TummyTox: Pomůže pití čaje s hubnutím? – Recenze

Všichni si přejeme být štíhlí, krásní a žádoucí. Ne každý má ale motivaci na to jít přes změnu životního stylu. Není proto divu, že je na trhu široké spektrum výrobků, které slibují prakticky bezpracné snížení váhy. Jak je na tom pití čajů TummyTox?

Pro lidské tělo je velmi důležitá bilance mezi přijatou a vydanou energií. Pokud je to zhruba stejné číslo, máme stejnou váhu. Pokud jíme více než stihneme spálit, přibíráme. A když jsme v kalorickém deficitu, hubneme.

Co se týče hubnutí, v módě byly (a ještě pořád jsou) diety, které drasticky omezují denní kalorický příjem. Jelikož se tělo v jejich průběhu takříkajíc zadrhne, po skončení diety často přichází na jeviště nevítaný jojo efekt. Proto se obvykle nedoporučuje s kalorickým deficitem klesat pod potřeby těla. 

Jelikož je to hotová alchymie, mrkneme se na TummyTox draining drink. Má cenu to vůbec zkoušet?

Co je TummyTox?

TummyTox: Pomůže pití čaje s hubnutím? – Recenze

TummyTox je e-shop s přípravky pro krásu, detoxikaci, sport a hubnutí, jehož ústředí sídlí ve slovinské Ljubljaně. Jeho cílem je, aby ze sebe měly ženy dobrý pocit. Což je z jejich pohledu možné díky tomu, že získají ploché bříško. 

Hubnutí s TummyTox má být šetrné, bezpečné, má ženy přivést k dodržování zdravých návyků a má podpořit detoxikaci těla. (Čím dál častěji se hovoří o tom, že tělo cílenou detoxikaci nepotřebuje. Samo má totiž mechanismy, které tělo očišťují i bez zásahů zvenčí.)

Mezi nejoblíbenější (a zároveň nejprodávanější) výrobky od TummyTox patří:

 • Sugar Away kapsle proti chutím na sladké
 • Cellulite reducer proti celulitidě
 • Waist & Leg shaper 
 • Collagen fit & Pretty

A mnoho dalších. Někdy jde o gely, které se aplikují zvnějšku (například na oblast stehen a zadečku), o doplňky stravy ve formě kapslí, či o shoty. 

Co se týče konkrétně čajů TummyTox, kromě těch, které mají podpořit hubnutí nacházíme na webu i set pro silnou imunitu, čistící a povzbuzující čaje a mnoho dalších jeho variant. 

Složení TummyTox čaje na hubnutí

TummyTox: Pomůže pití čaje s hubnutím? – Recenze

TummyTox má ve svém portfoliu široké spektrum čajů. Proto jsme si vybrali My Skinny Tea, který má pomáhat spalovat tuky, zabraňovat hromadění tuku, dodávat energii, podporovat trávení a čistit tělo od toxinů. Takže jde o úplný zázrak. Jak ale vypadá jeho složení?

V čaji najdeme fenykl sladký, kořen lopuchu, pu-erh, vojtěšku a černý bez. Což nevypadá vůbec špatně. Na druhou stranu, nejsme si jistí, nakolik některá z těchto látek dokáže pálit tuk. Bylinky obecně se často používají na odvodnění, které taktéž často způsobuje přírůstek hmotnosti. Zdá se tedy, že pro pálení nějakého toho tuku vám pití čaje stačit nebude. Potřebujete i cvičit a dodržovat zásady zdravého životního stylu.

Zkušenosti zákaznic

TummyTox cílí především na ženy. A jelikož ne vždy bývají recenze uživatelek na e-shopech objektivní, podívali jsme se na názory uživatelek ve veřejných diskuzích.

Ty, které TummyTox vyzkoušely o něm říkají, že:

 • Tobolky na potlačení chuti k jídlu jim podpořily chuť k jídlu, takže se minuly účinkem
 • Jim přišlo méně zboží než za kolik zaplatily
 • Se po několika měsících neukázal žádný výsledek
 • Měly problémy s objednávkou
 • Se nelze spojit s podporou
 • Jim přišlo něco úplně jiného
 • Výrobky dobře chutnají

Nemůžeme říct, že by byl TummyTox podvodný e-shop, protože na internetu se to hemží fotkami od zákaznic, které svoje zboží dostaly a byly s ním spokojené. Na druhou stranu, mnoho žen si stěžuje, že jim přišlo něco jiného nebo jim toho přišlo míň, než kolik toho skutečně zaplatily. Některé mají dokonce zkušenost s tím, že zásilka měla být podle hlášení na cestě, ale dopravce žádnou neevidoval.

Z toho plyne, že TummyTox má ne úplně zvládnutý systém kompletace zásilek. Navíc, mnoho žen si stěžuje na nemožnost kontaktovat zákaznickou podporu. V neposlední řadě, žádný čaj na světě vám bez vašeho přičinění nepomůže zhubnout. Může upravit trávení, nebo vám dodat víc energie, která je důležitá pro cvičení. Některé bylinky mohou mít vliv i na odvodnění. Ale bez vaší iniciativy nečekejte zázraky.

Máte s výrobky od TummyTox nějakou vlastní zkušenost? Pokud ano, rádi si ji přečteme.

 

Napsat komentář