FlexiMed: Recenze – diskuze, cena a zkušenosti

Bolest kloubů na mě dorazila teprve nedávno. Zprvu jsem se ji snažil ignorovat, ale po čase byla nesnesitelná, nedalo se nic dělat, pustil jsem se proto do hledání na internetu. Moje překvapení nastalo, když jsem se dozvěděl jak jednoduché je řešení.

co je to fleximed

💡  Bezpečný nákup: FlexiMed nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop FlexiMed

V tomto oboru jsem byl velký nováček, a proto jsem se snažil vyčíst, co šlo. Jedna z možností byla navštívit doktora, ale nechtěl jsem se situací příliš obtěžovat. Našel jsem si, že by bylo vhodné si zakoupit doplněk stravy, který podpoří tvorbu kolagenu zaručující lehký pohyb kloubů.

fleximed recenzeCo je FlexiMed?

Když jsem prvně narazil na doplněk stravy FlexiMed byl jsem skeptický, ale chtěl jsem mu dát šanci.

Na stránce  Flexi-Med.cz jsem se snažil zjistit podrobné informace, v čem mi může tento výživový doplněk pomoci.

 

   FlexiMed je výživový doplněk stravy  obsahující kolagen typu II., glukosamin a Vitamín C – látky, jež přispívají ke zdraví kloubů. Jeho složení má prokázaný účinek na zdraví pohybového aparátu. Pojďme se podívat na složení FlexiMedu blíže.

💡  Náš TIP – FlexiMedfleximed tip na produkt

💊 Doplněk stravy na klouby

✅ Norská receptura
✅ 8 účinných látek
✅ Účinek na kloubní chrupavky, kosti a svaly
✅ 30ti denní balení na zkoušku zdarma

 

Složení FlexiMed

Dočetl jsem se, že výrobek FlexiMed nabízí komplexní péči s 8 účinnými látkami podle norské receptury.

Jaké všechny účinné látky obsahuje FlexiMed?

 • Glukosamin
 • Vitamín C
 • Vápník
 • Vitamín D
 • Kolagen
 • Hořčík
 • Zázvor
 • Mangan

fleximed složení

Pojďme si představit ty nejdůležitější z nich:

 • Základem je Glukosamin, který zabraňuje vzniku omezení pohybu chrupavky a zajišťuje její správnou funkci.
 • Dalšími účinnými látkami jsou vitamín C a kolagen typu II podporující tvorbu kolagenu, díky němuž lze udržet zdravé nejen chrupavky a kosti, ale také i kůži, dásně a cévy.
 • Důležitou součástí je i vápník, jenž je získaný z mořských ryb a je tak nejčistší formou vápníku. Vápník podporuje zdraví na všech úrovních, ať už je to srážlivost krve nebo antioxidační účinky.
Látka Množství
Glukosamin sulfát 800 mg
Kostní moučka z lososa atlantského s obsahem vápníku 120 mg
Oxid hořečnatý s obsahem hořčíku 250 mg
Kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg
Zázvor 26 mg
Kolagen typu II 10 mg
Mangan 2 mg
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 5 μg

 

Nežádoucí účinky

Fleximed nemá žádné nežádoucí účinky. Jediné, co se může projevit, je alergická reakce na některou z výše uvedených látek. U mě se neprojevila.

Cena a doprava

Když jsem viděl možnost zaplatit pouze poštovné a vyzkoušet produkt na měsíc zcela zdarma, příliš jsem neváhal a objednal jsem přímo na stránkách Flexi-Med.cz jeden zkušební balíček.

fleximed cena

Objednávka byla hned druhý pracovní den vyřízena a byla na cestě. Doprava trošku pokulhávala, protože Česká pošta opět zklamala. Škoda, že není i jiná možnost! I tak jsem balíček obdržel po týdnu od objednání.

Po doručení jsem se okamžitě vrhl do rozbalování. Balíček obsahuje 90 tobolek na 30 dnů (3 tobolky denně), takže jsem měl dost času na ozkoušení. Byl zabalený v praktické krabičce, na které z druhé strany bylo přesně popsáno dávkování.

Užívání výrobku FlexiMed

Přípravek jsem začal užívat ihned a to každý den. Doporučené denní dávkování je 3 tobolky denně.

Doporučené denní dávkování:

 • 3 tobolky denně, zapít dostatkem vody.
 • Není vhodné pro děti.
 • Nepřekračujte denní dávkování.
 • Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 • Neužívejte tento přípravek, pokud trpíte alergií na jakoukoliv jeho složku.
 • I když výrobce tuto informaci bohužel neudává, obecně platí, že je dobré brát doplňky stravy s jídlem nebo po jídle (např. při snídani, oběde, večeři), záleží však také na tom, o jaké látky v obsahu doplňku stravy se jedná.

Ze začátku jsem nepocítil žádný rozdíl, čas od času přišly bolesti kloubů, a tak jsem začal pochybovat o účincích látek obsažených v tomto přípravku. Štvalo mě i to, že musím brát 3 tobolky furt dokola, ale po čase jsem si na to zvyknul. Po týdnu se dostavila první známka toho, že přípravek funguje. Začal jsem se zase hýbat jako předtím, co mě žádné klouby netrápili. Když jsem klouby moc namáhal, tak se opět bolest dostavila, ale postupně se mi chodilo líp a líp.

 

Po třech týdnech jsem se cítil zdráv, i přesto, že se někdy objevili mírné bolesti, což, doufám, se ještě vylepší.FlexiMed: Recenze - diskuze, cena a zkušenosti

Poslední týden jsem ovšem zjistil, že mi přípravek dochází, což mě zklamalo, ale přípravek, jak jsem se dozvěděl od milé paní na telefonu, lze dokoupit, a to každý měsíc.

Výhody
 • účinnost
 • cena
 • vstřícnost personálu
 • splnilo mé očekávání
 • možnost dodání každý měsíc (žádné velké starosti)
Nevýhody
 • pomalé dodání (Česká pošta)
 • dávkování

Co říkají o FlexiMed zákazníci na internetu?

fleximed hodnocení
Zdroj: AZrecenze.cz
fleximed zkušenosti
Zdroj: Zenysro.cz

Jaké z toho plynou závěry?

Podtrženo, sečteno, s výrobkem jsem velmi spokojen a plánuji ho užívat i dál. Na přípravku jsem ocenil účinnost a kvalitu glukosaminu a kolagenu typu II., jež mi moc pomohly. Jediné, co bych vytkl je dávkování, případně způsob dodání, či vzhled stránky, který na mě působil nedůvěryhodně. Nakonec jsem mile překvapen tímto doplňkem stravy a těším se na další dny plné pohybu a pohody bez bolesti kloubů!

 

 

Máte vlastní zkušenost s výrobkem FlexiMed? Dejte nám vědět do komentářů.

3 komentáře u „FlexiMed: Recenze – diskuze, cena a zkušenosti“

 1. Přijde mi odfláknuté, nenapsat, jestli se užívá na lačno, při jídle, po jídle. Vím, že je to pro maximální účinek rozhodně důležité.

  Odpovědět
 2. Neni to takovy zazrak jak se zda. Nebudete zdravi za tri tydny. Po uzivani zacali svedeni celeho tela alergie. Velice nespikojena. NEDOPORUCUJI!!!

  Odpovědět

Napsat komentář