ProstaXin na prostatu recenze: Opravdu mu lze důvěřovat?

Časté chození na malou během dne a noci může souviset nejen s tím, jak máte nastavený pitný režim a jak moc preferujete nápoje, které mají tendenci odvodňovat tělo, ale i se stavem prostaty, která se může s postupujícím věkem nezhoubně zvětšovat. Vzhledem k tomu, že jde o nepříjemný rituál, kterým prostata ruší zasloužený odpočinek, mnozí sahají po volně prodejných doplňcích stravy na močové cesty. Bude moudrou volbou nákup doplňku jménem ProstaXin?

prostaxin recenze

Častější chození na malou, které doprovází i frekventované noční buzení, není ani trochu příjemné. Vždyť jste si byli odskočit sotva před dvaceti minutami, tak jak je možné, že se vám chce zase? 

Na vině může být nezhoubně zvětšená prostata, která sice není životu nebezpečná (protože zvětšení nezpůsobuje rakovinotvorné bujení), ale může významně omezit bezproblémový průtok moči močovou trubicí. Na základě toho se pak mužům hůře vyprazdňuje a v močovém měchýři mohou zůstávat zbytky tekutiny, které mohou způsobovat další potíže. Od větší náchylnosti k infekcím močových cest po jeho rychlejší naplnění po návštěvě toalety.

Mnozí proto při hledání cest, jak udržet normální kvalitu života, sahají po volně prodejných doplňcích stravy na podporu normálního stavu prostaty, které se dají sehnat jak na internetu, tak v lékárnách. Jedním z nich je doplněk stravy ProstaXin.

💡  Nakupujte bezpečně: ProstaXin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na prostatu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Prostaxin.cz

Opravdu je ale tou nejlepší možnou volbou?

Co je ProstaXin?

✅ ProstaXin je doplněk stravy na podporu normálního stavu prostaty, za kterým stojí NaturaMed Pharmaceuticals. Podobně, jako mnoho jiných doplňků z této kategorie, i ProstaXin obsahuje látky přírodního původu. Z úvodní stránky se také dozvídáme, že jde o produkt, který byl vyroben v Norsku.

Jeho užívání by pak mělo podpořit nejen normální stav prostaty a močových cest, ale také by mělo podporovat normální četnost močení a sexuální funkce.

Tip redakce – ProstaXin prostaxin doplněk recenze

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ pro udržení zdravé prostaty
✅ podporuje sexuální funkce
✅ vhodný i v období andropauzy
✅ zdokumentované přírodní ingredience

Jak silné má složení?

Pokud jste trochu zmlsaní dobře sestaveným složením doplňku stravy Uniprosta, pravděpodobně vás jen tak něco neuspokojí. Může se mu receptura ✅ ProstaXinu rovnat? Na to se hned podíváme.

Ve složení každé kapsle narazíme na:

  • Saw Palmetto
  • Zinek
  • Lykopen
  • Selen

Nikde však nevidíme třeba slivoň africkou, vrbovku malokvětou či kopřivu dvoudomou, což jsou bylinky, které se taktéž tradičně používají na podporu normálního stavu prostaty a močového ústrojí. Za to tedy dáváme ProstaXinu menší mínus.

Kompletní složení

Aktivní látka v 1 kapsli
Serenoa plazivá (Saw Palmetto) 160 mg
Extrakt z plodů rajčat 13,3 mg (obsah lykopenu 2 mg)
Zinek 12,5 mg
Selen 50 µg

Jaká je cena? A lze vyzkoušet zdarma?

V případě, že se rozhodnete odebírat ✅ ProstaXin měsíčně, cena za balení se bude pohybovat kolem 279,-, což se uvádí na oficiálních stránkách. Trochu se nám ale nezdá rozdílná cena měsíčního balení tohoto doplňku stravy na stránkách NaturaMed Pharmaceuticals, kde stojí 499,-. Varianta za 49,- je pouze testovací pro první objednávku, kdy zákazník hradí pouze náklady na přepravu/balné. Na jednu stranu je fajn, že zákazník může produkt nejprve vyzkoušet, rozdílné ceny stejné věci na několika místech ale působí mírně neobvykle.

ProstaXin na prostatu recenze: Opravdu mu lze důvěřovat?

ProstaXin na prostatu recenze: Opravdu mu lze důvěřovat?

Nejlepší možné dávkování

Doporučená denní dávka je 1 kapsle, kterou stačí zapít dostatečným množstvím vody. Z tohoto pohledu je užívání tohoto doplňku stravy uživatelsky přívětivé.

Co o něm říkají zákazníci?

ProstaXin na prostatu recenze: Opravdu mu lze důvěřovat?

U ✅ ProstaXinu máme jednu menší potíž s tím, že na srovnávačích zboží (například na Heureka) nevidíme mnoho ověřených recenzí. Na základě toho tedy nelze spolehlivě vyhodnotit, zda recenzenti tento doplněk stravy opravdu zkoušeli. Tuto informaci bychom vám při vyhodnocování pravdivosti zkušeností doporučovali sledovat i v jiných případech, protože ověřené recenze mají ověřený nákup. Alespoň můžeme vypíchnout recenze, které do hodnocení přibyly v rámci testování s Testuj to, o kterém víme, že jde o důvěryhodný web.

Z těchto označených recenzí lze vyčíst, že testeři o tomto doplňku stravy říkají, že:

Výhody
  • Nepociťovali pálení při močení
  • Se neupravila četnost chození na malou
  • Změny, ke kterým došlo, nebyly velké
  • Jim vyhovovalo užívání pouhé jedné kapsle denně
  • Se podle jejich mínění zlepšilo noční močení

Vzhledem k tomu, že ne všichni zaznamenali požadovaný efekt, pravděpodobně bychom v případě úpornějších potíží s častým močením vyzkoušeli nějaký jiný doplněk stravy se silnějším složením. Také je vhodné průběžně navštěvovat urologa, který se vždy ujistí, že problémy s močením nezpůsobuje jiný (vážnější) problém.

Jaké existují alternativy?

Na trhu existuje mnoho doplňků stravy na prostatu. Napsali jsme pro recenzi na doplněk stravy Uniprosta tak, aby byl váš výběr jednodušší.

 

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy ProstaXin vy?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář