KetoDiet – recenze

Každý z nás se už minimálně jednou v životě pokoušel zhubnout. Většinou je to ale tak, že nový stravovací režim z hladu nevydržíme, nebo jsou shozená kila zase rychle zpátky. Většina z těchto problémů je způsobená tím, že přijdeme o svaly a nejsme schopni si osvojit nový životní styl. Může vám v tomto pomoci KetoDiet?

V životě se s tím setkal skoro každý. O Vánocích a během Silvestra jste se utrhli ze řetězu a nová kila vám lezou na nervy natolik, že se je rozhodnete zničit. Ideálně během jara, které přímo svádí k lehčí stravě a k aktivnímu pohybu. Občas ale stačí, když vám dojde trpělivost s vaší figurou, kterou potřebujete vytunit do starých (nebo nově zakoupených) šatů, které si hodláte obléknout na nějakou speciální akci.

Spouštěčem touhy zhubnout ale může být prakticky cokoliv. Nová známost, ale i snaha o životní restart. Problém ovšem spočívá v tom, že i přes počáteční odhodlání a nadšení se tyto akce nesetkávají s velkým úspěchem. Jen málo lidí je totiž stavěných na to, aby hladověli, nebo se pokoušeli o jednotvárnou dietu, během které vyzkoušejí jablka a zelí na padesát různých způsobů. A i když to náhodou vydrží, vyhráno nemají ani tak. Naše těla jsou chytrá a jakmile se vrátíte ke svému původnímu stravovacímu režimu, shozený tuk je zase rychle zpátky.

Bezpečný nákup: KetoDiet nebo jakýkoliv jiný produkt na hubnutí doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop KetoDiet

Možná je na čase přestat se trápit a místo zoufalých pokusů zvolit proteinovou dietu, která se v dnešní době těší velké oblibě. Jedním z jejích poskytovatelů je KetoDiet. 

ketodiet zkušenostiCo je KetoDiet?

 KetoDiet je česká značka dietního programu , která vznikla v roce 2011. Jak už její název napovídá, vychází z principů ketonové (nebo jinak řečeno proteinové) diety, která se zaměřuje na zvýšení příjmu proteinů na úkor sacharidů. 

 

Kromě vlastních hubnoucích   programů KetoDiet na webu najdete i obchod, kde si lze nakoupit proteinová jídla samostatně a zcela podle vašeho výběru, recepty, výživovou poradnu, poradnu s informacemi o tom, co byste měli jíst po skončení diety, magazín, inspirativní příběhy a spoustu informací o tom, na jakém principu KetoDiet funguje.

?  Náš TIP – Dietní plán INTENSEdietní plán intense

✅  Obsahuje 308 porcí

✅  Rozmanitá nabídka proteinových jídel

✅  Výborná chuť

✅ Rychlá příprava

✅ Snadné hubnutí

Zajímavé je pak především to, že během chvilky dokážete vyhledat tváře a jména všech lidí, kteří se na fungování KetoDiet nějakým způsobem podílí. Díky tomu působí celý program důvěryhodně a seriózně.

Jak funguje keto dieta?

Než se pustíme do popisu toho, co má   KetoDiet v nabídce, je potřeba si alespoň v krátkosti vysvětlit, jak ketonová dieta funguje. Díky tomu lépe pochopíte, v čem je jiná a kvůli tomu účinná.

jak funguje ketodieta

Ve své podstatě jde o to, že naše těla zásobujeme spoustou sacharidů, které nám dodávají hodně rychlé energie pro výkon. (Nemusí jít jen o koláčky a dorty, ale třeba i o ovoce, nebo pečivo.) Problém je ovšem v tom, že nevyužité sacharidy se vrazí do zásob, které je (v rámci hubnutí) nutné odbourat. Pokud na to půjdete hladovkou, nebo špatně nastavenou dietou, zhubnete svaly (které potřebují hodně energie i v době klidového režimu). Při návratu k normální stravě se zpomalí váš metabolismus (nemáte svaly, které hodně pálí, vzpomínáte?) a tuk se může směle vršit dál. (Vzniká jojo efekt.) Případně to nevydržíte a z hladu vyluxujete celou lednici.

KetoDiet – recenze

Keto dieta oproti tomu funguje tak, že vás zasytí kvalitními bílkovinami (stavebními kameny svalů, které vás ochrání před jejich ztrátou) a donutí vás vyškrtnout cukry. Tím se tělo dostane do ketózy a naučí se chybějící cukr získávat z dříve nastřádaných tukových zásob. Vzhledem k tomu, že jde o dlouhodobý životní styl, existuje zde velká šance, že si svou váhu po skončení KetoDiet plánu udržíte i v budoucnu.

Sortiment KetoDiet

Sortiment   KetoDiet lze roztřídit do několika skupin. Primárně máte k dispozici dietní plány KetoDiet, ve kterých je obsažena strava na několik týdnů. (KetoDieta má 3 fáze, z nichž ve dvou se hubne a ve třetí se učíte udržovat nový stravovací styl.) 

 

V tomto případě KetoDiet nabízí tři dietní plány, jejichž velikost a délka je odvozená od toho, kolik chcete zhubnout. Vybrat si lze dietní plán BASIC (3 x 2 týdny), MEDIUM (3 x 3 týdny) a INTENSE (3 x 4 týdny). Ve skladbě těchto balíčků obvykle najdete proteinové nápoje různých příchutí, proteinové omelety, proteinové palačinky, proteinové polévky, proteinové těstoviny a podobně. 

?  Náš TIP – Hlavní jídla KetoDiet

hlavní jídla

Také se ale můžete rozhodnout, že se do keto diety pustíte svépomocí a budete si doma vařit podle sebe. Abyste nemuseli zdlouhavě pročítat složení a přemýšlet o tom, zda je vybraná potravina keto, vše potřebné najdete na KetoDiet e-shopu. 

V něm je třeba:

 • Sušené maso
 • Proteinové chipsy
 • Proteinové tyčinky
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové zmrzliny

A podobně. Téměř vše pod značkou KetoDiet. Speciální kolonku má dokonce i doba po dietě, ve které najdete výrobky jako proteinové pyré, proteinová kaše či proteinový mugcake.

 

Alternativy KetoDiet

V dnešní době je na trhu už mnoho produktů na hubnutí. Víme, že je těžké si z nich vybrat. Přečtěte si naše další recenze, které vám usnadní výběr. Proteinová dieta KetoMix, tablety na hubnutí 3D Chili nebo náhrada pestré stravy Mana.

Zkušenosti zákazníků

KetoDiet – recenze

Aby byla naše recenze po všech stránkách kompletní, nesmí v ní chybět názory lidí, kteří mají s výrobky a programy KetoDiet nějakou osobní zkušenost. (Z nichž řada pochází z okruhu českých celebrit. Zmínit bychom mohli Annu K., Terezu Brodskou nebo Jitku Zelenkovou.)

Ti, kteří mají s KetoDiet dobrou zkušenost říkají, že:

Výhody
 • Dobře chutná
 • Jim pomohla s hubnutím
 • Neměli hlad
 • Našli vše potřebné na jednom místě
 • Se jim líbí poradenství a články, které se na webu KetoDiet nachází
 • Mohou kdykoliv požádat o pomoc
 • Je přestal strašit jojo efekt
 • KetoDieta splnila jejich očekávání

Výhrady, které k ní někteří lidé měli byly například:

Nevýhody
 • Vyšší cena
 • Nutnost si zvyknout na jednu příchuť (pokud je daná věc jen jednou v balíčku)
 • Nutnost si zvyknout na nový způsob stravování
 • Touha po cukru

Co říkají o KetoDiet zákazníci na internetu?

hodnocení ketodiet
Zdroj: eMimino.cz
recenze na ketodiet
Zdroj: Beremese.cz

 

recenze na ketodietu
Zdroj: Heureka.cz

Za většinu negativ, které lidé zmiňují, nemůže výrobce KetoDiet, ale jdou ruku v ruce s tímto typem diety. Jakmile tělo odstavíte od svého běžného přijmu sacharidů, mohou se dostavit abstinenční příznaky (sacharidová chřipka). Když ale vydržíte, tělo si zvykne a všechno bude zase v pořádku. Během tohoto období se ale můžete cítit hůř a může vás to svádět k tomu ve svém úsilí polevit.

Z našeho úhlu pohledu pozitiva jednoznačně převyšují negativa, takže vám vyzkoušení KetoDiet můžeme doporučit.

 

 

Máte s KetoDiet nějakou vlastní zkušenost? Pokud ano, napište nám ji do komentářů pod článkem. 

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář