Omega 3 – GymBeam: Jaké jsou zkušenosti?

Nenasycené mastné kyseliny jsou pro zdraví lidského těla naprosto zásadní. Kromě toho, že jsou nutné pro normální stav mozku a zraku, podporují i normální stav kardiovaskulárního systému. Které doplněk stravy s Omega-3 si ale vybrat? Je vhodné sáhnout po tom, který má v nabídce GymBeam?

O prospěšnosti nenasycených mastných kyselin Omega-3 jsme psali nedávno. Tím jsme odstartovali seriál hodnocení jednotlivých doplňků stravy, ve kterém už jsme hovořili například o Jamieson Omega-3 a o Zinzino.

To ale rozhodně nejsou všechny produkty s nenasycenými mastnými kyselinami, které jsou na našem trhu k dostání. Především u sportovců je hodně oblíbená Omega 3 od GymBeam, která na e-shopu získává stovky pozitivních reakcí.

OMEGA 3 TEST ?
Hledáte ty správné OMEGA-3?

Omega 3 – GymBeam: Jaké jsou zkušenosti? Ve srovnání bude řečeno o:

  •  5 nejlepších doplňcích stravy s OMEGA-3 v ČR 
  • Účincích OMEGA-3 na naše tělo
  • Největších přírodních zdrojích OMEGA-3

Přečtěte si: Möller’s Omega-3 recenze

Skutečně je ale tento přípravek tak kvalitní?

O GymBeam Omega 3

Omega 3 – GymBeam: Jaké jsou zkušenosti?

GymBeam je e-shop se sportovní výživou a doplňky, který cílí především na aktivní jedince. V nabídce má však i fitness oblečení a sportovní potřeby. My se dnes však budeme zabývat doplňkem stravy Omega 3, který obsahuje 18% EPA a 12% DHA. Jak už jsme se navíc zmiňovali v úvodu, tento doplněk stravy (stejně, jako ty ostatní z této kategorie) podporuje normální stav kardiovaskulárního systému, mozku a zraku.

Kapsle jsou dále obohaceny o vitamín E, který se do Omega-3 taktéž obvykle přidává, takže v tomto ohledu GymBeam nijak nevybočuje ze zažitého normálu.

Dávkování a cena

Pokud se vám do ruky nedostane skutečně kvalitní přípravek, je nutné počítat s tím, že v průběhu dne budete muset užít větší počet kapslí. Jak si v tomto ohledu stojí Omega 3 od GymBeam? Podle očekávání je doporučená denní dávka 2 kapsle denně. To sice není moc (známe i takové omegy, kterých musíte vzít alespoň 3-4 kapsle), v průběhu dne ale budete muset na užití druhé kapsle myslet.

Počet kusů v jednom balení je navíc pouhých 48, což znamená, že vám jedno balení nevydrží ani na celý jeden měsíc užívání. Když se navíc díváme do nabídky dalších produktů s obsahem Omega-3, nevidíme nikde žádné větší balení. (Pozitivem je však to, že GymBeam má i Omega 3 pro vegany.) Co se týče ceny, pokud nestihnete akci, jedno balení vás vyjde na 599,-. V akci lze nakoupit i za 379,-. 

Vzhledem k tomu, že si sami doplňky stravy s Omega-3 pravidelně kupujeme, považujeme tuto pořizovací cenu (i vzhledem k počtu kapslí a doporučenému dávkování) za méně ekonomicky výhodnou.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci jsou i přes výše uvedený drobný (cenový) nedostatek s tímto doplňkem stravy spokojení. Nakupující také kladně hodnotí, že se kapsle dají dobře polykat. Dále zmiňují, že se jim líbí vysoká koncentrace potřebných látek.

Právě kvůli většímu množství účinných látek a kvůli relativně nízkému počtu kapslí, které je nutné užít pro pokrytí denní potřeby, si lidé tento přípravek kupují. Pokud tedy nejste příliš hákliví na cenu a na počet kapslí, pak by vám takový doplněk stravy mohl vyhovovat. Na trhu však seženete i srovnatelně dobré a cenově výhodnější přípravky ze stejné kategorie.

GymBeam - Omega 3
Omega 3 – GymBeam: Jaké jsou zkušenosti?

Omega 3 - Gymbeam je kvalitní rybí olej. Má mnoho pozitivních ohlasů.

Značka: GymBeam

Hodnocení redakce:
4.6

Výhody

  • Kvalitní omega
  • Dobrý podíl EPA a DHA
  • Obohaceno o vitamín E

Nevýhody

  • Někomu vadí příliš velké kapsle
  • Pokud není v akci je poměrně cenově náročnější

 

Jakou zkušenost s Omega 3 od GymBeam máte vy? Hledíte při nákupu na počet kapslí a na cenu, nebo jsou pro vás důležitější jiné parametry?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář