Vimax [recenze]: Má účinky na erekci?

V poslední době se s doplňky stravy na podporu erekce doslova roztrhl pytel. Ne všechny jsou ale dostatečně kvalitní, takže jejich nákupem můžete vyhazovat své peníze z okna. Je to ale případ doplňku stravy Vimax?

Porucha erekce se může objevit v prakticky jakémkoliv věku. Někdy za ní může stát stresující životní období, jindy zase neshody ve vztahu, vyšší věk nebo snížená hladina testosteronu. Jelikož jde o ožehavé téma, většina mužů se svými problémy v této oblasti veřejně raději moc nechlubí.

Jelikož Viagra je k dostání pouze na lékařský předpis a tím pádem se nedostane do ruky každému, vaše první kroky mohou směřovat do lékárny/internetového obchodu, kde si pořídíte volně prodejný doplněk stravy na erekci, který může podpořit vaši výkonnost a spokojenost se sexuálním životem. Jedním z nich je i doplněk stravy Vimax.

Co od něj čekat?

Co je Vimax?

Vimax [recenze]: Má účinky na erekci?

Doplněk stravy Vimax je přípravek, který podporuje erekci a prodlužuje výdrž. Díky tomu by mělo dojít ke zkvalitnění vašeho sexuálního prožitku. Stejně jako jiné doplňky stravy (třeba Predatorus) je doplněk stravy Vimax vhodný i pro každodenní užívání. To ho například odlišuje od doplňku stravy PROERECTA, který se v některých verzích užívá až těsně před plánovaným stykem.

Jaké je jeho složení?

Ve složení tohoto doplňku stravy najdeme látky přírodního původu, což je obvyklé i u jiných přípravků tohoto typu, které jsou na našem trhu k dostání.

V každé dávce najdeme:

  • Kajenský pepř
  • Ginkgo-bilobu
  • Ženšen
  • Saw palmetto
  • Vitamín E
  • Hloh obecný
  • Oves setý

Tyto látky podporují hladinu energie, takže by vás v průběhu dne neměla přemáhat únava. Dále se některé z výše uvedených spojují s lepší cirkulací krve v organismu, což je důležité pro dosažení a udržení erekce. V neposlední řadě, saw palmetto se používá na podporu normálního stavu prostaty, se kterou mívají zralí muži celkem často problémy.

Doporučené dávkování

Ve srovnání s mnoha jinými doplňky stravy u Vimaxu stačí, když užijete pouze jednu kapsli za den. V ideálním případě si ji vždy vezměte 30 minut po jídle a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Kdy se dostaví výsledek?

Mnoho nedočkavých uživatelů se často ptá, kdy po zahájení užívání doplňku stravy Vimax uvidí první výsledky. Jelikož jde o přípravek na přírodní bázi, počítejte s tím, že ho budete muset nějakou dobu pravidelně užívat. Obecně se uvádí, že rozdíl uvidíte cca za 3 měsíce, ale někteří muži ho mohou zaznamenat i dříve.

Vimax [recenze]: Má účinky na erekci?

Velikost balení a cena

V jednom balení Vimax najdete 30 kapslí, což znamená, že vám vydrží na měsíc užívání. Co se týče jeho ceny, na nákup si připravte 1 099,-. I když vám to možná přijde jako hodně, na trhu můžeme najít i mnohem dražší doplňky stravy, jejichž cena téměř atakuje 2 000,- za jedno balení. Vimax se tedy řadí k těm, které jsou spíš levnější.

Finální hodnocení

Doplněk stravy Vimax se nám na základě svého složení a způsobu dávkování zamlouvá. Složení je přírodní, což je shodné i s dalšími doplňky stravy na podporu erekce, které jsou v současné době k dostání. Mnohé z látek, o kterých jsme mluvili, se navíc běžně používají na podporu erekce a sexuality, takže ani v tomto ohledu nevnímáme žádný problém.

Když se podíváme na cenu, ve srovnání s některými jinými doplňky stravy pro muže je trochu vyšší, nejde ale o nejdražší přípravek na trhu, takže ji lze považovat za normální.

A nakonec – když užívání Vimaxu doplníte ještě o zdravější životní styl, který by měl zahrnovat cvičení, nikotinovou abstinenci, redukci stresu, kvalitní spánek a zdravější jídelníček, očekávejte, že první výsledky se mohou dostavit i dříve, než za u distributora avizované tři měsíce.

 

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář