Feminus na menopauzu – recenze

Menopauza je životní období v životě každé zralé ženy, které přináší zvýšené nároky na péči o své zdraví. Vzhledem k tomu, že dochází k masivní změně hormonální činnosti, která s sebou přináší široké spektrum nepříjemných projevů, čím dál tím víc dam se uchyluje k doplňkům stravy, které by jim měly alespoň trochu ulevit. Vyplatí se investovat peníze do doplňku stravy Feminus? Na to se podíváme níže.

feminus recenze

Menopauza je termín, který označuje poměrně dlouhý časový úsek, v průběhu kterého žena přestává menstruovat. Tím pádem už nehrozí, že by mohla otěhotnět. Na druhou stranu, jelikož ženské hormony ovlivňují široké spektrum tělesných pochodů, jejich nedostatek se začne projevovat návaly horka a pocení, zhoršenou a depresivní náladou, přírůstkem na váze, nafouklým břichem, vaginální suchostí a podobně.

Jelikož ale do konce života zbývá ještě hodně času, je pochopitelné, že ženy ve velkém hledají nějaký trik, jak by si mohly od těchto příznaků menopauzy ulevit. Proto neváhají investovat velké peníze do nejrůznějších doplňků stravy pro zralé ženy, které slibují, že to dokážou.

Bezpečný nákup: Feminus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  FEMINUS

Má smysl si v kritickém období pořizovat doplněk stravy FEMINUS?

Co je FEMINUS?

Feminus na menopauzu – recenze

FEMINUS je  doplněk stravy pro ženy, které procházejí náročným obdobím zvaným menopauza.  Nejde o hormonální preparát, ale o doplněk stravy na přírodní bázi, který dovede harmonizovat procesy, které se odehrávají v ženském těle.

Mezi jeho silné stránky patří:

 • Více energie
 • Omezení návalů horka a pocení
 • Podpora normálního stavu pleti a vlasů
 • Lepší soustředěnost
 • Podpora normálního stavu imunitního systému
 • Podpora libida
 • Podpora spánku

?  Náš TIP – FEMINUSfeminus cena

? Doplněk stravy pro ženy

✅ Snižuje příznaky menopauzy
✅ Méně návalů horka a pocení
✅ Optimální hladina hormonů v těle

FEMINUS a složení

V doplňku stravy FEMINUS objevíme široké spektrum látek přírodního původu. V každé kapsli najdeme extrakt z kakaa, kotvičník zemní, vitamín C, anděliku čínskou, muira puama, ašvagandu, macu peruánskou, damiánu pravou, zinek, vitamín E, vitamín B6, vitamín B12 a vitamín D3.

Kompletní složení

Aktivní látky Ve 2 tabletách
Řeřicha peruánská (Maca peruánská) 200 mg
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánie snodárná) 150 mg
Kakao – extrakt 100 mg
Kotvičník zemní 100 mg
Muira puama (Voňatec vejčitý) 100 mg
Andělika čínská (Dong Quai) 60 mg
Damiána pravá (Pastala roztroušená) 50 mg
Vitamin C 80 mg
Vitamin E 2,5 mg
Vitamin B6 1,2 mg
Vitamin D3 25 μg
Vitamin B12 10 μg
Zinek 15 mg

Cena

Feminus na menopauzu – recenze

V případě, že se rozhodnete pro jednorázový nákup, FEMINUS vás bude stát 569 korun. Také ale můžete využít výhodnější měsíční předplatné (které jde údajně kdykoliv zrušit), v průběhu kterého můžete FEMINUS nakupovat za 494 korun. Bohužel, u ani jedné z těchto nabídek nevidíme další detaily, například to, za jakých podmínek lze předplatné zrušit, nebo kolik je v každém balení tobolek. (Teprve až na srovnávači Heuréka vidíme, že jedno balení by mělo obsahovat 60 tablet.) Co se týče dávkování, doporučuje se užívání dvou kapslí za den, takže jedno balení vám vydrží na jeden měsíc.

Zkušenosti zákaznic

Ačkoliv na webu FEMINUS nacházíme spoustu spokojených recenzí, kvůli větší objektivitě hledáme recenze na srovnávačích a v diskuzích. U nich totiž existuje mnohem menší šance na to, že si zkušenosti zákazníků píše výrobce sám. (Nebo že alespoň nemaže ty, které nejsou úplně pozitivní.)

Ženy, které se rozhodly doplněk stravy FEMINUS vyzkoušet říkají, že:

Výhody
 • Se jim dobře užíval
 • By ho doporučily ostatním ženám ve svém okolí
 • Částečně pomohl s návaly horka a pocením

Ty nespokojené zmiňují, že:

Nevýhody
 • I přes doporučení lékaře se jim zdá, že nedošlo k ústupu návalů horka
 • Je nutné ho užívat dlouhodobě

Zkušenosti zákaznic na internetu

feminus cena
Zdroj: Pilulka.cz
feminus zkušenosti
Zdroj: Bety.cz
feminus diskuze
Zdroj: Zbozi.cz

Některé ženy uvádějí, že jim nepomohlo ani dlouhodobé užívání tohoto doplňku stravy. Když ale vezmeme v úvahu, že podobné zkušenosti mají ženy i u dalších podobných doplňků stravy, spíš to poukazuje na problém s tím, že některé ženy musí svůj ideální preparát na ženské problémy nějakou chvíli hledat.

 

 

Máte s doplňkem stravy FEMINUS nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, jakou?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář