Primulus tablety [recenze]: Pomůže získat zpátky ztracený testosteron?

I když se o tom ve společnosti zatím tolik nemluví, i na muže dopadají negativní účinky stárnutí. Ve srovnání se ženami nemusí nutně procházet andropauzou (což je ekvivalent k ženské menopauze), i tak je ale může trápit pokles testosteronu, kvůli kterému jim chybí sexuální drive a chuť do života. Může tento problém vyřešit užívání doplňku stravy ✅ Primulus?

Trh s doplňky stravy, který byl dříve orientován především na ženy a projevy menopauzy, začal reagovat i na mužské stárnutí a s tím spojený pokles testosteronu, který je jejich hlavním pohlavním hormonem.

Jelikož v mužském těle ovlivňuje široké spektrum procesů, včetně udržování normálního stavu svalové hmoty a normální nálady, je pochopitelné, že se výrobci snaží přijít se složením, které by mělo na mužské tělo nejlepší účinek.

Nakupujte bezpečně: Primulus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Primulus.cz

Jelikož je doplňků stravy pro pány na trhu nespočitatelné množství, níže se mrkneme na to, jaké mají lidé s doplňkem stravy Primulus zkušenosti, jaká je jeho cena a také na to, jestli nemá nějaké vedlejší účinky.

Co je Primulus?

Primulus tablety [recenze]: Pomůže získat zpátky ztracený testosteron?

Jak už bylo řečeno, ✅ Primulus je doplněk stravy pro muže, který svými slovy  podporuje návrat životní energie. Obsahuje i látky, které podporují libido a celkovou vitalitu muže.  Jelikož se uvádí, že hladina testosteronu u pánů klesá (v malém množství) už zhruba od 30 let, sáhnout po něm může věková skupina 35+.

? Náš TIP – PRIMULUSPrimulus tablety [recenze]: Pomůže získat zpátky ztracený testosteron?

Doplněk stravy pro muže ?

✅ Pro mužskou vitalitu a energii
✅ Lepší spánek
✅ Optimální hladina hormonů v těle
✅ Lepší erekce
✅ Posílení libida

Složení

Ve složení doplňku stravy ✅ Primulus najdeme především látky přírodního původu.

Každá dávka obsahuje:

 • Pískavici řecké seno (antioxidant, podpora imunity…)
 • Kotvičník zemní (normální stav reprodukčního a močového ústrojí…)
 • Černý pepř (podporuje krevní oběh)
 • Zinek (podpora normální hladiny testosteronu…)
 • Selen (podpora plodnosti a normálního stavu štítné žlázy)
 • Vitamín B6
 • Vitamín D3
 • Vitamín C

Přesné složení

Aktivní látka Ve 2 tabletách
Zinek 15,4 mg
Hořčík 245 mg
Selen 5,5 μg
Vitamin D3 50 μg (2000 UI)
Vitamin B6 2 mg
Vitamin C 100 mg
Biotin 60 μg
Pískavice řecké seno – Fenugreek 350,6 mg
Kotvičník zemní – Tribulus Terrestris 300 mg
Extrakt z černého pepře 10 mg

 

I když jde o doplněk stravy, má překvapivě kontraindikace. Nesmí ho například užívat muži, kteří berou léky na srážlivost krve a ti, kteří berou léky na snížení krevního tlaku.

Primulus tablety [recenze]: Pomůže získat zpátky ztracený testosteron?

Dostupnost a cena

Když se podíváme na to, kde se dá Primulus koupit, zjistíme, že ho prodává velké množství lékáren. A to včetně těch internetových. Z toho důvodu ho lze považovat za velmi dobře dostupný. Cena za jedno balení se pak v průměru pohybuje mezi 500-600,-. Vzhledem k tomu, že se doporučuje užívat 2 tablety denně, celkem jasně z toho plyne, že jedno balení s obsahem 60 tablet vydrží jen na 1 měsíc. I přes dobrou dostupnost v prodejnách tedy není moc levný.

Zkušenosti zákazníků

Jelikož se ✅ Primulus tváří jako učiněný zázrak, podíváme se na to, jaké jsou reference uživatelů. Diskuze srovnávačů zboží jsou jich plné, proto vybereme názory, které se objevují vůbec nejčastěji.

Muži, kteří byli s doplňkem stravy spokojeni, nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Jim vyhovuje přírodní složení
 • Má pěkné balení
 • Se cítí v lepší formě

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Má delší nástup účinků
 • Jim přijde průměrný
 • Cítí po jeho požití zvláštní bylinnou pachuť v ústech

Co říkají o doplňku Primulus zákazníci na internetu?

primulus zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
primulus hodnocení
Zdroj: Zbozi.cz
primulus cena složení
Zdroj: Heureka.cz

Ačkoli se někteří kupující svěřili s tím, že jim vitamíny pro muže ✅ Primulus moc nevyhovovaly, většina uživatelů byla s jejich užíváním spokojená. Jen je třeba počítat s tím, že výsledky užívání se neukáží přes noc, ale musíte je brát trochu delší čas.

Stejně jako u mnoha jiných produktů navíc počítejte s tím, že nejlepších výsledků dosáhnete ve chvíli, kdy užívání tohoto doplňku stravy podpoříte změnou vašeho životního stylu. Na hladinu testosteronu má pozitivní vliv kvalitní spánek, zdravý jídelníček, pravidelný pohyb (s mírnou preferencí zvedání těžších vah a posilování) a redukce stresu.

Pokud nevíte, jak se stresu zbavit, skvělou volbou je cvičení jógy, meditace a psaní deníku. Hodně pomáhá i technika mindfulness. Počítejte tedy s tím, že i při užívání ✅ Primulusu se o sebe budete muset začít lépe starat, jinak to bude jen takové plivnutí do louže.

Jaké jsou alternativy doplňku stravy Primulus?

Vybíráte vhodný doplněk stravy pro muže? Napsali jsme pro vás další recenze na doplňky stravy. Doplněk stravy Maxulen pro normální hladinu testosteronu, tabletky na podporu erekce Proerecta LONG nebo přípravek pro muže CLEREX.

 

Máte s užíváním doplňku stravy ✅ Primulus nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář