Proerecta LONG recenze: Podpora erekce, nebo multivitamin?

Plánujete si vášnivé chvilky ve dvou, ale máte strach, že selžete? V tom případě můžete vyzkoušet doplněk stravy na podporu potence Proerecta LONG. Mohou vám vitamíny a minerály pomoci?

proerecta recenze

Starší muži mohou mít problémy s dosažením a udržením erekce. Jednoduše proto, že v těle zhruba od 30 let pomalu klesá hladina testosteronu. Navíc se muži začínají potýkat se zdravotními problémy, které mohou ovlivňovat ztopoření penisu. (Hovoříme například o cukrovce, depresích a o vysokém krevním tlaku.)

Je tedy naprosto pochopitelné, že v takové chvíli pánové sahají po doplňcích stravy na erekci, od kterých očekávají zlepšení svého sexuálního výkonu.

Bezpečný nákup: Proerecta LONG nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Proerecta LONG

Co přesně můžete čekat od doplňku stravy Proerecta LONG?

 

Co je Proerecta LONG?

✅ Proerecta LONG je doplněk stravy na podporu erekce, jehož cílovou skupinou jsou starší muži. Jeho výhodou je, že ho lze snadno sehnat bezProerecta LONG recenze: Podpora erekce, nebo multivitamin? předpisu.  V průběhu užívání by mělo dojít k podpoře sexuálních prožitků a ke zlepšení sexuálního zdraví.  (I když, pozor na to. Myslí se to s ohledem na funkci, nikoliv jako ochrana proti pohlavně přenosným chorobám.)

Užívání tohoto doplňku stravy by mělo dále přispět k normální hladině testosteronu a k normální plodnosti. (Takže můžete zplodit dítě i ve vyšším věku. Pokud o to stojíte.)

?  Náš TIP – Proerecta LONGproerecta long recenze

? Doplněk stravy pro podporu erekce

✅ Tobolky speciálně pro zralé muže
✅ Bylinné složení s aminokyselinami a vitamíny
✅ Přispívá k sexualitě a sexuálnímu zdraví

Složení

Když se podíváme na složení doplňku stravy ✅ Proerecta LONG, musíme říct, že vypadá na první pohled dobře.

Najdeme v něm:

 • Maca extrakt
 • Citrulin
 • Hořčík
 • Extrakt z hroznových jader
 • Vitamín C
 • Vitamín B3
 • Zinek
 • Vitamín E
 • Vitamín B6
 • Vitamín D3

Kompletní složení

Složka Množství ve 2 kapslích
Maca extrakt 400 mg
Extrakt z hroznových semen 200 mg
Hořčík 245 mg
Zinek 15 mg
Citrulin 400 mg
Vitamín D3 50 mcg
Vitamín C 40 mg
Niacin (Vitamín B3) 16 mg
Vitamín E 12 mg
Vitamín B6 2 mg

Jak vidíte, v doplňku stravy ✅ Proerecta LONG najdeme široké spektrum vitamínů a minerálů, což je jednoznačně žádoucí. Na druhou stranu, z bylinek zde nacházíme jen Macu peruánskou, což nemusí každému muži stačit. (Pro představu, mnohde objevíte například kotvičník zemní a ženšen.)

Dávkování

Aby tento doplněk stravy fungoval, musíte se držet doporučeného dávkování. To je stanoveno tak, že muž užívá 2 kapsle za den, které zapije dostatečným množstvím vody. Vzhledem k tomu, že jedno balení obsahuje 60 kapslí, tento doplněk stravy vám vydrží měsíc. (Což je zároveň minimální doporučená délka užívání tohoto výrobku.)

Zkušenosti uživatelů

Proerecta LONG

Na ✅ oficiálním webu Proerecta nacházíme nějaké recenze, ale vzhledem k tomu, že máme zkušenosti s tím, že výrobci rádi s recenzemi manipulují, podíváme se na recenze uživatelů na srovnávacích portálech.

Muži, kteří se rozhodli doplněk stravy Proerecta LONG vyzkoušet, nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
 • Kapsle jsou tak akorát velké
 • Jsou spokojení
 • Mají lepší náladu
 • Cítí větší chuť na sex
 • Mají více energie
 • Je cenově dostupný

Ti, kteří nebyli spokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Nepociťují žádnou změnu k lepšímu
 • Je bez efektu
 • Pociťují že mají více energie, ale nepociťují deklarované účinky doplňku stravy

Zkušenosti zákazníků na internetu

proerecta long diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
proerecta long zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
proerecta hodnocení
Zdoj: Heureka.cz

Někteří muži uvádí, že vlivu na erekci si nevšimli, protože s ní žádný problém před zahájením užívání neměli. Převážná většina recenzentů se ale o tomto doplňku stravy vyjádřila kladně.

Podle vlastního uvážení můžete vyzkoušet doplněk stravy Proerecta LONG i vy. (Stejně jako vždy se ale nejprve poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Zvlášť, pokud se s něčím dlouhodobě léčíte.)

Alternativy Proerecta LONG

Vybrat doplněk stravy na erekci je v dnešní době těžké. Chcete si udělat vlastní názor a porovnat přípravky mezi sebou? Napsali jsme pro vás recenzi na tablety na erekci Zerex Klasik a přírodní doplněk pro muže eJoy.

 

 

Máte nějakou vlastní zkušenost s doplňkem stravy Proerecta LONG? Pokud ano, budeme rádi, když nám své názory na něj napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://afrodiziaka.heureka.cz/proerecta-long-60-kapsli/ – Proerecta LONG 60 kapslí (česky)

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 1 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář