OLIPIL [recenze]: Lze těmto vitamínům na vlasy důvěřovat?

Průběžně si prohlížíte trh s vitamíny na vlasy a zatím jste neučinily žádnou konkrétní volbu takového výrobku, který byste chtěly v nejbližší době vyzkoušet? Pak vás možná budou zajímat zkušenosti s OLIPIL, což je doplněk stravy na podporu kvality vlasů, který může posílit i nehty a prospět naší pokožce.

Růst vlasů obvykle nějakou dobu trvá, takže vyžaduje dostatek trpělivosti. Tu ale řada z nás nemá, takže se snažíme celý proces nějakým způsobem urychlit. Kromě toho, že utrácíme velké peníze za pečující kosmetiku, součástí naší každodenní rutiny mohou být i kvalitní vitamíny na vlasy, které jim dodají veškerou potřebnou vnitřní výživu.

Zatímco ale třeba o Foligo víme, že obsahuje nejen pořádnou nálož vitamínů, bylinek a látek budoucnosti (ke kterým patří třeba astaxanthin), u dalších často nevíme, co od nich a jejich užívání můžeme vlastně čekat.

Může pro vás být OLIPIL dobrou volbou, která podpoří vaši přirozenou krásu?

Co je OLIPIL?

co je olipil

OLIPIL je doplněk stravy pro ženy, který má podporovat normální vzhled vlasů, jejich hustotu a růst, normální stav nehtů a pokožky. Vyroben je v České republice a měl by mít co nejvíc přírodní složení.

Jaké je jeho složení?

Složení OLIPIL nevypadá na první pohled vůbec špatně, protože v něm nacházíme jak bylinky, tak další látky, které podporují pěstěný a mladistvý zevnějšek.

Patří k nim třeba:

 • Kyselina hyaluronová
 • Přeslička rolní
 • Selen
 • Biotin
 • Zinek
 • L-cystein
 • L-methionin
 • Hydrolyzovaný kolagen

Tyto látky jsou pro naši krásu velmi důležité. Například kolagen dodává pružnost našim tkáním a je důležitý pro normální a mladistvý vzhled naší pokožky. L-methionin se zase tradičně doporučuje na podporu růstu vlasů a na nehty. Biotin se také doporučuje na podporu normálního vzhledu vlasů a pokožky. (Někdy se mu říká i vitamín H.) 

V tomto směru nemůžeme OLIPIL nic vyčíst. Pouze snad to, že ve srovnání s ním obsahuje víc látek i české Vlasimo.

Jaká je cena a dávkování?

olipil cena a dávkování

Cena za jedno balení OLIPIL, které obsahuje 90 kapslí, se pohybuje na úrovni 699,-. To je v poměru ke složení docela hodně. Také je důležité říct, že během dne by se měly užít až 3 kapsle, po kterých by mělo být možné vidět výsledek o něco rychleji než v případě, že si zvolíte schéma 1 kapsle za den.

To znamená, že je na vás, zda vám balení vyjde na 1-3 měsíce, na druhou stranu, pokud máte opravdu velké potíže s padáním vlasů a jejich lámáním, pravděpodobně balení spotřebujete rychleji.

Co však musíme hodnotit kladně je fakt, že si můžete vybrat i možnost nákupu většího množství balení, takže můžete dosáhnout na trochu výhodnější cenu, než kdybyste si tento doplněk stravy kupovaly po jednom. Například při nákupu tří balení ušetříte kolem 314,-. Z toho důvodu vychází tato varianta po finanční stránce nejlépe.

Co říkají diskuze a hodnocení?

olipil hodnocení

Ve srovnání s Venira je na OLIPIL dohledatelných mnohem méně recenzí. To znamená, že hodnocení sbíráme především z oficiálních stránek. (Jeho důvěryhodnost posiluje fakt, že ne všechny recenze hodnotí tento doplněk na 5 hvězdiček z 5, takže budou nejspíš nefiltrované a důvěryhodné.)

Lidé, kteří se rozhodli OLIPIL zkusit, o něm říkají, že:

 • Jsou ženy s tímto doplňkem velmi spokojené
 • Se jim zdá, že jim v průběhu druhého balení přestaly tolik padat vlasy
 • Se jim zdá, že jim začaly růst nové vlasy
 • Zboží jim dorazilo v pořádku

Co bychom k tomu dodali na úplný závěr? Že OLIPIL patří k dražším doplňkům stravy na podporu normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, který na našem trhu najdeme. Složení navíc není ve srovnání s některými jinými konkurenčními výrobky tak pestré. V zásadě ale nevidíme důvod, proč ho v případě zájmu nezkusit.

Máte s doplňkem stravy OLIPIL osobní zkušenost? Pokud ano, jakou?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář