Revalid kapsle recenze: Zachrání vaše padající vlasy?

Slabé, poškozené a vypadávající vlasy potřebují nejen vnější, ale také vnitřní vzpruhu. Kromě šamponů, sér a dalších vlasových kosmetických přípravků se hodí vyzkoušet i vitamíny na vlasy, které jsou pro jejich pěstěný vzhled také velmi důležité. Budou pro vás dobrou volbou kapsle Revalid Hair Complex?

revalid recenze

O značce ✅ Revalid jste už určitě někdy v minulosti slyšeli. Kromě vitamínů Revalid na vlasy tato značka nabízí i vlasovou kosmetiku, která zahrnuje řadu Anti-Aging, která má zabránit předčasnému stárnutí vlasů, kosmetiku pro oslabené a suché vlasy nebo vlasová séra. V nabídce jsou dokonce i produkty proti vypadávání vlasů u mužů. Každý si tedy dovede v portfoliu značky najít svého favorita.

Revalid kapsle recenze: Zachrání vaše padající vlasy?

Na trhu je ale doplňků stravy na podporu normálního stavu vlasů, pokožky a nehtů nepřeberné množství. Jejich složení se obvykle dost liší a ne vždy v nich najdeme dostatečný počet navzájem se doplňujících látek. Před nákupem je tedy moudré si udělat dostatek času a prozkoumat, co který doplněk stravy na podporu upraveného zevnějšku vlastně nabízí.

💡  Nakupujte bezpečně: Revalid nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Revalid na Benu.cz

Co tedy můžete přesně očekávat, zvolíte-li si kapsle na vlasy od Revalid?

O Revalid Hair Complex

✅ Revalid Hair Complex je volně prodejný doplněk stravy na podporu vlasů, který obsahuje moderní kombinaci složek, jež mohou prospět například i kvalitě nehtů. V jeho složení se nachází nejen vitamíny, ale i důležité minerály a bylinné extrakty. Tyto složky mají za cíl stimulovat tvorbu keratinu, který je zásadní pro normální vzhled vlasů.

Tip redakce – Revalid Hair Complex revalid kapsle recenze

🌿 Doplněk stravy na vlasy

✅ Pro péči o vlasy a nehty
✅ K udržení normálního stavu vlasů
✅ Přírodní složení
✅ Vyvinuto ve Švýcarsku

Jaké má složení?

I když se některé obsažené složky příliš neliší od těch, které najdeme i ve složení dalších doplňků stravy z této kategorie, pár odlišností tu však při bližším zkoumání přeci jen objevíme.

Mezi hlavní hvězdy patří:

  • Methionin
  • Cystin
  • Kyselina pantothenová
  • Vitamín B1
  • Vitamín B6
  • PABA
  • Pivovarské kvasnice
  • Železo

A mnoho dalších, včetně zinku, mědi, biotinu či výtažku z pšeničných klíčků. Například aminokyseliny Cystin a Methionin se spojují s normální produkcí keratinu, o kterém již byla v tomto článku v souvislosti s kvalitou vlasů a nehtů dříve řeč. Výtažek z prosa, pivovarských kvasnic a pšeničných klíčků zase poskytuje extra porci dalších živin, které může tělo zužitkovat podle aktuální potřeby. Zinek s biotinem se taktéž spojují s normálním stavem vlasů a nehtů. Jde tedy o významné pomocníky, které bychom si měli přizvat k péči o krásu.

Kompletní složení

Složení tobolek Ve 2 kapslích
Methionin 200 mg
Cystin 100 mg
Kyselina pantothenová 100 mg
Vitamin B1 3 mg
Vitamin B6 16 mg
PABA 40 mg
Výtažek z prosa 100 mg
Výtažek z pšeničných klíčků 100 mg
Výtažek z kvasnic 100 mg
Železo 4 mg
Zinek 4 mg
Měď 1000 mcg
Vitamin D 10 mcg
Biotin 300 mcg

Revalid kapsle recenze: Zachrání vaše padající vlasy?

Jaké je optimální dávkování?

Pokud nejste na tomto poli úplnými nováčky, jistě víte, že doplňky stravy by se měly užívat delší dobu, protože výsledek se obvykle neukáže přes noc. Doporučené denní dávkování jsou pak dvě kapsle. (Dvakrát denně jedna, ne dvě najednou.) Kúra by měla pro optimální efekt trvat alespoň 3 měsíce. Samozřejmě můžete výsledek podpořit i tím, že budete užívání tohoto výrobku kombinovat ještě s vlasovou kosmetikou ✅ Revalid, která může podpořit jeho účinek.

Na kolik to přijde?

K dostání je několik velikostí balení ✅ Revalid, z nichž to, které obsahuje 60 kapslí, vydrží na měsíc užívání. Jeho cena se průměrně pohybuje mezi 350,- a 490,-. Mnohem lepší pro vás ale bude nákup balení, které obsahuje 180 kapslí a vydrží vám o něco déle. Tím spíš, že se jeho cena pohybuje kolem 900,-, takže je z dlouhodobého pohledu ekonomičtější.

Co se týče dostupnosti kapslí Revalid, dají se koupit online v internetových parfumeriích a drogeriích, ale také v internetových a kamenných lékárnách. Jde tedy o velmi dobře dostupný produkt, kvůli jehož pořízení na vás nečekají žádné obstrukce.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

revalid tobolky zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
revalid diskuze
Zdroj: Lekarna.cz
revalid kapsle hodnocení
Zdroj: Notino.cz

 

✅ Revalid patří k zavedeným značkám, takže lze k jednotlivým výrobkům dohledat široké spektrum recenzí, které se týkají jak doplňku stravy, tak přímo kosmetiky. Například na srovnávači Zboží mají vitamíny Revalid celkovou míru spokojenosti na úrovni 89 %, což je velmi vysoké číslo, jež poukazuje na jeho účinnost.

Někteří lidé ve svých komentářích uvádí, že jim tyto kapsle pomohly zachránit vlasy a mohou jejich užívání jedině doporučit. Další lidé říkají, že kapsle začali užívat po nemoci, po které jim padaly vlasy. Následně se jim podařilo tento problém přijatelně upravit. V neposlední řadě někteří recenzenti zmínili i růst nových vlasů a lepší stav nehtů.

Vzhledem k mnoha pozitivním zkušenostem a promyšlenému složení vám můžeme užívání doplňku stravy ✅ Revalid na vlasy a nehty doporučit.

 

 

Také s ním máte dobrou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář