Provexin A100HF recenze – má účinky na vlasy?

Každý z nás si přeje mít krásné a zdravé vlasy. Zatímco ale u žen se o tom mluví v podstatě neustále, muži zůstávají dlouhodobě stranou. Přitom, zrovna je trápí ztráta vlasů v důsledku změn hormonů ve velkém měřítku. Mohl by být odpovědí na jejich tužby Provexin?

Jak začnou muži stárnout, neprojeví se to jen na větším objemu jejich pasu, na nízké úrovni energie a na slabší chuti se milovat. Za své vezme i jejich vlasový porost, který může vypadat v důsledku alopecie

Pánové řeší tuhle problematiku různě. Zatímco někdo investuje do transplantace vlasů a neváhá kvůli ní zajet až do Turecka, někdo další si obstará přehazovačku. Poslední skupina se smíří s tím, že bude mít hlavu jako koleno a svůj estetický problém nijak neřeší.

Bezpečný nákup: Provexin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Provexin

Pokud patříte k těm, kteří se nechtějí se ztrátou vlasů smířit, možná byste měli zkusit Provexin.

Co je to Provexin?

recenze provexin

  Provexin je  zdravotnický prostředek třídy I, který je určen pro růst nových vlasů . A to v případě, že je jejich ztráta způsobená androgenní alopecií. Z velké části míří na muže, kteří jí trpí ve velkém měřítku, ale během života se s ní mohou setkat i některé ženy. 

Když se podíváme na pozadí výrobku, Provexin je do Česka distribuován společností Nordic Health s. r. o., která patří do norské skupiny NutraQ AS. Ta se zabývá prodejem doplňků stravy ve skandinávských zemích. Její preparáty ale seženete i na Islandu, v Německu nebo v USA. 

?  Náš TIP – Provexin A100HF

provexin a100hf

? Doplněk stravy na vlasy

✅ Vyrobeno ve Švédsku
✅ Proti dědičnému vypadávání vlasů
✅ Patentované složení
✅ Sleva na první zásilku

Účinky

Působení Provexinu je velmi zajímavé. Pokud se vám dostane včas do ruky, můžete si díky němu ušetřit dost problémů.

Svede:

  • Snížit vypadávání vlasů, které je způsobené androgenní alopecií
  • Odstranit povlaky a nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly
  • Zlepšit podmínky pro růst vlasů (usnadňuje živinám, aby se dostaly k folikulům)
  • Působit i lokálně

Distributor na českých stránkách uvádí i informaci o tom, že byl Provexin předmětem několika klinických studií, jejichž výsledky potvrzují deklarované účinky. Ty jsou navíc zveřejněné na webu, takže do nich můžete po libosti nahlédnout. (Studie se zúčastnilo 300 lidí napříč zeměmi, z nichž přibližně 60 % pocítilo pozitivní efekt na vlasech.)

Složení

  Provexin A100HF obsahuje 1,5-pentandiol, A100 extrakt z pylu, biotin, zinek a vitamín E. 

Pro muže i ženy

Provexin A100HF recenze – má účinky na vlasy?

Jak už bylo řečeno, androgenní alopecie častěji trápí muže, kteří se dostanou přes svůj peak. Není ale vyloučeno, že se s ní nesetká žádná žijící žena. Ačkoliv je to opravdu výjimečné, pár takových se napříč populací najde. Což znamená, že Provexin mohou používat obě pohlaví. (Nejlepší je, když uživatel bude mít svou diagnózu potvrzenou lékařem.)

Provexin byl předmětem několika klinických studií, jejichž výsledky potvrzují deklarované účinky.

Objednávka

  Provexin lze zakoupit výhradně jen na webových stránkách oficiálního distributora pro ČR. Zároveň je na nich uvedeno, že pro dosažení pozitivních výsledků je nutné ho používat po trochu delší čas. (Cca 6-9 měsíců.) Na první balení je sleva (cena je 419,-), pozdější dodávky (které vám budou až do případného zrušení chodit automaticky) pak stojí 598,-. Dodávka je vždy určená na 1 měsíc používání.

Výhody a nevýhody

Provexin A100HF recenze – má účinky na vlasy?

Jasnou výhodou je solidně vypadající složení. Líbí se nám i to, že distributor uvádí veškeré potřebné informace, a to včetně studií. Uživatel má tedy poměrně dobrou představu o tom, jaké je pozadí firmy a výrobku, jak se používá a jaké jsou jeho výsledky. Nevýhodou je, že Provexin nejde zakoupit mimo oficiální zastoupení. (Tedy ani v lékárně.) Pokud navíc nezačnete s používáním včas, nemusí být Provexin tak účinný. (Taky nefunguje na vypadávání způsobené něčím jiným, než androgenní alopecií.)

Zkušenosti

Ti, kteří Provexin vyzkoušeli o něm říkají, že:

Výhody
  • Funguje při dlouhodobém užívání
  • Ve většině případů zastavil vypadávání vlasů
  • Podporuje růst nových vlasů

Ti, kteří nebyli spokojení o něm říkají, že:

Nevýhody
  • Lze objednat pouze přes internet
  • Cena je vyšší

Zkušenosti lidí, kteří se rozhodli Provexin použít se různí. Všichni se shodnou na tom, že pumpička zaručuje naprosté spotřebování produktu. U počátečního vypadávání vlasů muži viděli pozitivní účinky. (U některých nastal růst, jiným zase přestaly vypadávat.) Při postupující alopecii jsou ale jeho účinky slabší, nebo žádné. Proto je doopravdy nutné začít s jeho aplikací co nejdříve.

 

 

Máte s Provexinem nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

1 komentář u „Provexin A100HF recenze – má účinky na vlasy?“

Napsat komentář