WOW Tea recenze: Čaj Detox a SlimFit – vyplatí se, nebo ne?

Pokud přemýšlíte o hubnutí, je docela možné, že se necháte zlákat nějakým výrobkem, který se vám pokusí nabulíkovat, že pro redukci hmotnosti nemusíte prakticky nic dělat. Dnes se podíváme na to, jestli jde podpořit hubnutí pitím WOW Tea. Konkrétně čaji Detox a SlimFit.

Na ženy jsou v dnešní době kladeny vysoké nároky. Kromě perfektní práce musí mít i perfektní rodinu a u toho ještě musí perfektně vypadat. Je tedy snadné podlehnout všem vějičkám, které se ve vás pokusí vzbudit pocit, že pro dosažení perfektní postavy nemusíte hnout prakticky prstem. (Nebo, že hubnutí bez daného výrobku není tak jednoduché.)

Není to tak dávno, co se na trhu ukázaly speciální čaje, které mají podporovat detoxikaci těla a hubnutí přebytečného tuku. Mezi nejznámější prodejce těchto čajů patří WOW Tea, který nabízí Čaj Detox a SlimFit.

Opravdu ale může něco takového fungovat? Nebo zvládnete hubnutí i bez nich?

O WOW Tea

WOW Tea RECENZE

WOW Tea je značka, která vyvíjí a testuje své výrobky v bulharské Sofii. Nejde tedy o produkt, který by pocházel z ČR. (Ale pochází ze země EU.) Všechny výrobky mají mít přírodní složení.

Podle dostupných informací jsou výrobky WOW Tea vhodné pro všechny typy uživatelek, které se díky nim cítí krásnější a sebevědomější. I když je ale prezentace na webu docela pěkná (pro představu, právě nám přes obrazovku padají růžové okvětní lístečky), na webu by bylo potřeba ještě trochu pracovat. Minimálně, co se týče jazykové stránky. (Nelze uhodnout, jestli je překlad strojový, nebo ho dělal někdo, kdo nemá češtinu jako svůj rodný jazyk.)

Čaj Detox

WOW Tea RECENZE

Čaj Detox má být speciální čaj, který by se měl pít po dobu 21 dní. Na oficiálních stránkách se dočítáme, že čaj by měl podpořit hloubkový detox těla (o čemž víme, že to není ve většině případů vůbec potřeba), zamezuje nadýmání břicha a má urychlovat látkovou výměnu.

Tento čaj by měl obsahovat:

 • Zelený čaj
 • Guaranu
 • Šípek
 • Pu-erh
 • Roiboos
 • Yerbu-maté
 • Fenyklová semínka
 • Hrách setý

Pokud můžeme k tomuto složení něco říct, pak to, že fenykl má obvykle dobrý vliv na trávení. Šípky jsou zase dobré na podporu imunity, protože obsahují vitamín C. Zelený čaj se považuje za antioxidant a guarana vám dodá energii. Nejsme si ale jistí tím, jestli se tento čaj vyplatí pít na něco jiného, než jen na chuť.

Čaj SlimFit

WOW Tea RECENZE

Tento čaj považujeme trochu za kontroverzní už kvůli tomu, že po rozkliknutí produktu vidíme nadšenou recenzi nejmenované uživatelky, která tvrdí, že jde o nejrychleji fungující program na formování těla, jaký kdy vyzkoušela.

Tento čaj by měl podporovat látkovou výměnu, snižovat chuť k jídlu, zlepšovat spalování tuku a snižovat nafouknutí břicha.

Tento čaj ve srovnání s tím detoxikačním obsahuje zelený čaj, goji, zázvor, stévii, skořici, kořen pampelišky, kousky pomeranče, yerbu maté a hrách setý. Vzhledem k tomu, že k tomuto čaji výrobce přidává jídelníček a program na cvičení, domníváme se, že to není čaj, který má na hubnutí největší vliv.

Co si o tom myslíme?

I když to možná nebudete chtít slyšet, nejlepších účinků lze dosáhnout jen v případě, že se rozhodnete změnit jídelníček a pravidelně cvičit. Z toho důvodu WOW Tea zákaznicím poskytuje jídelníčky a programy na cvičení, které mají v průběhu pití čaje dodržovat. Z toho důvodu se domníváme, že čaj nemá na hubnutí zákaznic až takový vliv, jak si možná myslí.

Navíc, čaje neodstraní hlubší příčinu vaší nadváhy, která může být způsobena genetikou, nebo nějakým zdravotním problémem. 

Opravdu si tedy nemyslíme, že byste měly pít tento čaj kvůli něčemu jinému, než kvůli jeho chuti.

Máte s výrobky WOW Tea nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, jakou?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasů: 79

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

4 komentáře u „WOW Tea recenze: Čaj Detox a SlimFit – vyplatí se, nebo ne?“

 1. Ďakujem za recenziu. Vážne som nad kúpou uvažovala a mala som už i v košíku,ale potom ma niečo osvietilo a že si prečítam, či niečo o tom nenájdem 🙂 Tak ďakujem,že ste mi ušetrili peniaze 🙂 a držím sa teda toho svojho – jedálniček a cvičenie. Priznávam,že som sa nechala zlákať farebnosťou a reklamou,ale nakoniec zdravý rozum rozhodol 🙂

  Odpovědět
 2. Som stará koza na to aby som letela na reklamy ale v slabej chvíľke som si čaj kúpila napriek extrémne nedôveryhodnej a na môj vkus príliš fancy rreklame. Bol v akcii, takže ma vyšiel podobne ako pu erh, ktorý som si kupovala v bežnom čajovom obchode. Balenie mi vydržalo viac ako mesiac a hoci s nafúknutým bruškom to neurobilo vôbec nič, schudla som za dva týždne dve kilá. Upravil mi trávenie aj chuť do jedla. Necvičila som ani nedržala žiadnu diétu, iba som samovoľne začala jesť menej, a spontánne prešla na delenú stravu (bez toho, aby som si to uvedomila). Či to spôsobil čaj, to pochybujem ale minimálne k tejto zmene prispel. Chutí veľmi príjemne, kúpila som si mentolovú verziu. Určite ide o čaj, ktorý sa dá namiešať doma, ale v zásade kúpu neľutujem. Či si ho kúpim znova, to už neviem 🙂

  Odpovědět
 3. Dobrý den,
  čaje si kupuji. Co se týče hubnutí, nejsem tak naivní, abych tomu věřila, ale na co mi to pomohlo, bylo to nafouklé břicho. Nemám problém s nafouklým břichem, nebo pocitem plnosti, či přežranosti. Cvičit chodím kolektivně. Piju ho tedy na chuť. Řekla bych, že kůže na pažích se mi zlepšila.

  Zhodnocení, na hubnutí to asi není pokud neupravíte jídelníček a nezačnete cvičit, ale mě na chuť v těle dělá dobře. Nemám tolik hlad.

  Odpovědět

Napsat komentář