Complex 6 aktiv: Recenze – účinky, cena a diskuze

Ať už jste aktivní sportovec, nebo senior, který se snaží zmírnit dopady stárnutí, s velkou pravděpodobností začnete hledat kvalitní kloubní výživu. Jak ji ale sehnat za výhodnější cenu? Vyplatí se zkusit privátní značku Dr.Max a její výrobek Complex 6 aktiv?

complex 6 aktiv recenze

Nejen v době koronavirové má mnoho lidí hluboko do kapsy. Zatímco ti majetnější si mohou dopřát jídlo, výrobky nebo doplňky stravy od vybraných značek, zbytek světa musí hodně počítat a přemýšlet, jestli se mu investice alespoň trochu vyplatí. Vstříc tomu jdou (nejen) potravinářské řetězce, které mají pro své klienty nachystané zboží od privátních značek

Jejich počínáním se inspirovaly i drogerie a především i některé lékárny. Pravděpodobně nejvíce pak síť lékáren Dr.Max, ve které můžete zakoupit řadu doplňků stravy pod jejich vlastní značkou.

💡  Bezpečný nákup: Complex 6 aktiv nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Complex 6 aktiv

Když se vrátíme zpátky ke kloubní výživě, vyplatí se nakoupit Complex 6 aktiv?

Co je Complex 6 aktiv?

Complex 6 aktiv: Recenze - účinky, cena a diskuze

  Complex 6 aktiv je  doplněk stravy, který vyrábí privátní značka Dr.Max. Je tedy více než pochopitelné, že se prodává v této síti lékáren.  (A to jak v těch kamenných, tak v internetovém e-shopu.) Jak už název trochu napovídá, jde o komplex několika složek, které mají přispívat k normálnímu fungování pohybového ústrojí

💡  Náš TIP – Complex 6 aktivcomplex 6 aktiv

💊 Doplněk stravy na klouby

✅ 6 osvědčených složek
✅ Pomáhá udržovat vaše klouby v dobré kondici
✅ Jedno balení obsahuje 180 tablet

Složení

Když se podíváme na složení přípravku, připadá nám být stejně kvalitní, jako složení některých dražších kloubních přípravků.

Na štítku najdeme:

 • Glukosamin
 • Chondroitin
 • MSM
 • Kolagen II. typu
 • Hyaluronát sodný
 • Vitamín C

Samozřejmě, o krapet lepších výsledků by se mohlo dosáhnout tím, že v   Complex 6 aktiv bude i kolagen I. typu (jako to má například Alavis pro lidi), ale technicky vzato nejde o nic, čemu by bylo nutné věnovat zvýšenou pozornost.

Kompletní složení Complex 6 aktiv

Látka Obsah v jedné tabletě
Glukosamin sulfát 500 mg
MSM 300 mg
Chondroitin sulfát 200 mg
Hyaluronát sodný 20 mg
Kolagen typu II 3,4 mg
Vitamin C 12 mg

Balení a cena

  Dr.Max Complex 6 aktiv se prodává v balení po 180 tabletách. V případě, že na něj není nějaká sleva, utratíte za něj 799,-. (Což je v porovnání se zmíněným Alavisem zhruba o 400 korun méně.) Je ale otázka, zda je tato investice tak výhodná, jak na první pohled vypadá. Zatímco Alavis prášek vám vydrží i půl roku, Dr.Max Complex 6 aktiv musíte užívat (jako dospělý člověk) třikrát denně. Kúru se navíc doporučuje opakovat, takže se najednou dostáváme k mnohem vyšším částkám.

Složení přípravku se nám zdá být stejně kvalitní, jako složení některých dražších kloubních přípravků.

Nežádoucí účinky

U doplňků stravy se obvykle nevyskytují žádné nežádoucí účinky. Nelze však vyloučit, že někteří lidé vykazují zvýšenou citlivost na některou z použitých látek. Pak je možné u sebe zaznamenat pocit nadýmání, zácpu nebo nevolnost. Při prvním užívání také hleďte na to, zda se u vás neprojevila alergická reakce.

Jaké jsou alternativy produktu Complex 6 aktiv?

Hledáte správnou kloubní výživu, ale nemůžete se rozhodnout správně? Napsali jsme pro vás recenze na kloubní výživu FlexiMed a doplněk stravy na klouby Colafit.

Zkušenosti zákazníků

complex 6 aktiv zkušenosti

Jak už bylo řečeno výše, z našeho úhlu pohledu má Complex 6 aktiv složení, které může doopravdy pomoci se zmírněním pohybových obtíží. Nejdůležitější je ale to, co o něm řeknou jeho uživatelé.

Ti spokojení nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Funguje
 • Rychle účinkuje
 • Má velké tablety
 • Je snadno dostupný

Mezi nevýhodami najdeme:

Nevýhody
 • Příliš velké tablety
 • Vyšší cena

Co říkají o Complex 6 aktiv zákazníci na internetu?

complex 6 aktiv diskuze
Zdroj: Heureka.cz
complex 6 aktiv nežádoucí účinky
Zdroj: Heureka.cz

Z našeho úhlu pohledu na něm není nic špatného, ale z hlediska ekonomické výhodnosti bychom vám doporučili přemýšlet o tom, zda si opravdu trochu nepřiplatíte. Především kvůli delšímu užívání přípravku. (Který je sice na první pohled dražší, ale ve finále vyjde jeho pořízení ekonomičtěji.)

 

 

Máte s Dr.Max Complex 6 aktiv nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

1 komentář u „Complex 6 aktiv: Recenze – účinky, cena a diskuze“

Napsat komentář