Foligo – recenze: Pomáhá aktivovat růst vlasů?

Vypadávání vlasů, jejich třepení nebo pomalý růst trápí značnou část populace. Pečovat je však potřeba i o nehty a pokožku. Právě proto jsou čím dál oblíbenější vitamíny na vlasy, které mají zajímavé složení a mohou představovat jeden z hlavních pilířů vaší péče o zevnějšek. Aby se náš průřez doplňky stravy na krásu opět o něco rozrostl, dnes si představíme české Foligo.

Přemýšlíte, jak na růst vlasů, ale pořád se nemůžete zdárně dobrat toho, aby vypadaly tak, jak si představujete? To rozhodně nejste ani zdaleka samy. Ženy často trápí zhoršená kvalita pokožky a vlasů vlivem hormonálních faktorů (PMS, menstruace, těhotenství, šestinedělí, menopauza…). Své ale svede i stres, špatná péče a nevhodně nastavená životospráva.

V takové situaci se ale nevyplatí spoléhat čistě na kosmetiku, protože působí jen zvenčí a nemusí řešit pravou příčinu vašich trablů. Ta může být zakopaná třeba v tom, že vám chybí nějaký důležitý vitamín nebo minerál.

Jaké jsou s Foligo zkušenosti? A liší se nějak od ostatních přípravků, které jsou na našem trhu k dostání?

Co je Foligo?

Foligo – recenze: Pomáhá aktivovat růst vlasů?

Foligo je český doplněk stravy, který obsahuje vitamíny, bylinky a další látky, které podporují normální stav vlasů, pokožky a nehtů. Hned na úvodní stránce můžete vidět, že obsahuje 25 ingrediencí, což je ve srovnání s některými jinými přípravky, které obsahují mnohdy dokonce jen jednu (a v lepším případě třeba 18) rozhodně víc.

Mezi hlavní výhody doplňku stravy Foligo, mimo to, že pochází z Česka, patří ideální tvar tobolek, který se snadno polyká. Určitě také oceníte rychlou dopravu s brzkým odesláním a možnost nákupu několikaměsíční kúry. Je jen na vás, zda si vyberete balení na 4, 8 nebo 12 týdnů.

Jaké má složení?

Foligo – recenze: Pomáhá aktivovat růst vlasů?

Pokud pročítáte internetové diskuze portálů, které se zaměřují na krásu, pak asi víte, že některé vitamíny na vlasy jsou pro mnohé ženy příliš slabé. Případně se jejich složení orientuje pouze na jednu oblast, takže nemusí jít o dostatečně komplexní řešení vašich potíží.

Kapsle Foligo obsahují:

 • L-methionin
 • L-cystein
 • Přesličku rolní
 • Kopřivu dvoudomou
 • Hydrolyzovaný kolagen
 • Vitamín C
 • MSM
 • Pivovarské kvasnice

A mnoho dalších, včetně kyseliny hyaluronové, kurkumy, saw palmetta, černého pepře, zinku, vitamínu E, mědi, vitamínu A, kyseliny listové či látky zítřka, které se říká astaxanthin.

Vzhledem k tomu, že se řada z těchto látek běžně přidává do přípravků pro péči o pokožku, vlasy a nehty, z našeho úhlu pohledu se nám zdá být dobře zvoleno.

Kolik stojí a jak se užívá?

Obsah balení a jeho cena se odvíjí od toho, jak dlouho chcete tuto kúru brát. V balení na měsíc má 90 kapslí a vyjde vás na 689,-. Kúra na dva měsíce obsahuje 180 kapslí a vyjde vás na 1370,-. Pak si taky můžete zvolit kúru na tři měsíce, která má 270 kapslí a stojí za normálních okolností 2 055,-. Pokud ale budete mít štěstí na slevu, koupíte ji za výhodnější cenu, která se pohybuje na úrovni 1 725,-.

Z počtu kapslí a měsíců, po jak dlouho se berou, je navíc jasně patrné, že jedna denní dávka zahrnuje 3 tobolky, které se doporučuje užít buď v průběhu jídla, nebo krátce po něm. Co je ale trochu zvláštností je to, že tento produkt není vhodný pro ženy do 15 let. Pokud jste ale starší a nejste těhotná či nekojíte, pak je vše v pořádku a můžete ho bez potíží vyzkoušet.

Foligo – recenze: Pomáhá aktivovat růst vlasů?

Kde ho koupíte?

V současné době Foligo koupíte na oficiálních stránkách výrobce, kde se dá objednat již zmíněná kúra na několik měsíců.

Zkušenosti zákaznic

I když tento doplněk stravy mohou užívat i muži, tento typ produktů mnohem častěji vyhledávají ženy, které mají zájem o prémiovou kvalitu a o komplexní péči o svůj zevnějšek. Co se týče uživatelského hodnocení, ženy uvádí, že jim složení Foligo přijde být to nejlepší, co je v současné době v našich končinách k dostání. Dodávají však, že i přesto by se měl takový přípravek užívat delší dobu.

Další ženy zase říkají, že první změny na vlasech začaly vidět poměrně rychle. Jiné jsou zase spokojené s tím, že jim přestaly tolik vypadávat vlasy a celkově jim připadají být zdravější.

Foligo
Foligo – recenze: Pomáhá aktivovat růst vlasů?

Foligo jsou tobolky s komplexní přírodní recepturou 25 účinných látek. Jejich pestré složení, kvalitní zpracování a jednoduché užívání z nich dělá špičku na trhu mezi vitamíny na vlasy.

Značka: Foligo

Hodnocení redakce:
4.95

Výhody

 • Nejlepší složení na růst vlasů, nehtů a zlepšení pokožky
 • Vysoké množství účinných látek
 • Výborné zkušenosti zákaznic i zákazníků

Nevýhody

 • Vyšší cena

Doplněk stravy Foligo vám tedy můžeme doporučit vyzkoušet.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář