OmegaMarine Premium [recenze]: Vyplatí se vám zkusit tato Omega-3?

O tom, proč je pravidelné užívání rybího oleje důležité pro lidský organismus, jsme se tu nedávno bavili. Jelikož ale značek, které nabízí doplňky stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin Omega-3 existuje prakticky nespočet a mají různou kvalitu, dnes se spolu zaměříme na to, jestli se vám vyplatí zkoušet OmegaMarine Premium.

Pokud pravidelně dětem dáváte OmegaMarine Rybičky, které mají příjemnou ovocnou chuť, vysoký obsah DHA, dají se žvýkat a jsou slazené stévií, dost možná časem přijdete na to, že i vy sami pro sebe chcete udělat něco dobrého a taktéž začnete uvažovat o pořízení podobného doplňku stravy pro svou potřebu. Kdo se má ale vyznat v tom, jestli je lepší omega GymBeam, omega Jamieson nebo ta od Zinzino? Alternativu navíc představuje i Möller’s.

Vzhledem k tomu, že rodina často zůstává u jedné ověřené značky, sáhnout můžete po doplňku stravy OmegaMarine Premium, který vám pomůže doplnit zdravé tuky. Nenasycené mastné kyseliny Omega-3 jsou důležité například pro normální stav kardiovaskulárního systému, zraku a mozku. Dlouhodobé užívání pak také může přispět k podpoře lepšího vzhledu pokožky a vlasů, což zase ocení všichni lidé, kteří dbají na upravený a mladistvý zevnějšek.

OMEGA 3 TEST ?
Hledáte ty správné OMEGA-3?

OmegaMarine Premium [recenze]: Vyplatí se vám zkusit tato Omega-3? Ve srovnání bude řečeno o:

 •  5 nejlepších doplňcích stravy s OMEGA-3 v ČR 
 • Účincích OMEGA-3 na naše tělo
 • Největších přírodních zdrojích OMEGA-3

Je OmegaMarine Premium to samé, co OmegaMarine Forte+? Jaké jsou s OmegaMarine zkušenosti? Jaké má složení? A čeká vás přijatelná cena?

O OmegaMarine Premium

OmegaMarine Premium je vylepšenou řadou dřívějšího doplňku stravy OmegaMarine Forte+. Tento doplněk stravy se vyrábí v souladu s dlouholetou norskou tradicí. Co se týče složení, v těchto kapslích najdeme kvalitní lososový olej s dohledatelným původem, který má navíc velmi dobrou vstřebatelnost. Vzhledem k rychlému zpracování (které trvá maximálně 75 minut od ulovení ryby) jde zároveň o jeden z nejčerstvějších rybích olejů na světě.

Aby byl účinek OmegaMarine Premium ještě lepší, byl obohacen o vitamín D, kterého má většina našinců v těle taktéž velmi málo. Mezi jeho největší klady patří podpora normální nálady, podpora normální funkce imunitního systému a podpora normálního stavu kostní hmoty.

OmegaMarine Premium [recenze]: Vyplatí se vám zkusit tato Omega-3?

Přečtěte si: Co jsou hodné tuky?

Dávkování a cena

Abyste doplnili požadované množství rybího oleje do těla, doporučuje se užít dvě kapsle za den. Ještě než si navíc tento doplněk stravy koupíte za plnou cenu, lze ho vyzkoušet zdarma, pouze za úhradu poštovného, které činí 49,-. Za normálních okolností vás pak jedno balení vyjde na částku kolem 399,-. (Když se však rozhodnete pro pravidelný odběr, cena OmegaMarine Premium může být ještě o něco nižší.)

 

 

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Nyní se můžeme podívat na konkrétní hodnocení OmegaMarine Premium zákazníky a zákaznicemi. Jak byli tito lidé spokojení?

Když se mrkneme na srovnávače zboží, nejčastěji se dočteme, že:

 • Jim vyhovuje velikost balení
 • Je oslovilo složení
 • Vnímají, že se jim zlepšila kvalita pleti
 • Nemají po užití nepříjemný rybí pachuť v ústech
 • Se jim kapsle dobře polykají

Omega Marine premium mě mile překvapil jak velikostí tobolek, které se dobře polikajì a nesmrdí rybinou,tak dvojitou dávkou lososoveho oleje,barva taky super a hlavně dobře funguje na můj imunitní systém zvlášť teďka v sychravém počasí pociťují veliké zlepšení a určitě naordinuji celé rodině (Zuzana, Heureka.cz)

Vzhledem k tomu, že na Heureka je s tímto výrobkem spokojeno 92 % uživatelů, s jeho vyzkoušením nešlápnete vedle.

 

OmegaMarine Premium
OmegaMarine Premium [recenze]: Vyplatí se vám zkusit tato Omega-3?

OmegaMarine Premium je doplněk stravy s obsahem omega. Jeho hlavní výhodou je pravidelný odběr za nízkou cenu.

Značka: NaturaMed

Hodnocení redakce:
4.2

Výhody

 • Kvalitní norský rybí olej
 • Dobré zkušenosti zákazníků
 • Cena

Nevýhody

 • Nižší obsah EPA i DHA

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 5

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář