Colafit recenze: Přišel skutečně kolagenu na kloub?

Každý organismus stárne. Proto je důležité se o sebe začít alespoň trochu starat. Nejen, že si musíme dávat dobrý pozor na skrytá onemocnění, ale i na to, abychom se mohli bezbolestně hýbat. Z toho důvodu bychom měli preventivně užívat kvalitní kloubní výživu. Vyplatí se vybrat si tu, která nese jméno Colafit?

Tělo a zdraví máme jenom jedno. Proto bychom neměli podceňovat prevenci a sílu správné péče. Zvlášť, pokud máme v rodině onemocnění kloubů, jako je revmatoidní artritida, nebo artróza. Případně jsme hodně fyzicky aktivní. (V takovém případě dochází k nadměrnému zatěžování pohybového aparátu, což má negativní vliv na vzhled a funkci chrupavky.)

Problém je však v tom, že klouby nemají nervová zakončení, takže úbytek chrupavky pocítíme až ve chvíli, kdy trpíme jejím nedostatkem. Aby k tomu nedošlo, nebo se tento jev co nejvíce oddálil, je vhodné začít užívat dobrou kloubní výživu, která se postará o to, aby měl náš pohybový systém všeho dostatek.

Bezpečný nákup: Colafit nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Colafit

Jelikož je na trhu velká konkurence, zaměříme se na to, co vše vám přinese užívání kloubní výživy Colafit.

Doplňky stravy Colafit

Colafit recenze: Přišel skutečně kolagenu na kloub?

  Colafit je  značka, která se specializuje na výrobu volně prodejné kloubní výživy . Tu v závislosti na vašich preferencích, věku či obtížích řadí do několika podkategorií.

Na trhu je k dostání:

 • Colafit
 • Colafit s vitamínem C 
 • Colafit Extra Strong
 • Colafit Junior (pro děti)
 • Kosmetický přípravek Colafit Akut Pro

Většina lidí bude nejspíš velmi dobře znát klasický Colafit, který obsahuje kostičky čistého kolagenu. Z našeho úhlu pohledu je ale mnohem lepší užívat Colafit s vitamínem C. Především proto, že má podíl na jeho lepší vstřebatelnosti. 

?  Náš TIP – Colafit 120 kostekcolafit 120

? Doplněk stravy na klouby

✅ Čistý lyofilizovaný kolagen
✅ Pro osoby nadměrně zatěžující klouby
✅ Při pohybových potížích

Účinky Colafitu

  Colafit na svých webových stránkách neuvádí žádné konkrétní účinky svých přípravků. (Mimo to, že jsou určené na klouby.) Místo toho nacházíme popis účinků v závislosti na aktivních látkách.

Mezi jmenovanými je kolagen, vitamín C, vitamín D a šípková růže. (POZOR! Složení se liší podle toho, co si kupujete za řadu!)

Obecně lze ale říct, že přípravky Colafit mají udržovat normální funkci kloubů. Vitamín C podporuje imunitní systém a také zlepšuje vstřebatelnost kolagenu. Vitamín D prospívá normálnímu stavu kostí. A šípková růže? Ta má pozitivní vliv na normální stav kloubů a platí za antioxidant.

 

Složení Colafitu podle řady

Colafit recenze: Přišel skutečně kolagenu na kloub?

Jak už bylo řečeno, každý Colafit neobsahuje to samé. Proto si uděláme menší průřez. Klasický Colafit je tvořen kolagenem I. typu. Colafit s vitamínem C je stejný, jako ten klasický (obsahuje kolagen typu I), ale je ještě doplněn tabletami vitamínu C s jahodovou příchutí. V Colafitu Extra Strong je kolagen I. typu a vitamín D3. A nakonec, v Colafitu Junior je kolagen I. typu, extrakt z šípkové růže a steviol.

Přípravky Colafit mají udržovat normální funkci kloubů.

I když složení Colafitu vypadá dobře, z našeho pohledu by měl být vitamín C součástí všech jeho variant. Také v něm trochu postrádáme další látky, které se obvykle přidávají do doplňků stravy na klouby. Zmínili bychom glukosamin a chondroitin.

Složení Colafit

Látka 1 kostička
Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I 8 mg

Složení Colafit Extra Strong

Látka 1 kostička
Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I 20 mg
Vitamin D3 5 μg

?  Náš TIP – Colafit Extra Strongcolafit extra strong recenze

? Doplněk stravy na klouby

✅ Čistý kolagen
✅ Vitamín D3
✅ Pro správnou funkci kloubů a kostí

Jaké jsou alternativy produktu Colafit?

Chcete koupit správnou kloubní výživu, ale nemůžete se rozhodnout? Napsali jsme pro vás recenzi na kloubní výživu FlexiMed.

Zkušenosti zákazníků

Colafit recenze: Přišel skutečně kolagenu na kloub?

O tom, zda   Colafit skutečně funguje rozhodují klienti. Zároveň mají jako tradičně poslední slovo v tom, zda se vám nákup daného výrobku doopravdy vyplatí.

Lidé, kteří Colafit vyzkoušeli a byli spokojení říkají, že:

Výhody
 • Pomáhá zmírňovat bolest kloubů
 • Je vhodný k dlouhodobému užívání
 • Je vhodný pro děti
 • Se snadno polyká
 • Jsou spokojení
 • Má pozitivní vliv na stavy po operaci kolene
 • Je cenově dostupný
 • Se dá dobře sehnat
 • Neovlivňuje jiné léky, které člověk bere

Lidé, kteří Colafit vyzkoušeli a nebyli spokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Je nutné ho užívat dlouhodobě
 • Má zvláštní konzistenci
 • Po kratším užívání nepociťovali žádné výsledky

Co říkají o Colafitu zákazníci na internetu?

colafit kostičky recenze
Zdroj: Heureka.cz
colafit-zkusenosti
Zdroj: Heureka.cz
colafit hodnocení
Zdroj: Leky-poradna.cz

V konečném důsledku se zdá, že jsou klienti s Colafitem spokojení, takže neexistuje důvod, proč byste se mu měli vyhýbat. U vážnějších potíží, nebo bolestí bychom ale nejspíš investovali do vícesložkového preparátu na klouby.

 

 

Jaké zkušenosti máte s Colafitem vy?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 3

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář