Obezin: Recenze

Sníte o nižší hmotnosti? Pokud ano, měli byste důkladně zapracovat na pohybu a na složení svého každodenního jídelníčku. Co když na vás ale pravidelně udeří chutě, které vás vždycky vrátí na startovní čáru? Pomoci by vám s tím mohl doplněk stravy Obezin na hubnutí. Nebo ne?

Hubnutí je velmi náročná disciplína, která vyžaduje spoustu změn a strategické myšlení. Zatímco ale někdo hubne i jen když přestane každý den pít kávu s několika lžičkami cukru a díky vyřazení limonád, u jiného vyžaduje ztráta kilogramu tělesného tuku mnohem větší úsilí. 

To je velmi demotivující, protože se můžeme jednoho dne utrhnout a sníst vše, co nám přijde pod ruku. Načež se pak dostaví spousta výčitek, které nás utvrzují v tom, že jsme neschopní a naše snaha nemá  nejmenší smysl. 

Diskuze však říkají, že záchranným kruhem by pro vás mohl být doplněk stravy Obezin. Je dobré se na něj spoléhat?

Co je Obezin?

Obezin: Recenze

Obezin je doplněk stravy, který podporuje hubnutí. Jeho síla spočívá v tom, že má redukovat pocit hladu a zároveň má působit na to, že během jídla toho trochu méně sníte. A má to svoje opodstatnění. Jakmile se Obezin ve vašem žaludku rozpustí, zvětší až stonásobně svůj objem. (Podle oficiálních informací výrobce se z něj v žaludku stane gelová hmota.) Tím pádem se toho do žaludku mnohem méně vejde a vy tím pádem přijmete pokrm s menší kalorickou hodnotou. (Samozřejmě ale záleží dost na tom, co se rozhodnete sníst.)

Účinky Obezinu

I když zní předchozí řádky hrozně zajímavě, není to to jediné, co uživatelům Obezin slibuje. Ve skutečnosti je toho totiž mnohem víc.

Obezin dokáže:

 • Snížit energetický příjem
 • Pomoci zrychlit proces hubnutí
 • Přirozeně zmenšit porce jídla
 • Zvýšit hladinu energie

Složení Obezinu

Obezin: Recenze

Když jsme začali trochu pátrat, tak jsme zjistili, že na trhu je několik druhů Obezinu. A protože jsme přirozeně zvídaví, zajímalo nás, zda je nějaký rozdíl v jejich složení. (Konkrétně mluvíme o Obezinu, Obezinu 45+ a Obezinu After diet.)

Klasický Obezin obsahuje přírodní polysacharidový komplex PSC. Dále glukomanan, zlatý len a spirulinu. Obezin 45+ má ve složení glukomanan, lněnou vlákninu, extrakt z garcinie kambodžské a chrom. V Obezinu After diet nakonec najdeme DiFORTEX malinový keton, resveratrol, extrakt z garcinie kambodžské, lněnou vlákninu a chrom.

Způsob užívání

I když zní popis fungování Obezinu jako raketová věda, ve skutečnosti je to velmi snadné. Podle návodu spolknete tobolku a zapijete ji 300-400 ml vody. S tím, že tak učiníte alespoň půl hodiny před jídlem. Během té doby dojde ke zvětšení objemu, díky kterému zaplní žaludek gelovou hmotou. 

Cena

Obezin: Recenze

Obezin je relativně dobře cenově dostupný. Přímo u distributora můžete narazit na slevu, kdy místo průměrných 330,- za balení koupíte jedno za 220,-. Kúra na měsíc vás pak obvykle vyjde na 630,- před slevou a na 389,- po slevě.

Hodnocení Obezinu uživateli

I když jsme v předchozích odstavcích nakousli, že na trhu je víc typů Obezinu, my se zaměříme na reakce zákazníků, které se týkají klasického Obezinu.

Ti, kteří s ním byli spokojení říkají, že:

 • Splňuje co slibuje
 • Omezuje chuť k jídlu
 • Snižuje pocit hladu
 • Se jim líbí jeho složení
 • Na sobě nevidí nežádoucí účinky

Někteří ale měli i nějaké výhrady, které se nejčastěji týkaly:

 • Tlačení v žaludku
 • Pomalého nástupu hubnutí
 • Nulového omezení chuti k jídlu 
 • Neviditelných účinků

Samozřejmě, dává logiku, že pokud kapsle zvětší v žaludku svůj objem, mohou se dostavit pocity tlačení, nebo plného žaludku, což nemusí být některým lidem příjemné. To, že toho sníte méně navíc neznamená, že zhubnete. Zvlášť, pokud stále pijete sladké limonády, nebo si dáte čokoládovou tyčinku. Je tedy otázka, zda u těchto uživatelů nedošlo ke špatné volbě jídelníčku. Vzhledem k tomu, že další lidé jsou s jeho účinky spokojení, nejspíš na tom něco bude.

Máte s Obezinem osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/obezin-180-tablet/ – Obezin (česky)

Napsat komentář