The Ordinary [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto kosmetikou?

Chcete pokožku jako z hedvábí a přejete si i v šedesáti vypadat mladistvě a svěže? Ne vždy kvůli tomu musíte vyhledávat pomoc estetického chirurga nebo jiného specialisty na pleť. Zvlášť, pokud se rozhodnete vyzkoušet některý z produktů The Ordinary. Jaké výrobky od této značky jsou vůbec nejoblíbenější? A co na ně říkají uživatelky?

The Ordinary je značka, o které se v Česku hodně mluví. A z našeho pohledu (a po osobní zkušenosti se sérem Granactive Retinoid 2% Emulsion) naprosto oprávněně, protože za přijatelné peníze nabízí skutečně zajímavé výrobky, které lze využít i v průběhu řešení různých problémů.

V případě, že chcete chránit svou pokožku před spálenin od slunce a před předčasným stárnutím, vhod vám přijde například The Ordinary SPF 30 s antioxidanty (konkrétně jde o přípravek Mineral UV Filters SPF 30 with antioxidants). V poslední době je také hodně oblíbené The Ordinary tonikum s kyselinou glykolovou, které zbavuje pokožku odumřelých částic.

Kolik ale tato kosmetika stojí? A kde koupit The Ordinary v ČR? Na to vše a mnohem víc se podíváme níže.

O kosmetice The Ordinary

The Ordinary je profesionální značka kosmetiky, která při vývoji svých produktů využívá laboratorní technologie. Díky tomu dokáže kupujícím nabídnout výrobky, které si dovedou poradit se zvládáním běžných kožních potíží. Ve srovnání s některými jinými značkami jsou však tyto výrobky po stránce ceny velmi dobře dostupné.

Značka vznikla v roce 2013 a stojí za ní Brandon Truaxe, kterého možná znáte kvůli tomu, že hodně bojoval za transparentnost složení kosmetických produktů.

The Ordinary [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto kosmetikou?

Co byste měly vědět před používáním?

V první řadě byste měly vědět, jaký typ kosmetiky je vhodný pro váš typ pokožky. Také je důležité vědět, jak s vybranými ingrediencemi správně pracovat. Svá specifika má v průběhu používání například The Ordinary vitamín C, The Ordinary retinoid či The Ordinary niacinamide. Proto, než se pustíte do aplikace této kosmetiky na kůži, udělejte důkladný průzkum a zjistěte si, jak na to. (Některé druhy kosmetiky mohou například vyžadovat aplikaci krému SPF, protože po nich může být pokožka citlivější, na další složky si musí kůže bez předchozí zkušenosti s nimi zvykat a podobně.)

TOP produkty z nabídky

Jak už bylo řečeno, osobně máme zkušenost s Granactive Retinoid 2% Emulsion. Tento přípravek se skladuje v ledničce a na kůži se ideálně aplikuje večer. Výhodou je, že se dá používat i na citlivější pokožku.

Hodně žen také nedá dopustit na The Ordinary sérum na řasy a obočí, které podporuje zesílení chloupků a zlepšuje jejich vzhled. The Ordinary Salicylic acid bude zase vyhovovat lidem, kteří mají potíže se zanášením pórů a akné. Každý si tedy zvládne v sortimentu této značky vybrat svého favorita, na kterého nedá dopustit.

The Ordinary [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto kosmetikou?

Kolik stojí a kde ji koupit?

Kosmetika The Ordinary je v současné době mnohem lépe dostupná, než jak tomu bylo ještě před několika lety. K dostání je především ve vybraných parfumeriích a v některých on-line obchodech s kosmetikou. Případně se můžete spolehnout i na srovnávače zboží, které vám vyjedou seznam e-shopů, kde The Ordinary nakoupit.

Ceny se obvykle pohybují od cca 170,- do cca 1 000,- za již hotový balíček kosmetických produktů. Ve srovnání s mnoha jinými kvalitními kosmetickými značkami tedy během nákupu skutečně ušetříte hodně peněz a získáte za ně spoustu muziky.

The Ordinary [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s touto kosmetikou?

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Nyní se můžeme společně mrknout na to, co o kosmetice The Ordinary a jejím používání říkají lidé, kteří se rozhodli ji vyzkoušet. Veskrze lze ale očekávat pozitivní hodnocení, protože víme, že The Ordinary má na našem trhu silnou pozici a dobré jméno.

Když se podíváme na průřez hodnoceními, lidé nejčastěji říkají, že:

  • Mají hezčí a vyplejší pokožku
  • Kosmetika se dobře nanáší
  • Výrobky od této značky kupují opakovaně
  • Mohou výrobky od The Ordinary jedině doporučit
  • Neznají lepší hydratační sérum než Hyaluronic Acid 2% + B5
  • The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling solution je nejlepší výrobek na černé tečky
  • Používání této kosmetiky stojí za to

A podle našich osobních zkušeností se musíme k pochvalnému hodnocení kosmetiky The Ordinary přidat, protože za celou dobu používání se nevyskytl ani jeden problém a kůže po nanesení vypadá skutečně moc hezky.

Náš verdikt je tedy jasný. Kosmetiku The Ordinary vám můžeme jedině doporučit vyzkoušet.

Také máte s kosmetikou od této značky dobrou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář