Probiotikus – recenze

Probiotika jsou nezbytná pro normální kvalitu trávení. Správné složení střevní mikroflóry podporuje například bezproblémové vyprazdňování. Také může mít dopad i na akceschopnost imunitního systému. Právě proto je tak důležité, aby doplňky stravy obsahovaly dobře sestavený probiotický komplex a prebiotika. Bude pro vás správnou volbou, když se rozhodnete při nákupu důvěřovat doplňku stravy Probiotikus?

probiotikus recenze

Skutečně jen málokdo má opravdu bezproblémové trávení. Někoho trápí třeba nadýmání a pocit nafouklého břicha. Další jedinci zase dlouhodobě bojují se zácpou, pálením žáhy a dalšími jevy, které mohou ovlivnit průběh dne a osobní komfort.

Právě proto bychom měli s naprostou samozřejmostí pečovat o střevní mikrobiom, který může řadu těchto jevů ovlivnit. Velkou výhodou je, že to, v jakém stavu se nachází, můžeme ovlivnit svým každodenním jídelníčkem, spánkovým režimem, pohybovou aktivitou a dalšími tipy, ke kterým patří i synbiotika. To jsou volně prodejné doplňky stravy, které kromě probiotik (živé mikroorganismy) obsahují i prebiotickou vlákninu, která umožňuje mikroflóře optimálně prospívat. A jedním z takových doplňků stravy, které jsou na našem trhu k dostání, patří právě Probiotikus.

💡  Nakupujte bezpečně: Probiotikus nebo jakákoliv jiná probiotika doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Probiotikus.cz

Co je Probiotikus?

Probiotikus – recenze

✅ Probiotikus je volně prodejný probiotický doplněk stravy, ve kterém je komplex 11 probiotických kmenů. To je rozhodně klad, protože čím víc kmenů se v doplňku stravy nachází, tím lépe pro nás a naše trávení. Denní dávka navíc obsahuje 39 miliard CFU (to je termín, který označuje kolonie tvořící jednotku, také se tak označuje množství životaschopných mikroorganismů). Také v něm nechybí prebiotická vláknina zvaná inulin. Tento doplněk stravy je navíc vhodný i pro děti od 3 let, což nebývá vždy standardem.

Tip redakce – Probiotikus probiotikus probiotika recenze

💊 Probiotický komplex

✅ 11 probiotických kmenů
✅ Obsahuje prebiotika
✅ Podporuje správné trávení
✅ Podporuje imunitní systém

Co může zákazníkům nabídnout?

Užívání prebiotických doplňků stravy se nejčastěji spojuje s podporou normálního trávení a vyprazdňování. Také víme, že stav střev a střevního mikrobiomu poměrně úzce souvisí i se stavem imunity, takže po tomto doplňku stravy mohou sáhnout lidé, kteří mají zájem o její posílení. (Třeba kvůli časté nemocnosti.)

Kvalitní probiotika a prebiotika se také běžně doporučuje užívat během léčby antibiotiky. Antibiotika jsou skvělá v tom, že si poradí i s vážnými bakteriálními infekcemi. Nedovedou ale rozlišovat, jestli hubí nepřátelské patogeny nebo pro člověka přátelské bakterie. Proto můžete mít po skončení užívání antibiotik problémy s trávením a můžete být náchylnější k dalším infekcím. Probiotika by se měla začít užívat ve stejný den jako antibiotika. Mezi jejich užíváním by ale měl být několikahodinový odstup a antibiotika by se měla užít vždy jako první v pořadí.

Také se začíná čím dál častěji hovořit o tom, že stav střevní mikroflóry může mít dopad i na to, jakou máme náladu. Takže i z hlediska tohoto možného efektu je určitě zajímavé nějaký kvalitní doplněk stravy s obsahem probiotik a prebiotik vyzkoušet. A může jím být právě třeba Probiotikus.

Probiotikus – recenze

Jak se Probiotikus užívá?

Důležité je, aby se kapsle užívaly pravidelně, jinak nebudou mít požadovaný efekt. Velikost dávky závisí na individuálních potřebách, proto je možné si během dne vzít 1-3 kapsle. Nejlépe by se měly užít společně s jídlem a zapít vodou. V případě, že chcete doplněk stravy ✅ Probiotikus užívat jen nárazově, nejkratší doporučená délka je alespoň 2 týdny. Horní hranice stanovena není, protože je vhodný i pro dlouhodobé užívání. Pokud se však vaše problémy nezlepší, měli byste navštívit specialistu.

Kde se dá koupit a kolik to stojí?

✅ Probiotikus koupíte na oficiálních stránkách. Velkou výhodou je, že čím větší počet balení si objednáte v rámci jednoho nákupu, tím výhodnější dostanete cenu. Například jedno balení, ve kterém je 60 kapslí, vás vyjde na 459,- + doprava. U dvou balení je pak cena 918,- a dopravu budete mít zdarma. U tří balení je celková cena 1 289,- a doprava zdarma. (Celková úspora 153,-.) Nejvýhodněji pak vychází objednávka šesti balení, která vás budou stát 2 479,-, budete mít dopravu zdarma a ušetříte 340,-.

Zkušenosti s výrobkem

Měl ✅ Probiotikus podpůrný vliv na kvalitu trávení? Je jeho užívání jednoduché? A koupili by si ho lidé, kteří do něj vložili svou důvěru, znovu? Na to se společně podíváme níže.

Kupující, kteří se rozhodli tento doplněk stravy vyzkoušet, o něm říkají, že:

Výhody
 • Jim tato probiotika z těch, co již zkoušeli, nejvíc vyhovují
 • Jde dle jejich názoru o nejlepší probiotika, která kdy zkoušeli
 • Vnímají vymizení potíží s imunitou
 • Tato probiotika kupují dlouhodobě a užívá je i rodina
 • Jim vyhovuje poměr ceny a kvality
 • Si tato probiotika koupili na základě doporučení lékaře po skončení léčby antibiotiky

Vzhledem k tomu, že ✅ Probiotikus obsahuje velký počet kmenů i vysokou dávku CFU, dosáhnete na množstevní slevu a na dopravu zdarma a u zákazníků má dobré ohlasy, zvážili bychom ho na vašem místě vyzkoušet.

Probiotikus
Probiotikus – recenze

Probiotikus je komplexem kvalitních probiotik a prebiotik. Zákazníci s ním mají výbornou zkušenost a naše redakce ho řadí k nejlepším probiotikům v ČR.

Hodnocení redakce:
4.9

Výhody

 • Cena/výkon
 • Vysoké množství probiotik
 • Obsaženy i prebiotika
 • Vhodné k dlouhodobému užívání
 • Zlepšení trávení
 • Široké spektrum probiotik

 

 

Také máte s tímto doplňkem stravy dobrou zkušenost?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3.6 / 5. Počet hlasů: 5

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář