Mana drink recenze: Vyplatí se zkusit jídlo „budoucnosti“?

Kdo nemá čas na normální jídlo, nebo ho trápí nějaký zdravotní problém, který mu neumožňuje konzumaci klasické pevné stravy, ten musí hodně přemýšlet o tom, čím ji nahradí. Nemůže to být přitom jen tak něco. A tak se vám do ruky nejspíš dostane naše česká Mana. Víte, co vám může nabídnout?

mana recenze

Jídlo je jednou z mála radostí, které na tomto světě máme. Bohužel, ne každý si ji může za každých okolností plnohodnotně vychutnat. Nemusí jít přitom jen o seniory, kteří mají potíže s padáním zubů, ale i o lidi po zákroku v dutině ústní a o workoholiky, kteří nemají čas ani na to se normálně vyspat.

Protože bez jídla, které obsahuje vitamíny, minerální látky a další důležité živiny bychom brzy zemřeli, musíme ho nahradit něčím, co nám dodá šťávu, nebude náročné to sníst a zároveň to obsáhne všechny potřebné látky.

I když to zní jako utopie (kterou už ale několik let vyvrací nutridrinky), můžete vyzkoušet náhradu pevné stravy, kterou nazýváme   Mana.

Bezpečný nákup: Manu nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop MojeMana.cz

Pokud se o ní chcete dozvědět co nejvíc, určitě pokračujte ve čtení.

Co je Mana?

mojemana recenze  Mana je název  českého nutričně kompletního jídla v prášku a hotových nápojů , které jsou na našem trhu k dostání od roku 2014. Za jejím zrodem stojí Jakub Krejčík, který se staral o těžce nemocné prarodiče, kteří měli potíže s konzumací klasického jídla. Protože měl strach, jak to bude s poskytováním náhrady stravy v budoucnu, založil firmu Heaven Labs s. r. o.

?  Náš TIP – Mana Prášekmana prášek recenze

? Nutričně kompletní jídlo ve formě prášku

✅ 35 porcí v balení
✅ Rostlinná potravina
✅ Doprava nad 2000 Kč zdarma

V současné době je Mana oblíbená nejen u nemocných lidí, ale i u studentů, manažerů a u těch, kteří se zajímají o zdravý životní styl.

Proč si vybrat právě Mana výrobky?

Kromě toho, že jde o český produkt, který se snaží ve formě drinků a dalších výrobků dodat našim tělům všechno potřebné, a to bez toho, aniž by vyžadovaly zvýšené nároky na konzumaci a trávení, existuje i několik dalších zajímavých důvodů, kvůli kterým se vyplatí dát této značce šanci.

Mezi ně patří:

 • Udržitelný výrobní řetězec
 • Fokus na zdraví a výkon
 • Hi-Tech výroba
 • Ověření EFSA
 • Možnost používat Manu každý den
 • Kvalitní výzkum

Možná vás bude zajímat i to, že   Mana drinky/prášky lze nahradit vaši běžnou stravu. Na webových stránkách se nicméně uvádí, že tento přechod by neměl proběhnout naráz, ale měli byste na nový “stravovací” režim najet postupně.

Také se lze dočíst, že s Manou je možné dokonce i hubnout. Je ale důležité (podobně, jako u všech jiných dietních programů), aby byl váš energetický denní příjem nižší než výdej. Jeho výše je ale čistě individuální. (Závisí to nejen na vašem pohlaví a věku, ale i na vaší každodenní fyzické aktivitě.)

?  Náš TIP – Mana Drinkmana drink recenze

? Nutričně kompletní jídlo ve formě nápoje

✅ 12 porcí v balení
✅ Rostlinná potravina
✅ 30 dnů záruka spokojenosti

Nicméně, velký pozor by si měly dát těhotné a kojící ženy (a v ideálním případě i dlouhodobě nemocní). Ty by se se měly před začátkem užívání nejprve poradit se svým ošetřujícím lékařem. Ačkoliv se vám nemusí nic stát, zástupci Many uvádějí, že složení pokrývá doporučené denní dávky průměrného člověka. Jelikož je během těchto stavů potřeba vitamínů, minerálních látek a dalších živin rozdílná, nemuseli byste do svého těla dostat vše, co je ve vaší situaci potřeba.

Český produkt, který se snaží ve formě drinků a dalších výrobků dodat našim tělům všechno potřebné, a to bez toho, aniž by vyžadovaly zvýšené nároky na konzumaci a trávení.

Mana výrobky

V současné chvíli si můžete zakoupit:

 • Mana Drink
 • Mana prášek
 • ManaBurger
 • Dárkové poukazy
 • Mana starter kit
 • Mana trička

Všechny výrobky (mimo ManaBurger) lze koupit v několika příchutích. Pokud nemáte rádi experimentování, bude vám vyhovovat řada Origin (neutrální chuť s nádechem vanilky). V nabídce je ještě příchuť Dream (čokoláda), Love (jahody a maliny) a Sunlight (tropické ovoce).

Mana drink recenze: Vyplatí se zkusit jídlo „budoucnosti“?

Co se týče složení, to je poměrně dlouhé. Kdybychom z něj ale měli něco vypíchnout, byl by v něm vitamín B12, vitamín C, vitamín E, vitamín A, riboflavin nebo niacin.

Velké nadšení ale v posledních několika měsících vyvolal (u nás i ve světě) ManaBurger, který je kompletním rostlinným burgerem na světě. Kromě toho, že neobsahuje lepek dokonale simuluje pravé hovězí. 

Složení ManaPowder

Látka V denní dávce
Protein 21 g
Tuky 19 g
Sacharidy 33 g
Vláknina 7 g

Složení ManaDrink

Látka V jedné porci
Protein 17 g
Tuky 16 g
Sacharidy 28 g
Vláknina 4,4 g

Cena

I když jsou výrobky od Many vcelku zajímavé, je docela možné, že vás od jejich vyzkoušení odradí jejich vyšší cena. (A nemožnost objednat si vzorek. Leda Taster Pack se 4 nápoji za 349,-.) Pokud si na e-shopu objednáte drink, musíte si koupit balení o 12 kusech, které vás dohromady vyjdou na 790,- nebo 840,-. (Levnější je jen varianta Origin.) 

Mana drink recenze: Vyplatí se zkusit jídlo „budoucnosti“?

Kdybyste se rozhodli pro Manu v prášku, musíte si objednat balík s 35 porcemi, limitovanou edici Go Bunkers se 140 porcemi nebo Family Pack s (taktéž) 140 porcemi. Cena se pak pohybuje od 1400,- do 5100,-. Co se týče ManaBurgeru, za 20 porcí dáte 2000,-.

?  Náš TIP – Mana Burgermana burger recenze

? Nutričně kompletní rostlinná alternativa k hovězímu masu

✅ 20 porcí v balení
✅ Rostlinná potravina
✅ Skvělá chuť, struktura i vůně

Alternativy Many

Pokud chce v dnešní době člověk zhubnout, nebo jíst zdravě, má na výběr z velkého množství produktů. Víme, že je těžké si z nich vybrat. Přečtěte si naše další recenze, které vám usnadní výběr. Proteinová dieta KetoDiet, KetoMix, nebo tablety na hubnutí 3D Chili.

Hodnocení klientů

Jako již tradičně si na úplný konec necháváme hodnocení klientů. 

Ti, kteří jsou s Manou spokojení říkají, že:

Výhody
 • Dobře chutná
 • Obsahuje důležité živiny
 • Lze objednávat ve velkém
 • Se hodí během hektického období a cestování
 • Jde o kvalitní produkty
 • Jde o český výrobek
 • Nemají po vypití nápoje hned hlad
 • Nemusí řešit, co budou vařit
 • Se hodí během rekonvalescence
 • Má praktické balení

Mezi nevýhody patří:

Nevýhody
 • Vyšší cena
 • Chuť (někomu chutná příliš práškově)
 • Nemožnost objednat si malé vzorky

Co říkají o Maně zákazníci na internetu?

mana zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
moje mana diskuze
Zdroj: Alza.cz
mana hodnocení
Zdroj: Alza.cz

Z našeho pohledu se jedná o dobrý koncept, který vám může ulehčit v náročných fázích vašeho života. Na druhou stranu bychom se nejspíš nepokoušeli jím nahradit vaši běžnou denní stravu. (S tím, že byste žili pouze z nápojů.) Jinak ale neexistuje důvod, proč ji nejít vyzkoušet.

 

 

Jaké zkušenosti máte s Manou vy? Budeme rádi, když nám je napíšete do komentářů pod článkem. 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář