Navlasil stojí opravdu hodně, je ale účinný? [recenze]

Vlasy jsou jedním z nejvýraznějších prvků lidského vzhledu, proto je důležité, abychom jim věnovali dostatečnou péči a pozornost. Používání vlasového séra je klíčové pro udržení jejich zdraví a zlepšení jejich vzhledu. Séra jsou navíc napěchovaná koncentrovanými aktivními látkami, které pronikají hlouběji do vlasového vlákna. Bude ale dobrou volbou nákup séra Navlasil?

navlasil recenze

Růst vlasů se neodehraje přes noc. Jde o dlouhodobý proces, který vyžaduje správnou kombinaci vnitřní výživy (může zajistit Vlasimo) a vnější péče. Její součástí může být i kvalitní sérum na vlasy, které jim může dodat lesk, pružnost a další žádoucí vlastnosti. Na trhu jich je ale k dispozici spousta, mají různé cenovky a na první pohled se nemusíme dobře orientovat v tom, co nám mohou nabídnout. Je proto logické, že pokud máme za sérum vynaložit vyšší částku, budeme se spíš pídit po tom, zda si za ni kupujeme opravdovou kvalitu.

Pokud s výběrem uspějeme, pravidelné používání vlasového séra pomáhá posilovat vlasy od kořínků až po konečky, redukuje lámavost a zanechává je hebké a lesklé. Proto je začlenění vlasového séra do pečující rutiny důležitým krokem pro zachování jejich krásy a normální kondice.

💡  Nakupujte bezpečně: Navlasil nebo jakékoliv jiné vlasové sérum doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Navlasil na Benu.cz

Je ale cenovka séra Navlasil skutečně opodstatněná?

Co je Navlasil?

✅ Navlasil je patentované vlasové sérum, které má podporovat normální vzhled vlasů bez šedin, jejich větší objem a omezení jejich vypadávání.

Mezi jeho další výhody pak patří:

  • 97,8 % látek přírodního původu
  • Absence sulfátů, parabenů a silikonů
  • Veganské složení

V neposlední řadě má Navlasil obsahovat i patentované aktivní látky.

Tip redakce – Navlasil navlasil sérum recenze

👩 pro obnovení hustoty a přirozené barvy vlasů

✅ zlepšuje zdraví a pevnost vlasového folikulu
✅ stimuluje růst nových vlasů
✅ chrání pokožku hlavy
✅ snižuje lupy a svědění kůže

Jaké je jeho složení?

složení Navlasil

V séru ✅ Navlasil toho najdeme opravdu hodně. Například jde o látky, které podporují růst vlasů a omezují šedivění, se kterým mohou mít problémy i mladé ženy.

Patří k nim:

  • Darkenyl
  • Redensyl
  • Defenscalp
  • Greyverse
  • Capixyl

I když znějí tyto názvy poměrně exoticky, často jde o přírodní extrakty. Například capixyl je přírodní extrakt z červeného jetele. Defenscalp je zase rostlinný extrakt z vrbovky úzkolisté. Redensyl je pak kombinací látek z modřínu opadavého a čajovníku čínského. Jak tedy vidíte, není třeba se bát, že na sebe budete aplikovat průmyslovou chemii.

Jak to působí?

Aby mohly být patrné první viditelné změny, je důležité toto sérum používat dlouhodobě. První účinky by se měly objevit už zhruba po prvním měsíci používání. Nejlepší ale bude, když po séru budete sahat na pravidelné bázi po dobu 3-6 měsíců. Sérum by se mělo aplikovat na pokožku hlavy jedenkrát denně. Jedna lahvička by pak měla vydržet zhruba 3-4 týdny. Z technických důvodů se nedoporučuje vlasy po aplikaci séra fénovat, protože by se tím mohla snížit účinnost obsažených látek.

Přečtěte si: Recenze kapslí Revalid

Jaká je cena?

cena navlasil

Cena ✅ Navlasil je z pochopitelných důvodů vyšší, na druhou stranu však můžete koupit větší počet balení za výhodnější cenu. A případně i s dopravou zdarma. Na oficiálních stránkách vás jedna lahvička vyjde na 1 199,- + doprava za 60,-. U dvou balení je pak doprava zdarma a u tří balení pak může cena za jedno sklouznout až na 959,-. Dopravu pak budete mít taktéž zdarma.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Podle zákazníků a zákaznic je používání ✅ Navlasilu jednoznačně nápomocné. Na srovnávači Heureka je dokonce toto sérum v TOP 4 a bylo s ním na základě nákupu spokojeno 88 % kupujících.

Z jejich recenzí lze vyčíst, že jim vyhovuje jednoduchá aplikace a praktické balení. Také uvádí, že vlasy jim přijdou na první pohled hustší a silnější a výrobek dle jejich mínění moc příjemně voní. Další lidé říkají, že vlasy jsou viditelně lesklejší a nemají už tak vysušenou pokožku hlavy.

Během používání ale nezapomínejte ani na vitamíny na vlasy, které se postarají o stabilní přísun vitamínů, bylinek a dalších pro vlasy důležitých látek. Doporučit vám v tomto směru můžeme například Foligo.

Zkušenosti z internetu

navlasil zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
navlasil diskuze
Zdroj: Heureka.cz
navlasil hodnocení cena
Zdroj: Zbozi.cz

Jaké existují alternativy?

Chcete si vlasové sérum Navlasil porovnat s dalšími produkty určenými pro péči o vlasy? Připravili jsme pro vás další recenze, které vám pomohou při rozhodování. Doplňky stravy Foligo, Revalid, Vlasimo nebo Donna Hair FORTE.

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář