Lumax [recenze]: Vyplatí se pořídit nábytek v tomto obchodě?

Prohlížíte si kvalitní sedací soupravy a najednou před vámi vyskočí odkaz na e-shop Lumax? Vzhledem k tomu, že jde pro mnoho lidí o málo známého hráče, je pochopitelné, že k němu zprvu možná nemáte příliš velkou důvěru. Proto se na Lumax zaměříme v našem dnešním článku.

Lumax nábytek vypadá po první návštěvě e-shopu velmi dobře. Jenže, z minulosti víme, že není všechno zlato, co se třpytí. Mnozí se spálili například nákupem na vidaXL, takže je pochopitelné, že si dávají na nové prodejce a značky dobrý pozor.

Přečtěte si: Recenze Avenberg

Sedačka Lumax nebo obývací stěna ale nemusí být průšvih. Jde totiž o ověřeného prodejce, který má v Česku hned několik prodejen. Navštívit můžete například showroom Olomouc, Liberec či Praha.

Co vše Lumax nabízí? Jaké jsou možnosti dopravy a platby? A jaké jsou zkušenosti zákazníků?

O Lumax

Lumax existuje už více než 6 let. Specializuje se především na prodej nábytku a na služby, které jsou s ním přímo spojené. Aby pro vás byl nákup co nejjednodušší, Lumax má tým konzultantů, který s vámi vybere nejlepší řešení pro váš byt či dům. (Poradí například s vlastnostmi potahových látek atd.) Velkým kladem je také to, že Lumax spolupracuje pouze s dodavateli, kteří poskytují vysokou kvalitu zboží a plně jim důvěřuje.

Lumax [recenze]: Vyplatí se pořídit nábytek v tomto obchodě?

Sortiment Lumax

I když si v showroomech nejčastěji prohlédnete sedací soupravy a vzorníky, na e-shopu objevíte i zboží z dalších kategorií. Sehnat lze třeba obývací stěnu, komody, regály, skříně a mnoho dalších. V případě, že se chystáte na novou kuchyň, jistě využijete i zajímavou nabídku kuchyňských setů. Majitelé domů se zahradou a bytů s terasou jistě ocení i poměrně bohatou nabídku venkovního nábytku.

V případě, že potřebujete trochu pomoci, můžete si během nákupu objednat i výnos nábytku na konkrétní místo. Výnos je však omezen jen do výšky 5. podlaží. Cena za tuto službu je v této chvíli 1 500,- + DPH.

Přečtěte si: Recenze Woltair

Doprava a platba

V případě, že si nemůžete dovolit koupit nábytek Lumax za hotové, můžete využít financování od Cofidis. Dále si můžete zvolit platbu převodem a platbu v hotovosti při převzetí zboží. Lumax pak provozuje svoji vlastní dopravu. Doprava je zdarma při nákupu nad 10 000,- po celé ČR. Řidič vám vždy zavolá cca 30 minut předem, že je na cestě k vám, takže se na něj můžete připravit.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Lumax má na srovnávačích velmi dobré hodnocení. To samé ukazují i firmy Google. Na první pohled se tedy zdá, že je s tímto prodejcem vše v naprostém pořádku.

Když se mrkneme na konkrétní slova, zjistíme, že lidé nejčastěji říkají, že:

  • Personál showroomů je velice příjemný
  • Má Lumax velký výběr
  • Jim ne vždy vyhovuje doba dodání a jeho kvalita
  • Je podle jejich názoru zboží velmi kvalitní
  • Má Lumax přijatelné ceny
  • Lumax dobře komunikuje

Počítejte s tím, že doba dodání objednaného zboží může trvat klidně i 10 týdnů. Pokud tedy plánujete brzkou výměnu, doporučujeme, abyste si na Lumax objednali zboží s větším předstihem. Jinak ale nevidíme žádný důvod, proč se tomuto prodejci vyhýbat.

Jakou zkušenost máte s Lumax vy?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasů: 15

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář