Zkušenosti se Soldius: Recenze na podezřelý obchod

Pravidelně se věnujete nakupování online a vyhledávání výhodných nabídek? Tak pozor! Levné nakupování nás totiž může snadno zahnat do pasti. Vystavené zboží nemusí vypadat stejně, jako na obrázku. Také ale nemusí přijít vůbec. Má význam zkoušet své štěstí na webu, který si říká Soldius?

Soldius je web, za kterým stojí notoricky známá společnost HS plus d.o.o., která má sídlo ve Slovinsku. Když mluvíme o tom, že ji mnoho lidí zná, pak bohužel ne úplně v tom dobrém slova smyslu. Například na portále Vaše Stížnosti, který provozuje dTest, na ni existuje nespočet stížností, z nichž mnoho je stále nevyřešených.

Jak je navíc vidět na snímku obrazovky, Soldius se nás snaží v obchodních podmínkách přesvědčit o tom, že provozovatel webu k němu přistupuje s veškerou péčí a bude se snažit, aby stránky byly stále aktuální. Zároveň nás dojímá informace, že provozovatel má právo bez upozornění změnit obsah stránek. Jinak řečeno – nikdo neví, jestli je web, tak jak je, stále aktuální. A kdyby se vyskytlo větší množství potíží, nelze vyloučit, že Soldius změní předmět své činnosti na něco zcela nesouvisejícího. To na klidu opravdu moc nepřidá.

Soldius

Potíže, kam se podíváš

Tak, jako je tomu u  HS plus d.o.o., řada lidí si stěžuje na to, že jim zboží vůbec nepřišlo. A nějaká reklamace? Tak na tu vůbec nepomýšlejte. Portál Vaše Stížnosti vás snadno poučí o tom, že domáhání se práv může být složité, až nemožné.

Jak vidíte z přiloženého snímku obrazovky, zákaznice si na Soldius koupila zboží, které jí ani po delší době nepřišlo. Komunikace s webem je naprosto minimální a nedá se jejím prostřednictvím ničeho dobrat.

Negativní recenze s nákupem na Soldius pak mají i ženy na slovenské mutaci webu Modrý koník.

soldius zkušenosti

Zkušenosti s HS plus d.o.o.

Zkušenosti se Soldius a HS plus d.o.o. se od sebe nedají zcela oddělit, proto se podíváme na to, co o této společnosti říká web Firmy.cz. Kdybychom to měli brát čistě podle hodnocení 1,5 hvězdičky z 5, pak bychom měli konstatovat, že to nejspíš nebude nic moc.

Zkušenosti se Soldius: Recenze na podezřelý obchod

HS plus d. o. o. zkušenosti

Lidé ve svých zkušenostech například uvádí, že:

  • Jim přišlo po objednání a zaplacení špatné zboží a nepodařilo se jim získat zpět své peníze
  • Jim přišlo nefunkční zboží
  • Jim přišlo méně položek, než kolik bylo objednáno a zaplaceno
  • Nemají zboží ani peníze
  • Firma mizerně komunikuje
  • Nemohou doporučit

Jak tedy vidíte, lákavá cena rozhodně nemůže být jediným kritériem, na základě kterého budete zvažovat dokončení nákupu.

Vzhledem k tomu, že HS plus d.o.o. provozuje (či provozoval) i jiné webové stránky, pokud tuto firmu najdete uvedenou v obchodních podmínkách, raději běžte na kupovat jinam.

Také máte se Soldius, případně s jiným webem HS plus d.o.o. nějakou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář