Möller’s Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?

Nenasycené mastné kyseliny Omega-3 jsou důležité pro normální fungování srdce, zraku, mozku a dalších důležitých orgánů. Jejich příjem ale může podpořit i normální stav vlasů a kůže a může být prospěšný i v těhotenství. Dnes se podíváme, co můžete očekávat v případě, že se rozhodnete vyzkoušet Möller’s Omega-3, jehož původcem jsou tresčí játra z Norska.

EPA a DHA jsou esenciální mastné kyseliny, které lidské tělo potřebuje pro zajištění normálních tělesných procesů, ale organismus si je nedovede zajistit svépomocí, proto mu je musíme dodávat z jiných zdrojů. Za normálních okolností se doporučuje několikrát týdně konzumovat kvalitní mořské ryby, které mohou tuto tělesnou potřebu celkem snadno pokrýt.

OMEGA 3 TEST ?
Hledáte ty správné OMEGA-3?

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní? Ve srovnání bude řečeno o:

 •  5 nejlepších doplňcích stravy s OMEGA-3 v ČR 
 • Účincích OMEGA-3 na naše tělo
 • Největších přírodních zdrojích OMEGA-3

Problém je ale hned v několika věcech. Naše zeměpisné podmínky konzumaci ryb a mořských plodů příliš nepomáhají. Jejich pořizovací cena je pro mnohé dost vysoká, takže si je nedopřávají nikdy nebo jenom občas. Dalším lidem ryby zase nechutnají, takže si je dobrovolně nedají.

Jedním ze způsobů, jak můžete tento nedostatek odčinit je, že se rozhodnete Omega-3 doplnit z doplňků stravy s rybím olejem. Mnohé mají příchuť, takže se nemusíte bát, že vás čeká nepříjemná rybí pachuť. Hodně oblíbené jsou i želé rybičky pro děti, které je naučí, že pečovat o své zdraví je možné i hravou formou.

Jelikož tohle vše nabízí Omega-3 rybí olej od Möller’s, blíže se na tuto značku zaměříme níže.

O Möller’s Omega-3

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?

Möller’s Omega-3 jsou doplňky stravy s rybím olejem z Norska, který pochází z tresčích jater. V nabídce je hned několik výrobků, mezi kterými najdeme již zmíněné želé rybičky pro děti, rybí olej s ovocnou příchutí, rybí olej s citronovou příchutí, obohacený rybí olej s vitamínem D a citronovou příchutí, rybí olej Natur a rybí olej ve formě kapslí. Každý uživatel si tedy poměrně snadno najde svého největšího oblíbence.

Samotná značka Möller’s patří k nejstarším norským podnikům, protože existuje již od roku 1854. Z pochopitelných důvodů jde o jednu z nejprodávanějších norských firem, která má (nejen) v Norsku dlouholetou tradici. Z výše uvedeného seznamu výrobků lze navíc poměrně snadno usoudit, že jedním z hlavních kritérií značky není jen kvalita výrobků, ale i jejich příjemná chuť, která dovoluje příjem rybího oleje i těm, kteří se mu z důvodu rybí pachuti vyhýbají obloukem.

MÖLLER´S Omega 3 Double 112 kapslí

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?
Složení Möller’s.

Kdo dává přednost polykání klasických kapslí, které si vezme třeba ráno po snídani, ten může vyzkoušet doplněk stravy MÖLLER´S Omega 3 Double 112 kapslí, které obsahují rybí tuk a vitamíny, které se v něm rozpouští. (Konkrétně jde o vitamíny D, E a A.) Vzhledem k tomu, že vitamín D je důležitý pro normální stav kostní hmoty a pro obranyschopnost, tyto Möller’s kapsle ocení i vaše imunita. (A ne pouze zrak a mozek.)

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle. V jednom balení je jich 112, což znamená, že vám tento doplněk stravy nějakou dobu vydrží. (U jiných výrobků je jich například jen 60, takže vydrží jen měsíc. Tento zvládnete užívat 56 dní.) Kapsle se pak zapijí dostatečným množstvím vody. Zároveň podotýkáme, že některé doplňky stravy s Omega-3 mají slabší složení, proto jejich denní dávka někdy činí i 3-4 kapsle. (Což pak nemusí být i při větším počtu kapslí v balení a nižší ceně ekonomicky výhodné.)

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?
Kapsle Möller’s jsou malé a dobře tvarované, díky tomu se snadno polykají.

Co se týče ceny, ta je taktéž poměrně dost příznivá, v průměru se pohybuje kolem 230,- za jedno. Některé omegy stojí i přes 300,- za jedno balení, takže opět pro vás nepůjde o žádnou ekonomickou ránu. Poměr ceny, výkonu, složení a jednoduchosti užívání tedy považujeme za velmi dobrý.

Jde s ním i vařit?

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?

Nejspíš vás to překvapí, ale na oficiálních stránkách existuje i sekce s recepty. To znamená, že kromě toho, že můžete rybí olej Möller’s s Omega-3 přijímat ve formě doplňku stravy, využijete ho i v kuchyni. Co se nám zdá sympatické je to, že recepty jsou přizpůsobeny různým typům olejů.

Například do ovocného salátu se hodí Möller’s rybí olej s ovocnou nebo citronovou příchutí. Olej s citronovou příchutí můžete přidat i do ochuceného popcornu. Pro chuťovky z uzeného lososa se naopak nejlépe hodí Möller’s olej bez příchutě.

Vzhledem k tomu, že jsme si ještě u jiných výrobců rybího oleje ničeho takového nevšimli, přijde nám to být jako dobrý nápad, jak lze zakoupený olej využít i v každodenním životě. Kuchařka je dostupná v PDF verzi, takže ji můžete mít v telefonu, tabletu nebo v počítači a v případě potřeby do ní můžete nahlédnout.

Kolik stojí a kde se dá koupit?

Cena Möller’s Omega-3 se různí v závislosti na tom, ve kterém nakupujete obchodě. Většinou se ale cena za jedno balení pohybuje kolem 250,- až 300,-. Kromě lékáren můžete výrobky od Möller’s koupit i v obchodech se zdravou výživou.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?

Když už zhruba víte, jaké mají nenasycené mastné kyseliny Omega-3 pozitivní účinky na lidské zdraví a v čem přesně je značka Möller’s jiná, můžeme se podívat na to, jaké s ní jsou zkušenosti. Když ale vidíme hodnocení na srovnávačích zboží, které se pohybuje na úrovni kolem 96 %, domníváme se, že budou především dobré.

Uživatelé o rybím oleji Möller’s nejčastěji říkají, že:

 • Jeho konzumaci vnímají jako příjemnou
 • Jim pomáhá doplňovat vitamín D
 • Se snadno užívá
 • Jsou spokojení
 • Jim plně vyhovuje

Uživatelé jsou s rybím olejem Möller’s v drtivé většině případů spokojení. I kvůli tomu, že jim v mnoha případech pomohl překonat odpor ke konzumaci rybího oleje (ke kterému si vybudovali averzi v dětství). Pokud tedy uvažujete o tom, že dáte rybímu oleji znovu šanci, určitě byste měli vyzkoušet ten od Möller’s.

Möller's Omega-3
Möller's Omega-3 [recenze]: Je tento rybí olej kvalitní?

Möller's rybí olej je oblíbenou volbou pro lidi, kteří se snaží doplnit omega-3. Má řadu pozitivních ohlasů a jedná se o kvalitní doplněk stravy.

Značka: Möller's

Hodnocení redakce:
4.5

Výhody

 • Kvalitní omega 3
 • Obohaceno o další vitamíny
 • Výborné zkušenosti zákazníků

Nevýhody

 • Jemná pachuť
 • Cena

 

 

Také máte s rybím olejem Möller’s dobrou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 3

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář