Maxulen recenze: Pomůže skutečně zvýšit testosteron?

I když se to na první pohled mnohým možná nezdá, mnoho mužů trápí projevy andropauzy. Může mezi ně patřit únava, ztráta svalové hmoty a nízké libido. Je proto pochopitelné, že hledají pomoc u doplňků stravy, které slibují, že je těchto potíží zbaví. Jelikož je jich na našem trhu spousta, dnes se zaměříme na doplněk stravy Maxulen.

maxulen recenze

I muži v průběhu života procházejí velkými změnami, které mají vliv na jejich psychické a fyzické zdraví. Sice je ve větší míře nečeká tak radikální propad hormonů, jaký zažívají ženy během menopauzy, ale i v jejich případě má hladina testosteronu tendenci začít v určitém bodě života klesat. (Uvádí se, že se tak děje cca od 30 let. Snižování hladiny testosteronu ale bývá méně nápadné.)

Samozřejmě, někteří muži mohou prožívat propad testosteronu o něco výrazněji, protože na jeho hladinu má vliv například životní styl. Existují ale metody, které jim umožní normální hladinu testosteronu vhodně podpořit. (Takže se nemusí pouštět do náročné hormonální terapie, která není dostupná všem, a má navíc i řadu vedlejších účinků.)

Bezpečný nákup: Maxulen nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Maxulen

Mohl by vám ve vaší situaci pomoci doplněk stravy Maxulen?

Co je Maxulen?

Maxulen recenze: Pomůže skutečně zvýšit testosteron?

✅ Maxulen je doplněk stravy pro muže, který  má podporovat aktivní svalovou hmotu, výdrž a energii.  Na tyto problémy má vliv pozvolný pokles hladiny testosteronu, který souvisí s procesem stárnutí (a s již zmíněným nevhodným životním stylem, který může jeho úbytek výrazněji podpořit). Za distribucí Maxulenu stojí společnost NutraQ CZ s. r. o., o které víme, že má v portfoliu i řadu dalších výrobků.

?  Náš TIP – Maxulen

? Doplněk stravy pro mužemaxulen cena levně

✅ Svaly
✅ Energie
✅ Výdrž

Složení Maxulenu

Když se podíváme na složení Maxulenu, na první pohled nám na něm nepřijde být nic závadného.

Objevíme v něm:

 • Hořčík
 • Vitamín B6
 • Zinek
 • Pískavici řeckého sena

Kompletní složení

Aktivní látky 1 tableta
Testofen® (extrakt z pískavice řeckého sena) 600 mg
Hořčík 125 mg (33%*)
Zinek 10 mg (100%*)
Vitamín-B6 1,4 mg (100%*)
* procento doporučené denní dávky

 

Tyto látky mohou mužům s jejich problémy opravdu pomoci. Na druhou stranu, ve srovnání s jinými doplňky stravy pro muže obsahuje ✅ Maxulen jen relativně málo složek. Poměrně běžně se používá například kotvičník zemní, slivoň africká, maca peruánská, ženšen a mnoho dalších bylinek, které mohou uživatelům nabídnout další potenciálně obohacující účinky.

maxulen

Co je na tom zvláštní?

Na Maxulenu je zvláštní hned několik věcí. V první řadě, dá se objednat jen na oficiálních stránkách distributora. A aby toho nebylo málo, první objednávkou se zavazujete k tomu, že vám bude výrobek opakovaně zasílán, a to bez nutnosti vytvořit další objednávku. To mnoha lidem nevyhovuje, protože si chtějí sami řídit to, co si objednávají.

Na oficiálních stránkách distributora se dočteme, že tak činí v zájmu samotných mužů, protože ✅ Maxulen bude mít na jejich tělo pozitivní vliv jen při dlouhodobém užívání. Takže jde vlastně o prevenci toho, abyste nepřestali tento doplněk stravy užívat. Vzhledem k tomu, že se na podobné chování (i u jiných distributorů, kteří se ho dopouštějí) často objevují stížnosti, působí to minimálně podezřele. (A pro klienta navíc nemusí být snadné se z těchto nevyžádaných objednávek vyvázat.)

Zkušenosti uživatelů

Samozřejmě, to, že vám někdo posílá pravidelné zásilky neznamená, že se řadí mezi šmejdy. Na druhou stranu, nemá smysl se upisovat k něčemu, pokud to znamená, že dostanete něco, co nemá dobré hodnocení.

Muži, kteří byli Maxulenem spokojeni říkají, že:

Výhody
 • Má přírodní složení
 • Po dlouhodobém užívání fungoval
 • Cítili více energie a nadšení do života
 • Nabrali svalovou hmotu

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na ně nefunguje
 • Si myslí, že jde o podvod
 • Je drahý
 • Nemá efekt ani po několika měsících od začátku používání
 • Je důležité si před první objednávkou opravdu dobře přečíst obchodní podmínky
 • Se jim pozitivní recenze zdají být zmanipulované (jak ty na webu Maxulen, tak v některých srovnávačích zboží, protože pozitivní reakce vždy pocházejí od anonymů)

Zkušenosti zákazníků na internetu

maxulen zkušenosti
Zdroj: Google.com
maxulen diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
maxulen cz složení
Zdroj: Zenysro.cz

Z našeho úhlu pohledu není na ✅ složení Maxulenu nic špatného, vzhledem k různým podivnostem, které ho opřádají, bychom si ale raději na vašem místě vybrali jiný doplněk stravy pro muže, který bude ke všemu obsahovat víc látek.

Jaké jsou alternativy produktu Maxulen

Sháníte vhodný doplněk stravy pro muže? Na internetu jich najdete spoustu. Proto jsme pro vás napsali další recenze. Tablety na erekci Zerex Klasik, doplněk pro muže eJoy nebo doplněk stravy na erekci Proerecta LONG.

 

 

Máte s doplňkem stravy Maxulen nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář