Zinzino [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s doplňky stravy?

Trh s doplňky stravy je přeplněný k prasknutí, takže téměř každý den narazíme na nějakou značku, o které jsme ještě nikdy dříve neslyšeli. Jednou z těch, které se teprve ucházejí o naši popularitu, pocházejí od značky Zinzino. Co vám mohou nabídnout? A kde se dají koupit?

Zinzino je značka, která se specializuje na kvalitní doplňky stravy pro běžnou populaci i pro náročné. V nabídce má například doplňky stravy s Omega-3, kterých má spousta našinců nedostatek. (Nejen kvůli odporu k rybám, ale i kvůli jejich vyšší pořizovací ceně.)

Zajímavostí je, že Zinzino vychází z poznatků farmakonutrice, která se orientuje na využití živin z jídla pro boj s nerovnováhou, která se pojí s naším současným životním stylem. Specifickým znakem je pak koncept Balance, který se orientuje na poměr kyselin Omega-3 a Omega-6. 

OMEGA 3 TEST ?
Hledáte ty správné OMEGA-3?

Zinzino [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s doplňky stravy? Ve srovnání bude řečeno o:

  •  5 nejlepších doplňcích stravy s OMEGA-3 v ČR 
  • Účincích OMEGA-3 na naše tělo
  • Největších přírodních zdrojích OMEGA-3

Přečtěte si: Möller’s Omega 3 recenze

Co konkrétně si ale můžete od této značky koupit a kde? A na kolik vás to vyjde?

Sortiment Zinzino

Zinzino [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s doplňky stravy?

Sortiment Zinzino je dostupný v některých obchodech se zdravou výživou a doplňky stravy. Také ho ale najdete v některých lékárnách, což naznačuje, že jde o opravdu kvalitní přípravky, kterým se rozhodně vyplatí věnovat zvýšenou pozornost.

S tím jde ruku v ruce bohužel i vyšší pořizovací cena Zinzino doplňků stravy, kterou lze (ve srovnání s tím, co tu máme obvykle) jako spíše vyšší. Například doplněk stravy Zinzino Zinobiotic+ seženete kolem 935,- a v balení ho je jen 180 g. Doplněk stravy Zinzino Protect+, který podporuje normální funkci imunity, pak vychází na 1 450,-. Pozadu nezůstává ani Zinzino Balance Oil+ s obsahem 300 ml, který vás vyjde na  1 279,-. Pokud tedy hodláte některý z těchto výrobků vyzkoušet, počítejte s tím, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy.

Zkušenosti zákazníků

Zkušenosti zákazníků jsou zatím spíše hůře dohledatelné, protože výrobky od této značky si teprve hledají místo na trhu a musí se rozšířit do povědomí. Pár hvězdiček na srovnávači Heuréka už každopádně vidíme, což může posloužit jako první odrazový můstek pro tvoření názoru.

Když se podíváme na konkrétní zkušenosti, zjišťujeme, že lidé o výrobcích Zinzino říkají, že:

  • Jsou se zakoupenými výrobky spokojení
  • Se cítí méně unavení
  • Jim vyhovuje chuť výrobků

Někteří lidé mají podle očekávání potíže s vyšší cenou produktů. Na druhou stranu, pozitivně hodnotí příjemnou příchuť, zvlášť u Omega-3, které mají tendenci někdy chutnat a nepříjemně vonět po rybině.

Máte se Zinzino nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, který výrobek jste od této značky zkusili? A koupili byste si ho znovu?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasů: 65

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář