Woltair – fotovoltaika, tepelná čerpadla [recenze]: Jaké mají zákazníci zkušenosti?

Fotovoltaika a tepelná čerpadla – to jsou oblasti, o které se v poslední době zajímá čím dál tím větší množství lidí, kteří mají zájem o finančně, ale i energeticky úspornou domácnost. Dnes se podíváme na to, jestli je dobrý nápad spoléhat na Woltair s. r. o., který se přejmenoval z Topíte.cz. Jaké jsou reference a zkušenosti zákazníků? Na to se společně podíváme níže.

woltair recenze

Možná vás to překvapí, ale Woltair je český technologický startup, což může v mnohých vyvolávat značné sympatie. Orientuje se především na ekologické vytápění domácností a na fotovoltaiku, kterou má v portfoliu od roku 2021. Samotná historie Woltair sahá do roku 2018, kdy vznikl z digitálního srovnávače Topíte.cz, který byl zároveň databází řemeslníků.

O Woltair pravděpodobně ještě v budoucnosti uslyšíme, protože dodává nabíjecí infrastrukturu pro elektromobily, které by měly postupem času nahradit dieslové motory. Vzhledem k tomu, že se společnost Woltair neustále rozvíjí a v roce 2021 vstoupila na trh v Polsku, určitě se o ní vyplatí vědět něco dalšího.

Záruka kvality: Pokud máte zájem o instalaci tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky, zaměřte se zejména na ověřené firmy. Získáte záruku toho, že se bude jednat o originální produkt se zárukou kvality. ✅  Woltair.cz

Proč právě Woltair?

woltair fotovoltaikaJedním z důvodů, proč se lidé na ✅ Woltair spoléhají, je zcela nepochybně férový přístup. Jen uvažte, pokud vám nenainstalují tepelné čerpadlo do 30 dní, uhradíte pouze polovinu ceny. Jelikož tepelná čerpadla nejsou zrovna levná a dohoda s topenáři také nemusí být za normálních okolností úplně nejjednodušší, přijde nám to fajn.

V případě zájmu o tepelné čerpadlo si navíc můžete nechat udělat online nabídku na míru (bez nutnosti se k něčemu zavázat).  Poté k vám zdarma přijde technik, který zhodnotí připravenost nemovitosti a zodpoví všechny vaše další dotazy, které souvisejí s tímto tématem. 

Co se týká fotovoltaiky, tu si můžete nechat udělat na klíč. Postup je úplně stejný, jako v případě, že máte zájem o tepelné čerpadlo.

? Tip redakce – Woltairwoltair tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla a fotovoltaika

✅ Pomoc se získáním dotací
✅ Instalace do 30 dní
✅ Financování zvýhodněným úvěrem
✅ Bleskový servis

 

 

Dotace

Jelikož státu není jedno, čím topíte a jak bydlíte, v mnoha případech vypisuje možnost získání dotace. Hodně lidí o ni má zájem, ale nevědí, kde mají začít, a co budou pro její získání muset udělat.  V tomto ohledu vám může ✅ Woltair hodně pomoci, protože přímo na webu je dotacím věnována celá jedna sekce.  V současné době (únor 2023) si můžete vybrat z kategorií: Dotace, Nová zelená úsporám, Kotlíkové dotace a Čistá energie Praha.

✅ Woltair za vás ověří nárok na dotaci, vyřídí za vás žádost a také provede montáž zařízení. Díky tomu se vám celý proces významně usnadní. Jelikož může jít i přesto o vyšší investici, Woltair vám může pomoci i s financováním pořízení tepelného čerpadla a s půjčkou na fotovoltaiku. Jde tedy o opravdu komplexní zákaznický servis, který hodně lidí ocení.

Servis

Woltair - fotovoltaika, tepelná čerpadla [recenze]: Jaké mají zákazníci zkušenosti?

Naprostou samozřejmostí je i servis.  Na výběr je v současné době servis tepelného čerpadla a plynového kotle.  Stačí si objednat roční kontrolu kotle nebo jeho opravu a budete dopředu vědět, na kolik vás (zhruba) tato akce vyjde a co vše je zahrnuto v ceně. To samé platí i pro servis tepelného čerpadla.

Školení

Zaujala nás i možnost účasti na školeních, která jsou vhodná pro topenáře, montéry a podobně. Díky tomu můžete držet krok s aktuálními trendy a připravíte se na nové výzvy, které s sebou nese modernizace českých domácností.

Zkušenosti zákazníků

Woltair - fotovoltaika, tepelná čerpadla [recenze]: Jaké mají zákazníci zkušenosti?

Zákazníci mají s ✅ Woltair poměrně dobré zkušenosti.

Lidé, kteří se rozhodli do Woltair vložit svoji důvěru celkem často říkají, že:

Výhody
 • Instalace fotovoltaiky proběhla bez problému
 • Je Woltair rychlý
 • Technici vše vysvětlí a pomohou i s instalací mobilní aplikace
 • Se jim líbí možnost vyřízení dotace
 • Technici jsou příjemní
 • Jsou ochotní odpovědět na všechny dotazy

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Se občas nedá firmě dovolat
 • Technik nepřijel v domluvený čas

Zkušenosti uživatelů na internetu

woltair zkušenosti
Zdroj: Refsite.info
woltair diskuze
Zdroj: Mapy.cz
woltair hodnocení
Zdroj: Mapy.cz

Většina zákazníků je se službami ✅ Woltair spokojená. Potíže občas bývají přímo s tepelným čerpadlem, v tomto ohledu ale nebývá chyba na straně Woltair, jako spíš u výrobce, který nemusí být při řešení vždy pohotový. Někteří zákazníci ale v tomto nedělají rozdíl, což pak může způsobit, že se zbytečně snižuje hvězdičkové hodnocení jinak dobré české firmy.

Vzhledem k tomu, že Woltair nabízí opravdu široký zákaznický servis, vzdělávání a pomoc při financování a získávání dotací, určitě bychom se nebáli takového partnera v případě rekonstrukce nemovitosti vyzkoušet.

 

 

Jakou zkušenost máte s Woltair vy?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 2.9 / 5. Počet hlasů: 32

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

1 komentář u „Woltair – fotovoltaika, tepelná čerpadla [recenze]: Jaké mají zákazníci zkušenosti?“

 1. tuto firmu nikomu nedoporučuji nedříve si pořádně přečtěte smlouvu a neplaťte jim žádnou zálohu ,protože jak ji zaplatíte tak s vámi přestanou komunikovat a o instalaci v termínu se rozlučte .Já jsem čekal na instalaci a uvedení do provozu 15 měsíců místo slíbených 3 měsíců a to ještě na co sáhla tahle firma tak udělala špatně a pak čekáte 2 měsíce na experta naTČ ,aby vám řekl že topení nerozumí a zase odjel a pak přijel další za měsíc ,aby to konečně předělal ,ale zase nic nevěděl o nastavení programu a dával to provozu přes telefon s nějakým kolegou ,opravdu experti na svém místě a to stejné je i FVE .Kdyby jim montáž FVE nedělala cizí firma ,tak to nemám hotové do dnes .Potom po vás chtějí zaplatit celou cenu i za práce ,které nikdy neprovedli ,ale máte je napsané na faktuře s ročním zpoždění a pokud nezaplatíte doplatek v plné výši ,tak vám dotace nevyřídí a kotlíkovou dotaci nejdřív slíbí a potom ji zruší ,aby vás mohli vydírat s tím doplatkem .

  Odpovědět

Napsat komentář