Complex 6 aktiv recenze – vyplatí se vám tato kloubní výživa?

Ať už jste aktivní sportovec, nebo senior, který se snaží zmírnit dopady stárnutí, s velkou pravděpodobností začnete hledat kvalitní kloubní výživu. Jak ji ale sehnat za výhodnější cenu? Vyplatí se zkusit privátní značku Dr.Max a její výrobek Complex 6 aktiv?

complex 6 aktiv recenze

Nejen v době koronavirové má mnoho lidí hluboko do kapsy. Zatímco ti majetnější si mohou dopřát jídlo, výrobky nebo doplňky stravy od vybraných značek, zbytek světa musí hodně počítat a přemýšlet, jestli se mu investice alespoň trochu vyplatí. Vstříc tomu jdou (nejen) potravinářské řetězce, které mají pro své klienty nachystané zboží od privátních značek

Jejich počínáním se inspirovaly i drogerie a především i některé lékárny. Pravděpodobně nejvíce pak síť lékáren Dr.Max, ve které můžete zakoupit řadu doplňků stravy pod jejich vlastní značkou.

  ❗️ Tento výrobek se již nevyrábí – vyzkoušejte jinou alternativu této kloubní výživy, s obsahem 11 aktivních látek, o které jsme recenzovali na našem webu.

Když se vrátíme zpátky ke kloubní výživě, vyplatí se nakoupit Complex 6 aktiv?

Co je Complex 6 aktiv?

Complex 6 aktiv recenze – vyplatí se vám tato kloubní výživa?

  Complex 6 aktiv je  doplněk stravy, který vyrábí privátní značka Dr.Max. Je tedy více než pochopitelné, že se prodává v této síti lékáren.  (A to jak v těch kamenných, tak v internetovém e-shopu.) Jak už název trochu napovídá, jde o komplex několika složek, které mají přispívat k normálnímu fungování pohybového ústrojí

?  Náš TIP – Complex 6 aktivcomplex 6 aktiv

? Doplněk stravy na klouby

✅ 6 osvědčených složek
✅ Pomáhá udržovat vaše klouby v dobré kondici
✅ Jedno balení obsahuje 180 tablet

Složení

Když se podíváme na složení přípravku, připadá nám být stejně kvalitní, jako složení některých dražších kloubních přípravků.

Na štítku najdeme:

 • Glukosamin
 • Chondroitin
 • MSM
 • Kolagen II. typu
 • Hyaluronát sodný
 • Vitamín C

Samozřejmě, o krapet lepších výsledků by se mohlo dosáhnout tím, že v   Complex 6 aktiv bude i kolagen I. typu (jako to má například Alavis pro lidi), ale technicky vzato nejde o nic, čemu by bylo nutné věnovat zvýšenou pozornost.

Kompletní složení Complex 6 aktiv

Látka Obsah v jedné tabletě
Glukosamin sulfát 500 mg
MSM 300 mg
Chondroitin sulfát 200 mg
Hyaluronát sodný 20 mg
Kolagen typu II 3,4 mg
Vitamin C 12 mg

Balení a cena

  Dr.Max Complex 6 aktiv se prodává v balení po 180 tabletách. V případě, že na něj není nějaká sleva, utratíte za něj 799,-. (Což je v porovnání se zmíněným Alavisem zhruba o 400 korun méně.) Je ale otázka, zda je tato investice tak výhodná, jak na první pohled vypadá. Zatímco Alavis prášek vám vydrží i půl roku, Dr.Max Complex 6 aktiv musíte užívat (jako dospělý člověk) třikrát denně. Kúru se navíc doporučuje opakovat, takže se najednou dostáváme k mnohem vyšším částkám.

Složení přípravku se nám zdá být stejně kvalitní, jako složení některých dražších kloubních přípravků.

Nežádoucí účinky

U doplňků stravy se obvykle nevyskytují žádné nežádoucí účinky. Nelze však vyloučit, že někteří lidé vykazují zvýšenou citlivost na některou z použitých látek. Pak je možné u sebe zaznamenat pocit nadýmání, zácpu nebo nevolnost. Při prvním užívání také hleďte na to, zda se u vás neprojevila alergická reakce.

Jaké jsou alternativy produktu Complex 6 aktiv?

Hledáte správnou kloubní výživu, ale nemůžete se rozhodnout správně? Napsali jsme pro vás recenze na kloubní výživu KloubinFlexiMed a doplněk stravy na klouby Colafit.

Zkušenosti zákazníků

complex 6 aktiv zkušenosti

Jak už bylo řečeno výše, z našeho úhlu pohledu má Complex 6 aktiv složení, které může doopravdy pomoci se zmírněním pohybových obtíží. Nejdůležitější je ale to, co o něm řeknou jeho uživatelé.

Ti spokojení nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Funguje
 • Rychle účinkuje
 • Má velké tablety
 • Je snadno dostupný

Mezi nevýhodami najdeme:

Nevýhody
 • Příliš velké tablety
 • Vyšší cena

Co říkají o Complex 6 aktiv zákazníci na internetu?

complex 6 aktiv diskuze
Zdroj: Heureka.cz
complex 6 aktiv nežádoucí účinky
Zdroj: Heureka.cz

Z našeho úhlu pohledu na něm není nic špatného, ale z hlediska ekonomické výhodnosti bychom vám doporučili přemýšlet o tom, zda si opravdu trochu nepřiplatíte. Především kvůli delšímu užívání přípravku. (Který je sice na první pohled dražší, ale ve finále vyjde jeho pořízení ekonomičtěji.)

 

Máte s Dr.Max Complex 6 aktiv nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 4 / 5. Počet hlasů: 23

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

4 komentáře u „Complex 6 aktiv recenze – vyplatí se vám tato kloubní výživa?“

 1. Beru jen par dnu a vypada to na alergickou reakci, pali me oci, rty, skoda, ze neprodavate male baleni aby si mohl kupujici overit jestli neni na pripravek alergicky, za me asi vyhozené penize.

  Odpovědět
 2. Beru čtvrtý den a bolí mě snad všechny klouby v těle, to nebude alergická reakce, spíš ta výživa začala pracovat, je to možné? Děkuji Glaserová

  Odpovědět
 3. Dočetla jsem se, že tento produkt není určen k léčbě, což pro seniory jsou vyhozené peníze. Navíc, hrozně nadýmá a zatím nevidím žádné zlepšení.Nechala jsem se ovlivnit prodejcem v dr.Maxu.

  Odpovědět

Napsat komentář