědět
 8. Zdejší negativní postřehy doplním ještě o dva. Jeden se týká doby získání hodnotné výhry. Většinou to trvá několik dní, než se naplní určitý počet hrajících o tuto výhru. Za dobu hraní přes tři roky, kdy to hraji denně, jsem zažil pouze jednou, že hodnotné výhry v počtu čtyř, byly vyhrány během dvou dní. Jako důvod vidím v tom, že se mi podařilo u čtyř hodnotných výher shromáždit 24 dílků a tím jsem asi naplnil nějakou rizikovou hranici, která by mi mohla vytočit případnou výhru a tak tyto hodnotné výhry zmizely – vyhrál je někdo jiný, během dvou dní.
  Druhý postřed se týká tzv. „psychlogického momentu“, kdy je v hráči vyvoláván dojem už přicházející výhry a po vyčerpání všech zatočení ve hře zdarma je nucen si dokupovat zatočení za peníze, protože mu chybí už jenom jeden dílek do celkové výhry. „Psychologický moment“ je vyvolán ziskem většího počtu dílků v jeden den (až 6 ks) a jejich celkového počtu dosažení na 24. A tak si říkáte, že ten poslední dílek už dneska přece musíte vytočit. A vždycky nevytočíte!!!

  Odpovědět
  • Mám přesně stejnou zkušenost. A také se mi párkrát stalo, že jsem kolo zastavil, pomalu se to zaseklo na výhře, a skončilo o dvě pole pod..
   Přátelé, pojďme založit nějakou komunikační skupinu. Mám totiž dojem, že bychom pak zjistili, že se každému zobrazuje jiný výherce tě top výhry a v jiný moment. Co vy na to?

   Odpovědět
 9. Tak se mi právě stalo, že jsem hrál o 200.000 Kč. Klasika, mám 24/25 a najednou minihra o jeden dílek. Pořadí barev jsem dal správně a tudíž bych měl vyhrát poslední dílek. A ejhle, dílek se někde ztratil. Je to samozřejmě jeden velký podvod, ale některé věci se tam dají koupit levněji než v obchodech.

  Odpovědět
 10. This is a fraudulent app with the aim of luring as many people as possible. They state that: „the algorithm that performs the rotation is random“, however, there is no chance to talk about it in the slightest. The rotations are predictable, and Ronda’s goal is to just keep players playing with the vision of a win that can’t actually be achieved. To make everything more believable, he mentions „other players“ who have already won something, but that’s another scam. Don’t waste your time and energy with this app, it’s not worth it!

  Odpovědět
 11. hraju rondo asi mesic, princip jsem prokoukl po par dnech, pusti vas to max do predposledniho dilku, a to je vse
  dneska, resp vcera zrovna nekdo vyhral 200k okolo poledniho, odpoledne jsem se dival, pac jsem odpocival a hral jsem si ten vedomostni kviz

  jinak se tam da „vyhrat“ zbozi s tema super slevama, ktere jsou obcas lepsi nez na netu (kontrola na heurece), takze pokud neco potrebujete, tak si klidne zahrajte

  jinak – na shopu nekupovat nic, neposilat nabiti sms, proste si zatocte, podud nejake to zbozi potrebujete, dovezou vam to zadara, takze v tomto se da usetrit

  zdarma tam dostanete max rondo – koncim, na konte mam pres 20000 rondo bodu a na eshopu pres 6000 kc

  tolik muj pohled na vec

  pokud by vas neco zajimalo, tak se klidne ptejte, jinak muzu potvrdit ty vsechny negativni komentare, zadara vam tam skutecne nikdo nic neda

  Odpovědět
 12. Hraji tuto hru déle jak jeden rok, mám nahráno na kontě 250000 rondomů.
  Jedná se o podvodnou aplikaci s cílem nalákat co nejvíce lidí. Uvádějí, že: „algoritmus, který rotaci provádí, je náhodný“, ale není šance o tom ani v nejmenším mluvit. Rotace jsou předvídatelné a cílem Ronda je jen udržet hráče ve hře s vidinou výhry, které se ve skutečnosti dosáhnout nedá. Aby vše bylo uvěřitelnější, zmiňuje „jiné hráče“, kteří již něco vyhráli, ale to je další podvod. Neztrácejte čas a energii s touto aplikací, nestojí to za to!

  Odpovědět
 13. Rondo jsem začala hrát z nudy cestou do prace. Brala jsem to spíš jako zaplácnutí ve volné chvíli. Našla jsem hodně recenzí stejného typu 24/25 a pak mu „zmizí“, to samé se stalo mně – resp. vyhrál někdo jiný. Stejně jsem asi každý den zaplácávala nudu točením. Asi po měsíci, dneska 23.12.2022 v 17:00 jsem vyhrála 9/9 Kuchyňský robot Bosch za cca 5500 Kč. Asi mají algoritmus na dané časy, třeba…. nevím…. Ale mám ho na cestě a věřím, že dorazí.
  Prostě si myslím, že by bylo fajn se ztotožnit s tím, že hraje hodně lidí a opravdu někdy vyhraje někdo jiný ?.
  Jo a to jsem na Rondu nikdy nenakupovala, a nevrazila do něj ani korunu….

  Odpovědět
 14. nekdy predevcisem mi tu zmizela moje recenze, kdy jsem psal tak 10% pozitivnosti
  poslal jsem na ne coi
  to jen pro ty, co si dokazou jen stezovat na netu

  Odpovědět
 15. Já Rondo hraju jen tak pro zábavu. Už od začátku mi bylo jasné, že se tady nic vyhrát nedá. Ale krátím si tím čas při cestě vlakem do práce a z práce. Nikdy jsem na tom jejich shopu nic nekoupil, nikdy jsem do toho neinvestoval ani korunu. Beru to čistě jako relax.

  Odpovědět
 16. Je to podvod. Nikdy se nepodaří nasbírat dostatečný počet dílků a vždy, když už mi k něčemu chybí jen jeden, tak to záhadně druhý den vyhraje někdo jiný, bez jména a fotografie. Zajímavé je, že vždy je k dispozici točení za hodinu a dílek do e-mailu, to se člověk ani nemusí snažit a toto získá vždy. Hru ukončuji.

  Odpovědět
 17. Hraju rondo už tři a pul roku nikdy jsem nevyhrála peníze, chybí mi jeden dílek a ten nikdy nezískám i když jsem si dokoupila SMS točení a dílky a druhého dne už vyhraje někdo jiný a to same je u jackpotu, chyběl mi jeden rondon, ale nikdy jsem ho při odpovědích na otázky nezískala, tak si myslím že je to podvod proto jsem se rozhodla hru ukončit.

  Odpovědět
 18. Dobrý den,

  potvrzuji hodnocení předchozích příspěvků. Bylo by dobré, kdyby se také vyjádřil někdo z RONDO s.r.o. jak to vlastně je. Otázkou je, zda-li by odpověděli
  pravdivě.
  Jarmila

  Odpovědět
 19. Dobrý den,
  schválně, jací nejnovější výherci se vám objevují? Mě se dnes v ráno v 7:22 ukázali tito:
  200 Kč, Erika B.
  100 Kč, Jakub U.
  Lenovo TAB P11, Ladislav B. (nejnovější TOP výhra)

  Odpovědět
 20. Zdravím lidičky co “ hrají Rondo“.
  Dle mého se jedná o podvod těžkého kalibru. Jukněte na rondogo.sk a na rondogo.hu.
  Firma Rondogo mi na moje dotazy odpověděla, že hra probíhá současně ve třech zemích (ČR, Slovensko a Maďarsko).
  Na dotaz kdo je sponzoruje mi bylo odpovězeno, že nikdo a veškeré výhry v hodnotě více jak 162 a půl miliónu korun jsou z vlastních zdrojů.
  Mám spoustu důkazů, že to nejspíše nebude úplně fér a výhry jsou fiktivní.
  No, každopádně pokud to není podvod, tak rozdat lidem jen tak pro zábavu takový prachy ( ke dni 02.03.2023 162 625 595 miliónů korun) je sen každé firmy……takto vydělat na sebe a ještě rozdat lidem. Tak co myslíte? Je to reálné? Napište mi na balneoterapy@seznam.cz

  Odpovědět
 21. Samozřejmě je to velký podvod, ze srandy jsem teď par dní točil kolem „štěstí“ a natočil tam cca 21/25 dílků na hlavní výhru (aktuálně 125 000kč) s tím že jsem měl hromadu slev na výrobky s garancí 2 dalších dílku do hlavní výhry, tak jsem si řekl že to „zkusím“ a klikl na nejlevnější z těchto produktů a po několika problémech ho tedy „úspěšně“ objednal s tím že do pár hodin přijdou již zmíněné dílky. Výsledek? Dílky se již 3 dny někde opomněly, v ten samy moment se všechny ostatní odměny za nákup zlevněných položek „záhadně“ změnily na náhodné dílky místo garantovaných do hry o 125 000 Kč a stejné 3 dny jsem již neviděl jediný dílek v dalším točení kolem „štěstí“ 😀 co závěrem říct ? Nejsem překvapen 🙂

  Odpovědět
 22. Jasne ze je to podvod a jeste když chcete napsat recenzi na rondo facebooku tak ho musi schvalit spravce tak ze vlastne jen pozitivni komentare projdou.
  a tet k veci Vyhral sem slevu na 2,1 reproduktory Xmartian ze původní cena 2290kč a vaše cena po slevě 1190kč Ha Ha Ha co to je za trapas ty reproduktory se daji normalne koupit nové za 1100kč tak ja pak sleva? a tak je to se vsema slevama ktere vyhrajete. staci si najit produkt na internetu a zjistite ze to zadna sleva nebyla.je to klamani spotrebitele

  Odpovědět
 23. Připojuji se. Je to klamání spotřebitele. Snad by se dalo na ně poslat ČOI. Ale samozřejmě sehnat dost lidí a důkazů a sepsat zdůvodnění, že působí škodlivě dá moc práce. Zkušenosti s takovými podáními nemám.
  Podle mě ta hra má znaky hazardu a především to krade lidem čas.
  Osobně jsem také nic nevyhrál, akorát vzbuzují plané naděje.

  Odpovědět
 24. Začal jsem hrat Rondo před covidem.Hraju každy den.Muj soused taky.Za te roky vubec žadna vyhra.Takže za mne ,,totalni podvod“!A cilena reklama.

  Odpovědět
 25. Je divne ze vetsinu hlavnich vyhercu hlavnich cen ma madarska jmena jak to ze istvan nebo ignac vyhraji dvakrat nebo trikrat za den nebo dvakrat za tyden top cenu?

  Odpovědět
 26. Přeposílám, co jsem ještě nesmazal a našel na svém PC z doby, kdy jsem i já chvíli hrál tuto strategicky velmi dobře promyšlenou „hru“. Poté mi byl zablokován účet a do dnešní doby zůstal blokován, přestože mám pocit, že tenkrát obecně platilo, že blokace jsou dočasné. Bloknutý byl za to, že jsem v jednom měsíci zadal asi 25 dobíjecích kupónů (posbíráno od známých či vyžadoněno v obchodě od prodavačky, když někdo jiný tento los odmítl a ona sama tuto hru nehrála apod.) a nedoložil odpovídající počet účtenek.
  Tenkrát se mi nezdál neustále se opakující seznam stejných výherců malých částek a tak jsem napsal vzkaz milému „Rondu“ viz níže.

  *************************************************************************************

  Někteří výherci cen 200Kč a 100Kč za období: 30.09.2021 – 31.10.2021

  Andrea K. – 12x
  Jaroslava B. – 10x
  Pavel. B. – 6x
  Jan K. – 8x
  Miroslav S. – 10x
  MaRTiN V. – 5x
  Lenka P. – 7x
  Vladimir P. – 12x
  Zdeněk B. (1) – 3x
  Zdeněk B. (2) – 4x
  Radmila B. – 8x
  Lenka V. – 10x
  Michal H. – 5x

  Dobry den,
  cimpak to je, ze vyhry 100Kc a 200Kc vyhravaji stale ti stejni lide? Pisete, ze dilky losuje system nahodne a automaticky. I se vsi mirou tolerance k pravdepodobnosti pak neni mozne, aby preci jeden clovek pri max 30x toceni za den, ikdyby mel kazdy den tech 30toceni napr kvuli toceni zdarma nebo dobijecim losum, vyhral 12x za 30dni vyhru 100Kc nebo 200Kc. Vzhledem ktomu, ze dobijeci kupony nelze zadat vicekrat jak 5x denne a v mesici jich nesmi byt vice jak 20 od stejneho prodejce, tak tento fakt tuto pravdepodobnost tolika vyher jeste snizuje. Videl bych to tak, ze ikdyby clovek neustale nejak ziskaval kupony od ruznych partneru a denne uzil 5 kuponu s aktivovanym bonusem a s 30ti zatocenim zamerenym na tyto nizke vyhry, i tak by se jako spolknutelne daly pochopit maximalne 3 ziskane vyhry tohoto typu v mesici. A s tim jak system onech 6dilku (s akt. bonusem) cpe do novych a stale novych cen misto tech stavajicich, kde uz clovek ma aspon nejake tezce ziskane dilky, to jen napovida tomu, ze pokud je vsem mereno stejnym metrem, neni proste mozne, aby nastala takovato situace az 8 vyher pro jednoho v 30ti dnech. Nu a aby toho nebylo malo, techto „stastnych vyhercu“ se tam toci stale dokola minimalne 5. To uz ani s pravdepodobnosti nesouvisi a vyvolava otazky. Urcite nikdo preci neveri ani tomu, ze tito lide neustale nekde neco nakupuji a u ruznych partneru, kdyz pominu, kde by na to vzali cas a komu by se tohle asi tak vyplatilo, nelze opomenout ze ani zatim stale soucasny jednatel firmy tomu aspon v roce 2017 neveril. Cituji z rozhovoru pro iDNES.cz: „Závislost nesledujeme, protože je to jen odměna za nákup. Pokud nakupujete v běžných intervalech, tak si můžete zahrát jednou nebo párkrát za týden. Určitě je to spíše způsob, jak proměnit nákup v nějakou odměnu, než že by nad tím člověk trávil přehnaně moc času,“ říká Hřebabecký.
  Dalsi nesmyslny fakt je, ikdyz z hlediska honby za ziskem asi logicky, ze vsechny vyhry i zbozi Rondo na Rondo shopu je vzdy predrazene, cenou a kvalitou po vsech slevach srovnatelne ne-li drazsi jak obdobne, ktere se da koupit na jinych e-shopech.
  A asi jako posledni poznamka, mozna spis uvaha. Jak se asi vyplati vyhrat cenu auto na pul roku, pokud si musim zridit nutne pojisteni (ne zrovna levne, aby vse pokrylo) a benzin platit ze sveho a urcite ujet jen omezeny pocet kilometru???
  Pocitam, ze odpovedi se mi nedostane vubec anebo aspon ne nejake smysluplne, logicke, vse vysvetlujici nezavanejici politickym vyhybavym zpusobem .

  S pozdravem
  Martin K.

  PS: za pripadne pravopisne chyby a preklepy se omlouvam, uz jsem nenasel silu a hlavne chut to znovu precist

  ************************************************************************************

  Tenkrát mi bylo i odpovězeno, ale nejspíše jsem veškeré emaily a komunikaci s tímto pochybným systémem smazal z mailové schránky, protože již nemohu dohledat. Ale bylo tam něco jako, že to prostě je náhoda a že lidé prostě sázejí jen na tyto nízké ceny.
  Samozřejmě, že veškeré jejich oddůvodnění vyvolalo ještě více pochybností a více otázek. Takže si sami můžete jednak sáhnout do svědomí, zda se to pro někoho z vás stalo nebo nestalo jen pouhou závislostí a také si udělat sami obrázek, zda jde nebo nejde o podvod.

  Odpovědět
 27. Na rondu není možné vyhrát. Vím , že jakmile nasbírám 24 dílků z 25 dílků, hra pro mě skončila. Ale za to vím, že mě padne 10 krát zatočení zdarma a k tomu dílek emailu. Škoda času věnované této soutěži.

  Odpovědět
 28. Rondo je hra, kde máte 100% jistotu, že vám NIKDY!!! nepadne poslední dílek. Mají to geniálně vymyšleno, ačkoliv se jedná o podvod přímo do očí bijící. Přesto se najde spousta naivních důvěřivců, kteří to nevzdávají a hrají pořád dál a dál. A na těchto lidech pochopitelně celý tenhle systém funguje… Je s podivem, že jim to ještě nějaký kontrolní orgán nezarazil.

  Odpovědět
  • Jen za dnešek mi „čirou náhodou“ přibylo 9 dílků do nové hry o 20 000Kč, když pro mě včera hra o 20 000 skončila klasicky 24 dílky. Jsem to ale klikař…. ?

   Odpovědět
 29. Mě chyběl 1 jackpot v kvízů a najednou to včera někdo posbíral to člověka naštve.
  Nebo chybí 1dilek do 25dilku a zas to někdo vyhraje.
  Ještě jsem nikdy nic nevyhrála ale už mě to nebaví.
  Škoda že kredity v rondo shopu nejdou poslat za peníze to bych byla nadšená

  Odpovědět
 30. Po zakoupení losu, jsem se zapojil do hry Rondo. Hned první den jsem si vytočil 20 dílků do hry o 150 000 Kč, druhý den jsem vytočil další 4 dílky a na ten poslední jsem čekal čtrnáct dní. Nakonec samozřejmě zcela nečekaně vyhrál někdo jiný. Vždycky když vám chybí poslední díl vyhraje někdo jiný. Rondo je jen podvod, abyste nakupovali jejich nabízené „levné“ zboží,pod vidinou výhry. Pokud ale nejste hloupí, tak to samé zboží klidně i v lepší kvalitě a značkové se dá koupit jinde levněji. Suma sumárum, Rondo je jeden velký podvod,kde sice nic nevyhrajete, ale pokud vám to alespoň trochu myslí tak ani nic neztratíte, pouze ten čas,kdy zbytečně točíte kolem v naději, že něco vyhrajte.

  Odpovědět

Napsat komentář