Kosmetika Faberlic recenze – jak obstála v našem hodnocení?

Pokud patříte mezi příznivce a příznivkyně kosmetiky, možná vás baví hledat nové kosmetické značky, které můžete vyzkoušet. Je docela možné, že po otestování kosmetiky AVON a Oriflame začnete přemýšlet o vyzkoušení kosmetiky Faberlic. Co můžete od takového kroku očekávat?

faberlic recenze

Na světě existuje takové množství kosmetických značek, že je nelze všechny znát. Některé se navíc prodávají jen na některých kontinentech, nebo v jiných evropských zemích, které mají sjednané jejich zastoupení. Je tedy prakticky nemožné si sáhnout úplně na vše, co bylo na této planetě vyrobeno.

Někdy se ale stává, že to, co je v nabídce kamenných drogerií a parfumerií, nám ke spokojenosti jednoduše nestačí. A tak se vrhneme do nejrůznějších experimentů, v jejichž průběhu jsme ochotné vyzkoušet i katalogový prodej. Kromě kosmetiky AVON jde o kosmetiku Oriflame, Mary Kay či právě o kosmetiku Faberlic.

Bezpečný nákup: Kosmetiku Faberlic nebo jakoukoliv jinou kosmetiku doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Faberlic

Jelikož je poslední zmíněná značka v ČR méně známá, podíváme se, co od ní můžete očekávat.

Historie Faberlicfaberlic-kosmetika

✅ Kosmetika Faberlic vznikla v roce 1997 v Rusku, kde ji založil Alexey Nachaev. Už od začátku šlo o společnost, která prosazovala přímý prodej svých výrobků. Původní jméno Russian Line ale společnosti vydrželo jen do roku 2001, kdy se oficiálně přejmenovala na Faberlic.

Větší úspěch na světovém trhu zaznamenala značka Faberlic kolem roku 2005. Dokonce se daném roce dostala na 87. místo v seznamu TOP 100 kosmetických společností. Stejně jako jiné společnosti tohoto typu Faberlic v posledních letech spolupracuje se známými osobnostmi, které propůjčují tváře novým produktům. Zajímavostí je, že v roce 2019 Faberlic pronikl i do světa módy. V roce 2019 se móda Faberlic prezentovala na moskevském Fashion Weeku.

Faberlic sortiment

Kosmetika Faberlic recenze

✅  Faberlic dokáže něčím zaujmout prakticky každého zájemce o koupi.  V nabídce najdete make-up a dekorativní kosmetiku, parfémy, pečující kosmetiku, oblečení, potraviny a výrobky pro zdraví a domácnost. 

Pokud se rozhodnete, že chcete vstoupit do světa Faberlic jako prodejce, můžete si přes e-shop snadno obstarat vzorky, papírové tašky a podobně.

?  Náš TIP – Kosmetika Faberlicfaberlic produkty

? Kvalitní kyslíková kosmetika

✅ Péče o pleť
✅ Péče o tělo
✅ Péče o vlasy
✅ Dekorativní kosmetika
✅ Parfémy a deodoranty

Ceny

Když se díváme na dekorativní kosmetiku, a konkrétně na oční stíny a palety očních stínů, lze si všimnout, že jejich pořizovací cena není zrovna nízká. (Pro představu, pohybuje se okolo 300-500 korun, což kopíruje ceny dražších drogerijních značek.) Když se ale podíváme do naprosto odlišného sortimentu, který je zastoupen pečujícími balzámy na rty, průměrná cena výrobků se pohybuje okolo 50 korun. Cena obličejových masek se podle technologie výroby a balení pohybuje od cca 80 korun do 500 korun.

Jak tedy vidíte, cena Faberlic kosmetiky je velice proměnlivá. Seženete u ní jak věci za pár korun, tak výrobky, které se cenou přibližují k luxusním kosmetickým značkám.

Kosmetika Faberlic diskuze

Zkušenosti zákazníků 

Určitě se nám líbí, že před nákupem zvládnete najít o výrobcích dostatek informací v češtině. Není to tedy kupování zajíce v pytli. Na druhou stranu, úplně se nám nelíbí roztříštěnost Faberlic e-shopů. Většinou je zakládají jednotliví prodejci, takže vyhledávání oficiálního obchodu pak může působit poněkud nepřehledně.

Co se týče hodnocení zákazníků, ti spokojení uvádějí, že:

Výhody
  • Některé přípravky pečující kosmetiky byly velmi dobré
  • Sortiment e-shopu je opravdu velký

Ti, kteří s nákupem nebyli spokojení říkají, že:

Nevýhody
  • Některé výrobky do domácnosti nefungovaly podle očekávání
  • Výrobky jsou dražší
  • Jim vadí, že jde o přímý prodej

Zkušenosti s výrobky ✅ Faberlic jsou v populaci různé. Někteří lidé si nemohou výrobky Faberlic vynachválit, u dalších zase spokojení nebyli. Je tedy možné, že vám bude chvíli trvat, než najdete své favority, které budete používat neustále dokola.

Některým lidem také vadí, že jde o značku přímého prodeje. Další jsou naopak spokojení, protože ve Faberlic sami pracují. Jak tedy vidíte, nejlépe uděláte, pokud se rozhodnete tuto kosmetiku otestovat na vlastní kůži. Teprve pak zjistíte, jestli vám vyhovuje, nebo ne.

Alternativy Faberlic

Kosmetických produktů je na internetu nepřeberné množství. Snažíte se najít ten nejlepší obchod s dámskou kosmetikou? Napsali jsme pro vás recenzi o e-shopu Notino a přírodní kosmetice tianDe.

 

 

Máte s kosmetikou Faberlic nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, byla dobrá, nebo špatná?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

1 komentář u „Kosmetika Faberlic recenze – jak obstála v našem hodnocení?“

  1. S kosmetikou značky Faberlic jsem velice spokojená, ať už se jedná o péči o pleť, úklid, čističe, čaje… sortiment této značky je opravdu velice rozmanitý

    Odpovědět

Napsat komentář