Vlasimo na vlasy recenze a zkušenosti: Pomůže?

Jak rychle rostou vlasy, když jim nedopřáváme takovou výživu, jakou by si správně zasloužily? Ano, správně. Velmi pomalu. Chcete to konečně změnit? Vyzkoušejte doplněk stravy Vlasimo, který může pozitivně podpořit i vzhled nehtů a kůže!

vlasimo recenze

Vitamíny na vlasy mohou mít nejrůznější složení. Zatímco v některých je sotva několik vitamínů, minerálů a dalších účinných látek, další mají ve formulaci například i bylinky na zvýšení růstu vlasů, které už v některých případech znaly ženy napříč historií.

Mezi komplexnější produkty, které v současné době najdeme na českém trhu, patří doplněk stravy Vlasimo, který za přijatelnou cenu nabízí pozoruhodnou kvalitu. Primárně po něm mohou sáhnout ženy, které mají zájem o podporu růstu vlasů a o jejich posílení, ženy, které trápí problematická pokožka a všichni ti, kteří by chtěli nabídnout citelnější vzpruhu svým lámavým a roztřepeným nehtům.

💡  Nakupujte bezpečně: Vlasimo nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Vlasimo.cz

Co je Vlasimo?

✅ Vlasimo je volně prodejný doplněk stravy, jehož užívání může mít pozitivní dopad na růst vlasů a na omezení jejich vypadávání (které občas souvisí s nedostatkem některých živin), na výživu a vzhled pleti a na kvalitu nehtů, které mohou trpět během neustálého máčení rukou ve vodě a v úklidových prostředcích.

Složení Vlasimo: 19 bojovníků za krásu

Ano, čtete správně. ✅ Vlasimo skutečně obsahuje rovných 19 pečujících a zkrášlujících látek. To znamená, že se o váš zevnějšek bude starat opravdu hodně početný tým velmi dobrých přátel.

Mezi hlavní složky tohoto doplňku patří:

 • Přeslička rolní
 • Pivovarské kvasnice
 • Kopřiva dvoudomá
 • Kyselina hyaluronová
 • Vitamín B5
 • Vitamín B7
 • Vitamín B9

A mnoho dalších, včetně L-methioninu, MSM, Selenu, Zinku atd.

Tip redakce – Vlasimo kúra na vlasy Vlasimo doplněk stravy

⭐ Péče o vlasy, nehty a pokožku

✅ omezuje vypadávání a lámání vlasů
✅ podporuje jejich růst
✅ navrací vlasům lesk a sílu

Vlasimo kosmetika

Kromě toho, že má ✅ Vlasimo v nabídce komplexní doplněk stravy, který vznikl jako první, postupem času tato česká značka doplnila sortiment i o vlasovou kosmetiku, kterou můžete cílenou vnitřní péči podpořit i zvnějšku.

V nabídce je přírodní šampon s obsahem kofeinu, aloe vera, chmele, lípy, lopuchu a dalších látek. Také můžete vyzkoušet přírodní kondicionér s kurkumou, panthenolem a kofeinem, který podpoří rozčesávání a regeneraci vlasů.

Tip redakce – balíček šampon a kondicionér vlasimo šampon a kondicionér recenze

⭐ Kosmetika na podporu růstu vlasů

✅ Obsah přírodních látek
✅ Pro výživu a regeneraci vlasových vláken
✅ Proti vypadávání vlasů

Jaké jsou s Vlasimo zkušenosti?

Ženy, které se rozhodly dát Vlasimo šanci, si výrobky od této značky velice pochvalují. Ve svých hodnoceních běžně uvádí, že doplněk stravy i kosmetiku používají dlouhodobě a jsou spokojené s výsledky, které jim to přineslo. Některé dámy zaznamenaly zahuštění vlasů a snížení problémů s jejich vypadáváním. Další zase uvádí, že mají silnější vlasy, které rychleji rostou a vidí i zarůstání koutů. V neposlední řadě si také pochvalují cenovou dostupnost a dobrý prozákaznický přístup.

Ovšem, v případě, že chcete vlasům dopřát prémiovější péči, ještě se můžete podívat po doplňku stravy Foligo. Ten, mimo jiné, obsahuje antioxidant budoucnosti astaxanthin.

Celkové shrnutí

 • Volně prodejný doplněk stravy
 • Zaměřen na podporu růstu vlasů, omezení jejich vypadávání, výživu a vzhled pleti, a posílení nehtů
 • Obsahuje 19 pečujících a zkrášlujících látek
 • Hlavní složky zahrnují přesličku rolní, pivovarské kvasnice, kopřivu dvoudomou, kyselinu hyaluronovou, vitamíny B5, B7, B9, L-methionin, MSM, selen, zinek a další
 • Kromě doplňku stravy nabízí i vlasovou kosmetiku
 • Šampon s kofeinem, aloe vera, chmelem, lípou, lopuchem a dalšími látkami
 • Přírodní kondicionér s kurkumou, panthenolem a kofeinem
 • Zaznamenáno zahuštění vlasů, snížení problémů s vypadáváním, silnější vlasy a jejich rychlejší růst
 • Pochvala cenové dostupnosti a dobrého prozákaznického přístupu
 • Možnost objednávky výhodnějších balení

Na základě všech výše uvedených skutečností a pozitivních recenzí vám tedy můžeme doporučit ✅ Vlasimo v brzké době vyzkoušet.

Také máte s doplňkem stravy Vlasimo a dalšími výrobky od této značky dobrou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasů: 3

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář