Slim Tummy tobolky – recenze

Štíhlé bříško si přeje drtivá většina žen. K dosažení tohoto ideálu ale často vede strastiplná cesta plná sebedisciplíny a odříkání. Ne každý tento dril zvládne, takže je pochopitelné, že řada z nás spoléhá na (skoro) zázračné doplňky stravy, které slibují zkratku k vysněnému výsledku. Mohou vám v tomto ohledu nějak pomoci tobolky Slim Tummy od TummyTox?

slim tummy tobolky recenze

Všichni víme, že cestou ke ztrátě nadbytečné tělesné hmotnosti je kalorický deficit. Ten lze navodit buď snížením energetického příjmu, cvičením nebo obojím. Než ale začnou být vidět první výsledky, často to nějakou dobu trvá.

Mnoho lidí na to nemá čas a ani trpělivost. Proto zkoušejí různé doplňky stravy na podporu hubnutí. Mezi ně patří i tobolky Slim Tummy od TummyTox.

Bezpečný nákup: Slim Tummy tobolky nebo jakékoliv jiný přípravek na hubnutí doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  TummyTox

Opravdu fungují, nebo je to jen další lep, na který se můžete ve svém zoufalství chytit?

Co jsou Slim Tummy tobolky?

Slim Tummy tobolky

O značce TummyTox jsme psali už v jiném článku. Z toho důvodu nebudeme duplikovat informace a zaměříme na samotnou recenzi. 

Slim Tummy tobolky jsou doplněk stravy, který slibuje široké spektrum účinků, které mají docílit jednoduššího ubývání na váze.

TummyTox uvádí, že tyto tobolky dovedou:

  • Podporovat hubnutí
  • Blokovat chuť k jídlu
  • Zabraňovat tvorbě nového tuku
  • Regulovat hladinu krevního cukru
  • Zmenšovat chuť na sladká jídla
  • Snižovat únavu a vyčerpání

Když se díváme na výčet toho, co tobolky Slim Tummy dovedou, nemůžeme se ubránit mírně zdviženému obočí. Hlavně kvůli tomu, že nám přijde, že může při takto formulovaných účincích docházet k masivnímu nepochopení. (Hlavně tedy na straně uživatelek.)

?  Náš TIP – Slim Tummy tobolkyslim tummy

⭐ Tobolky zmírňují chuť k jídlu

✅ Nastartují metabolismus
✅ Spalují přebytečný tuk
✅ Pomáhají kontrolovat hmotnost

V první řadě je potřeba říct, že Slim Tummy tobolky obsahují látky, které dodávají tělům žen energii a zabraňují vyčerpání. Tyto látky se do spalovačů tuku a do doplňků stravy na podporu hubnutí nedávají jen tak. Jsou v nich proto, že zvýšená hladina energie vede k větší motivaci cvičit. Také byste měly mít díky tomu větší výdrž. (Takže si třeba místo hodiny zacvičíte hodinu a čtvrt, nebo hodinu a půl.) 

Co se týče chuti k jídlu, tu není potřeba blokovat. Tělo potřebuje potravu k tomu, aby přežilo a zvládlo správně fungovat. Hladu se dá navíc předejít i jinak. Například volbou vhodných potravin. (Nejčastěji bílkovin, které dovedou člověka udržet delší dobu nasyceného.) Naopak hrozí, že pokud nebudete mít chuť k jídlu, dojde k rapidnímu poklesu denního kalorického příjmu pod hranici toho, co tělo potřebuje pro zachování svých tělesných funkcí. Po skončení programu proto pro jistotu počítejte s tím, že vám to způsobí problémy s přibíráním v budoucnu. (Kromě jiného je to tak akorát na kolaps.)

Slim Tummy tobolky

Něco jiného je chuť, která může vznikat kvůli nadbytku stresu, nedostatku spánku nebo kvůli tomu, že své tělo nutíte k drsnému odříkání. Také si nejsme vědomi toho, že by na světě existovalo něco, co by dokázalo spalovat tuk bez vašeho přičinění. (Leda fyzická aktivita, aktivní svalová hmota a to, že jste vůbec naživu.)

Z výše uvedeného si asi dovedete udělat dobrý obrázek o tom, jak to s tím hubnutím asi zhruba je.

Složení Slim Tummy tobolek

Vzhledem k tomu, co Slim Tummy tobolky slibují jsme hodně překvapení tím, jak málo toho obsahují. Ve složení vidíme prakticky jen vitamín C, který podporuje imunitní systém a zajišťuje normální hospodaření těla s energií. Dále nacházíme ve složení chrom, který může mít vliv na snížení krevního cukru. (V některých případech to ale není žádoucí, například u lidí, kteří trpí cukrovkou. V takovém případě by mohla být hladina krevního cukru příliš nízká. Příjem chromu z doplňků není vhodný ani pro osoby s poškozením ledvin atd.) Chrom také může doopravdy snižovat chuť k jídlu.

Kompletní složení

Aktivní složky v 2 kapslích % RHP*
Garcinia extrakt 820 mg X
Kyselina hydroxycitrónová 492 mg X
Vitamin C 72 mg 90
Chrom 80 µg 200

*RHP= referenční hodnota příjmu

Slim Tummy tobolky

Poslední ingrediencí je garcinie kambodžská, o které se říká, že redukuje již existující tělesný tuk. Z vědeckých poznatků ale víme, že její příjem měl oproti skupinám s placebem zanedbatelný vliv. (V průměru měli lidé ze skupiny po užívání méně jen o necelé kilo.) Některé studie její vliv na hubnutí dokonce nepotvrdily vůbec. Garcinie je ale ovoce, takže by vám neměla s velkou pravděpodobností nijak ublížit. 

Co z toho plyne?

Dnes se nebudeme spoléhat na uživatelské recenze. Skoro žádné totiž na doplněk stravy Slim Tummy od TummyTox nejsou. Leda ty, které jsou na webu TummyTox a ty nepovažujeme za objektivní vzorek. 

Z toho, co jsme psali výše si ale myslíme, že si můžete na užívání Slim Tummy tobolek udělat názor samy.

Jaké jsou alternativy Slim Tummy tobolek?

Hledáte vhodný způsob, který vám pomůže zhubnout, ale nemůžete se rozhodnout? Napsali jsme pro vás recenzi na proteinovou dietu KetoDiet, KetoMix, nebo prášky na hubnutí 3D Chili a Obezin.

 

 

Máte s tobolkami Slim Tummy nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář