eJoy tablety na erekci – recenze

Ke kvalitnímu sexuálnímu životu v páru je potřeba pevná a dlouhotrvající erekce. Bez ní se můžete snažit jak chcete, ale k intimnímu spojení prostě nedojde. Mohl by vám pomoci vyřešit váš problém doplněk stravy na erekci eJoy?

ejoy recenze

Erekce je stav, v průběhu kterého dojde ke ztopoření penisu. Bez tohoto mechanismu by nebylo možné provést intimní styk se ženou, v průběhu kterého by ji bylo možné oplodnit. 

V současné době už na sex nehledíme čistě jen jako na aktivitu, která vede k rozmnožování. Problémy s erekcí ale i tak neřeší žádný muž rád. Mužské výkonnosti se totiž připisuje speciální status. Pokud opakovaně selhává, získává od okolí nálepku neschopného a vadného kusu. Což má negativní dopad na jeho sebehodnocení a mnohdy nemá vůbec chuť se do nějakého sexuálního spojení se ženou vůbec pouštět. Protože, co když zase selže?

Bezpečný nákup: eJoy nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  eJoy

Pokud se v průběhu prevence u lékaře ukáže, že muž netrpí žádným zdravotním problémem, který by mohl schopnost dosáhnout erekce ovlivnit (cukrovka, onemocnění kardiovaskulárního systému, deprese…), může vyzkoušet doplněk stravy eJoy.

ejoy tabletyCo je eJoy?

✅ Doplněk stravy eJoy  se zaměřuje na muže, kteří mají potíže s dosažením erekce. Také slibuje zlepšení zdraví mužské prostaty.  Na webu oficiálního distributora se můžeme dočíst, že má přírodní složení a splňuje všechny normy.

Co nás ale v tomto prohlášení trochu zarazilo bylo to, že uvádí, že před užíváním doplňku stravy eJoy není potřeba absolvovat žádné lékařské vyšetření. Na jednu stranu je to pravda, protože tento doplněk stravy není na předpis. Muži by měli ale ve svém zájmu i přesto ke svému lékaři zajít a nechat se před užíváním prohlédnout. Jak už totiž bylo řečeno, na erekci může mít vliv nezjištěný zdravotní problém.

?  Náš TIP – eJoy Tabletyejoytablety recenze

? Přírodní doplněk stravy pro muže

✅ Zlepšení erekce a pozitivní vliv na její trvání
✅ Zvyšuje libido a chuť na sex
✅ Pozitivní vliv na prostatu

Složení eJoy

✅ Klasický eJoy má složení, ve kterém se vyskytují jak tradičně používané, tak méně používané složky. (V kontextu doplňků stravy pro muže.)

Ve složení doplňku stravy eJoy najdete:

 • Kotvičník zemní
 • Macu peruánskou
 • Saw palmetto
 • Extrakt z chilli
 • L-Arginin
 • L-Citrulín
 • Vitamín C
 • Vitamín D

V průběhu užívání by měli mít muži větší chuť na sex. Také by mělo dojít k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů.

Kompletní složení

Látka Množství v jedné dávce (2 tablety)
Tribulus Terrestris 150 mg
Maca 60 mg
Saw palmetto 130 mg
Extrakt z chilli 5 mg
L-Arginin 75 mg
L-Citrulín 75 mg
Vitamín C 30 mg
Vitamín D 400 iu

Užívání

eJoy recenze

Doplněk stravy eJoy se užívá cca 30 minut před plánovaným sexuálním výkonem. Objem jedné dávky jsou dvě tablety. Maximální denní dávka jsou pak 4 tablety/den. Tato dávka se nesmí překročit. Tento výrobek lze užívat i dlouhodobě.

Zkušenosti zákazníků

Výše popsané účinky zní dobře. Je to ale pravda? To se pokusíme zjistit tak, že se podíváme na dostupné zkušenosti uživatelů.

Muži, kteří byli s eJoy spokojeni, o něm říkají, že:

Výhody
 • Funguje (ale po delší době užívání, která se pohybuje v řádu týdnů)
 • Penis vypadá opticky větší
 • Měl přiměřenou délku působení
 • Prodloužil sexuální výdrž
 • Nezaznamenali žádné vedlejší účinky

Ti, kteří nebyli spokojeni nejčastěji zmiňují:

Nevýhody
 • Vysokou pořizovací cenu
 • Účinky se dostaví až po hodně dlouhé době

Podle zhodnocení mužů, kteří doplněk stravy eJoy vyzkoušeli, jde o účinný výrobek, který splnil jejich očekávání.

Někteří ale dodávají, že je potřeba počítat s tím, že nástup účinků do 30 minut bývá ovlivněný délkou užívání. Dobrý výsledek zaznamenali až po několika týdnech. Jinak ale z jejich hodnocení vyplývá, že by ho klidně doporučili i ostatním.

 

 

Máte s doplňkem stravy eJoy na erekci nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když se nám s ní svěříte v komentářích pod článkem.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář