Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

Streamování se stalo nedílnou součástí našich životů. Ať už sledujeme nejnovější seriály, filmy, sportovní přenosy nebo dokumenty, streamovací služby nám umožňují mít na dosah ruky přístup k obrovskému množství obsahu. Ale jaké jsou náklady spojené s těmito službami v České republice? Přinášíme podrobný přehled cen a funkcí nejpopulárnějších streamovacích služeb, abyste mohli rozhodnout, která z nich je pro vás nejlepší.

Služba Cena Počet zařízení Co získáte Osobní zkušenost
Voyo
Doporučujeme Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!
159 Kč/měsíc Až 5 zařízení České a slovenské seriály, filmy, dokumenty, exkluzivní obsah TV Nova, zahraniční filmy s českým dabingem/titulky Voyo jsem začal používat kvůli seriálu Iveta. Nabídka českých filmů a exkluzivní obsah mě nadchla. Prvních 7 dní zdarma byla skvělá možnost vyzkoušení.
Netflix
Široký výběr Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!
Basic: 199 Kč/měsíc (HD, 720p)

Standard: 259 Kč/měsíc (Full HD. 1080p)

Prémiový: 319 Kč/měsíc (Ultra HD 4K)

Basic: 1 zařízení

Standard: 2 zařízení

Prémiový: 4 zařízení

Rozsáhlá knihovna filmů, seriálů a dokumentů, originální obsah jako Stranger Things, The Crown, Money Heist Rozmanitost obsahu mě uchvátila. Akční filmy pro mě, romantické pro přítelkyni. Každý týden najdu nový skvělý film či seriál.
HBO Max

Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

Standard: 219 Kč/měsíc (příp. 2 190 Kč/rok)

Premium: 299 Kč/měsíc (příp. 2 990 Kč/rok)

Standard: 2 zařízení

Premium: 4 zařízení

Kultovní seriály jako Hra o trůny, Westworld, Černobyl, aktuální filmové hity, exkluzivní premiéry Hra o trůny mě naprosto uchvátila. Každý týden jsme se s přáteli scházeli a diskutovali o nových epizodách. HBO Max je perfektní pro kvalitní herecké výkony.
Disney+

Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

239 Kč/měsíc (příp. 2 390 Kč/rok) Až 4 obrazovky Filmy a seriály od Marvelu, Star Wars, Pixar, klasické Disney filmy, bohatá knihovna dětského obsahu Nedávno jsme sledovali Frozen a The Mandalorian. Kvalitní obsah pro dospělé i děti. Ideální pro rodiny a všechny věkové kategorie.
Amazon Prime Video

Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

79 Kč/měsíc Maximálně 3 videa najednou Široká škála filmů a seriálů, originální obsah jako The Boys, The Marvelous Mrs. Maisel The Marvelous Mrs. Maisel mě ohromil scénářem a hereckými výkony. Skvělá hodnota za peníze, kvalitní obsah za rozumnou cenu.
Apple TV+

Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

199 Kč/měsíc Až 5 rodinných členů Kvalitní původní tvorba, oceňované seriály jako The Morning Show, Ted Lasso, For All Mankind, možnost rodinného sdílení až pro 5 členů Ted Lasso mě nadchl svým optimismem a humorem. Skvělá volba pro ty, kdo hledají unikátní a kvalitní obsah, který není dostupný jinde.

Voyo: Česká streamovací platforma

Voyo logo
Voyo

Streamovací služba Voyo, vlastněná skupinou Nova, se zaměřuje na české a slovenské publikum a nabízí širokou škálu domácího i zahraničního obsahu. Pro mnoho uživatelů v České republice představuje atraktivní volbu díky lokalizovanému obsahu a exkluzivním premiérám.

Cena

 • Měsíční předplatné: 159 Kč/měsíc (prvních 7 dní je předplatné na zkoušku zdarma)

Počet zařízení

 • K účtu lze připojit až 5 zářízení.

Co získáte

Voyo nabízí přístup k rozsáhlé knihovně českých a slovenských seriálů, filmů a dokumentů. Mezi hlavní taháky patří exkluzivní obsah z produkce TV Nova, jako jsou seriály Ordinace v růžové zahradě nebo Ulice, které můžete sledovat s předstihem oproti běžnému vysílání. Navíc služba nabízí i populární zahraniční filmy a seriály s českým dabingem nebo titulky (Bohemian Rhapsody, Kód Enigmy či Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny).

Osobní zkušenost

Voyo jsem začal používat v nedávné době při shlédnutí seriálu Iveta na Nově. Měl širokou nabídku českých filmů, kterou jinde nenajdete. Neváhal jsem tak zkusit i Voyo (už i proto, že prvních 7 dní lze vyzkoušet zdarma). Kromě dokoukání třetí série Ivety jsem si užil pohádku Čertí brko nebo film Karlos o Karlosovi Vémolovi. Přítelkyně si rozkoukala hned několik seriálů, kromě klasiky Ordinace v růžové zahradě zde našla i Survivor nebo slovenský seriál Ruža pre nevestu. Musím říci, že jsem si užil s rodinou i přítelkyní skvělý obsah Voyo ušitý na míru českému publiku.

Netflix: Král streamování

Netflix logo
Netflix

Cena:

 • Základní plán: 199 Kč/měsíc (HD, 720p, 1 obrazovka)
 • Standardní plán: 259 Kč/měsíc (Full HD, 1080p, 2 obrazovky)
 • Prémiový plán: 319 Kč/měsíc (Ultra HD 4K a HDR, 4 obrazovky)

Počet zařízení

 • Základní plán: sledování pouze na 1 zařízení v jednu dobu
 • Standardní plán: sledování na 2 zařízení zároveň
 • Prémiový plán: sledování na 4 zařízení zároveň

Co získáte

Netflix je v současnosti nejpopulárnější streamovací služba na světě a nabízí rozsáhlou knihovnu filmů, seriálů a dokumentů. Mezi jeho největší trumfy patří originální obsah, jako jsou populární seriály Stranger Things, The Crown nebo Money Heist.

Osobní zkušenost

Osobně jsem si Netflix zamiloval díky jeho rozmanitosti obsahu. Mám rád akční filmy, ale přítelkyně si chce občas dopřát něco romantického. S Netflixem a jeho rozmanitou nabídkou to není problém, uspokojí nás vždy. Osobně jsem si užil film Django, s přítelkyní jsme zas sledovali romantickou vánoční komedii Holidate (Sváčení rande). Přítelkyně také ráda kouká na seriál Stranger Things a už se těší na další řadu. Často se také obsah obměňuje, takže opravdu nemusíte mít strach, že by jste vše dokoukali. Každý týden najdu skvělý nový film či seriál. Netflix tak doporučuju pro každého, kdo hledá širokou nabídku různých žánrů a kvalitní produkci.

HBO Max: Domov kultovních seriálů

HBO Max logo
HBO Max

Cena

 • Standard: 219 Kč/měsíc (Full HD, 30 stažených pložek)
  • 2190 Kč/rok (ekvivalent 182,5 Kč/měsíc)
 • Premium: 299 Kč/měsíc (4K UHD a Dolby Atmos, 100 stažených položek)
  • 2990 Kč/rok (ekvivalent 249 Kč/měsíc)

Počet zařízení

 • Standard: sledování na 2 zařízení zároveň
 • Premium: sledování na 4 zařízení zároveň

Co získáte

HBO Max je domovem kultovních seriálů jako Hra o trůny, Westworld a Černobyl. Nabízí také aktuální filmové hity a exkluzivní premiéry. Pokud jste fanoušky produkce HBO, tato služba vás určitě nezklame.

Letos (2024) bude možnost sledovat na HBO Max i Olympijské hry v Paříži.

Osobní zkušenost

Když jsem poprvé sledoval Hru o trůny, byl jsem naprosto uchvácený a nedokázal jsem se odtrhnout. Každý týden jsem netrpělivě čekal na další epizodu a pak jsme se s kamarády scházeli, abychom diskutovali o nejnovějších zápletkách v příběhu. HBO Max je perfektní pro ty, kdo milují hluboké příběhy a kvalitní herecké výkony.

Disney+: Království pro fanoušky Disney, Marvelu a Star Wars

Disney+ logo
Disney+

Cena

 • Měsíční předplatné: 239 Kč/měsíc
 • Roční předplatné: 2390 Kč/rok (ekvivalent 199 Kč/měsíc)

Počet zařízení

 • Sledování až na 4 obrazovkách současně

Co získáte

Disney+ je perfektní volbou pro fanoušky Marvelu, Star Wars, Pixar a samozřejmě klasických Disney filmů. Nabízí bohatou knihovnu dětského obsahu, ale také nové a exkluzivní seriály a filmy.

Osobní zkušenost

Pamatuji si, jak jsem jako dítě sledoval klasické Disney filmy. Nedávno jsme si společně s přítelkyní oživili své dětství a sledovali Frozen a následně novou sérii The Mandalorian. Na Disney+ ale najdete obsah i pro dospělé – v kinech jsme s přítelkyní nestihli zkouknout film Chudáčci, naštěstí byl dostupný na Disney+ a my si ho tak společně užili. Film nás překvapil svou kvalitou i myšlenkou. Disney+ je ideální pro rodiny a všechny věkové kategorie, které hledají kvalitní zábavu.

Amazon Prime Video: Kvalita za dobrou cenu

Logo Prime video.
Prime video

Cena

 • Měsíční předplatné: 79 Kč/měsíc

Počet zařízení

 • Maximálně 3 videa najednou, totéž video pouze na 2 zařízeních

Co získáte

Amazon Prime Video nabízí širokou škálu filmů a seriálů, včetně originálního obsahu jako The Boys nebo The Marvelous Mrs. Maisel. Přestože jeho knihovna není tak rozsáhlá jako u konkurence, nízká cena ho činí atraktivním.

Osobní zkušenost

Jednou jsem narazil na The Marvelous Mrs. Maisel a byl jsem ohromený brilantním scénářem a hereckými výkony. Každý díl mě přenesl do jiného světa a užíval jsem si každý okamžik. Amazon Prime Video nabízí skvělou hodnotu za peníze, obzvlášť pokud hledáte kvalitní obsah za rozumnou cenu.

Apple TV+: Špičková původní tvorba

Apple TV+ logo
Apple TV+

Cena

 • Měsíční předplatné: 199 Kč/měsíc (7 denní zkušební verze)
  • Pokud si koupíte zařízení značky Apple, je možné získat 3 měsíce zdarma.

Počet zařízení

 • sdílení až mezi 5 rodinnými členy

Co získáte

Apple TV+ se zaměřuje na kvalitní původní tvorbu, včetně oceňovaných seriálů jako The Morning Show, Ted Lasso a For All Mankind. Služba také nabízí atraktivní možnost rodinného sdílení až pro pět členů.

Když jsem poprvé začal sledovat Ted Lasso, okamžitě jsem si zamiloval jeho optimismus a humor. Bylo to jako čerstvý vzduch v mém každodenním životě. S přítelkyní jsme zase měli možnost kouknout se na populární film Barbie. Apple TV+ je skvělou volbou pro ty, kdo hledají unikátní a kvalitní obsah, který není dostupný jinde.

Co je pro vás nejlepší?

Výběr streamovací služby závisí na vašich preferencích a rozpočtu. Pokud hledáte širokou nabídku a kvalitní originální obsah, Voyo, Netflix a HBO Max jsou skvělou volbou. Pro fanoušky Disney, Marvelu a Star Wars je jasnou volbou Disney+. Pokud hledáte cenově dostupnou možnost s kvalitní nabídkou, Amazon Prime Video stojí za zvážení. A pokud oceníte špičkovou původní tvorbu a máte rádi ekosystém Apple, pak Apple TV+ je pro vás to pravé.

Zvážení sdílení účtu Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

Při výběru streamovací služby je také dobré zvážit možnosti sdílení účtu s rodinou nebo přáteli. Některé služby, jako například Netflix, Voyo a Disney+, nabízejí plány, které umožňují současné sledování na více obrazovkách. To znamená, že náklady můžete sdílet s ostatními a ušetřit tak peníze.

Pamatuji si, jak jsem se svými spolubydlícími na vysoké škole sdílel účet na Netflixu. Bylo to skvělé, protože jsme mohli každý večer sledovat něco jiného a přitom platili jen jednu cenu. Sdílení účtu je praktické a ekonomické řešení pro všechny, kdo chtějí ušetřit.

Využití bezplatných zkušebních verzí

Nezapomeňte také na bezplatné zkušební verze, které vám umožní vyzkoušet službu před tím, než se rozhodnete pro předplatné. Většina streamovacích služeb nabízí týdenní nebo měsíční bezplatné zkušební období, během kterého můžete prozkoumat nabídku obsahu a zjistit, zda vám vyhovuje.

Když jsem si kupoval předplatné na Voyo kvůli Ivetě, nechtěl jsem riskovat, že přijdu o peníze za celý měsíc jen kvůli jednomu seriálu. Prvních 7 dní na zkoušku jsem tedy velmi uvítal a zjistil, že mě obsah na Voyo baví, rozhodl jsem se tak, že si předplatné ponechám. Zrušit předplatné zdarma by však nebyl problém.

Závěr: Užijte si streamování!

Bez ohledu na to, kterou službu si vyberete, je jasné, že streamování je budoucnost sledování filmů a seriálů. Stahování filmů a seriálů na internetu zdarma už je konec (připomeňme si příklad Ulož.to), za kvalitní film nebo seriál se zaplatit rozhodně sluší. Už jen kvůli tomu, aby tvůrci mohli nadále pokračovat v produkování toho, co máte rádi.

Každá z výše zmíněných služeb má své jedinečné výhody a nabídku obsahu, která může vyhovovat různým potřebám a preferencím. S naším přehledem máte nyní všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si vybrali tu nejlepší službu pro vás a vaši peněženku.

Ať už jste filmoví nadšenci, milovníci seriálů, nebo hledáte zábavu pro celou rodinu, je zde pro vás ideální streamovací služba. Užijte si své streamování!

Kolik stojí streamovací služby v ČR? Porovnali jsme ceny za vás!

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář