Vlasové hnojivo recenze – šampon, tablety a účinky

Jednou v životě každého z nás přijde doba, kdy ho začnou sužovat problémy s kvalitou a hustotou vlasů. Pokud se nechcete vydávat vstříc transplantaci vlasových cibulek, můžete vyzkoušet doplněk stravy a šampon Vlasové hnojivo. Jak přesně to funguje?

vlasové hnojivo recenze

Vlasy jsou porost hlavy, který nás chrání před působením chladu a před přímým slunečním zářením. Jelikož je má (skoro) každý, byla jen otázka času, než se z nich stane symbol, který odkazuje na náš věk, zdravotní stav nebo povahu. (Například o kudrnatých lidech se často říká, že jsou vzteklí a temperamentní.)

Protože jsou ale hodně závislé na tom, jakou jim dáváme výživu, snažíme se zmírnit jejich nedokonalosti tím, že investujeme do doplňků stravy a tablet. Abychom jejich účinek trochu podpořili, často saháme i po speciálních šamponech. 

Bezpečný nákup: Vlasové hnojivo nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Vlasové hnojivo

Jelikož Vlasové hnojivo má v nabídce obojí, podíváme se, zda má pro vás smysl do něj investovat vaše těžce vydělané peníze.

Co je Vlasové hnojivo?

vlasové hnojivo šampon recenze✅  Vlasové hnojivo je značka, která  se se svým doplňkem stravy, sérem a šamponem, specializuje na lidi, kteří trpí zhoršenou kvalitou vlasů. Konkrétně cílí na ty, které trápí vypadávání, řídnutí a ztráta objemu.  

Vlasové hnojivo slibuje:

 • Podporu růstu vlasů
 • Redukci vypadávání
 • Redukci lámání
 • Redukci třepení
 • Lepší odolnost vlasů

Vlasové hnojivo tablety – doplněk stravy

Jelikož má ✅  Vlasové hnojivo v nabídce více produktů, blíže se zaměříme na každý z nich. Co se týče Vlasového hnojiva jako doplňku stravy, obsahuje široké spektrum látek, které se běžně vyskytují i v jiných přípravcích na podporu růstu vlasů. (Velkým rozdílem ale bývá jejich množství v jedné kapsli. O tom se ale v tomto článku nebudeme bavit.) 

Konkrétně jde o L-methionin, MSM, Cystin, křemík, zinek, kyselinu pantothenovou a biotin. Dle informací výrobce nejsou známy žádné vedlejší účinky.

?  Náš TIP – Vlasové hnojivo 150 tablet

? Doplněk stravy na vlasyvlasové hnojivo 150 tablet

✅ Pro muže i ženy
✅ Kombinace látek s komplexním účinkem na stav vlasů
✅ Podporuje růst vlasů
✅ Redukuje vypadávání

Složení Vlasové hnojivo 150 tablet

Látka V 1 tabletě
L–methionin 100 mg
MSM (methylsulfonyl­methan) 50 mg
Vystin 50 mg
Křemík (oxid křemičitý) 20 mg
Zinek (oxid zinečnatý) 10 mg
Kyselina panthothenová (vitamin B5, D-panthothenan vápenatý) 5,5 mg
Biotin (vitamin B7) 2 mg

Vlasové hnojivo – sérum

Relativní novinkou na trhu je Vlasové hnojivo sérum, které má totožné složení jako šampon. Jaký je tedy mezi nimi rozdíl? Pokud se trochu zajímáte o kosmetické přípravky, tak určitě víte, že to samé platí i v oblasti péče o pokožku. Ačkoliv používáme krémy, které obsahují důležité látky, v séru jsou mnohem koncentrovanější. Aplikace sér je tedy krokem navíc.

Vlasové hnojivo – šampon

Hodně lidí dělá tu chybu, že se snaží podpořit své vlasy buď jen zevnitř, nebo jenom zvnějšku. V ideálním případě bychom se měli zaměřit na obojí. Protože to Vlasové hnojivo dobře ví, zákazníkům nabízí Vlasové hnojivo šampon, který je vyrobený tak, aby se navzájem doplňoval s výše uvedeným doplňkem stravy. 

Vlasové hnojivo uvádí, že základem šamponu je pečující komplex Hustoplex, který obsahuje extrakt z kopřivy dvoudomé, extrakt ze zeleného čaje a extrakt silymarinu. Další pro vlasy prospěšnou látkou ve složení je i kofein.

?  Náš TIP – Šampon Vlasové hnojivo

? Přípravek na vlasyvlasové hnojivo šampon

✅ Pro muže i ženy
✅ Pomoc při nadměrném vypadávání vlasů
✅ Proti řídnutí a poškození vlasů

Obsahuje extrakt z kopřivy dvoudomé, extrakt ze zeleného čaje a extrakt silymarinu. Další pro vlasy prospěšnou látkou ve složení je i kofein.

Hodnocení uživatelů

Co se týče doplňku stravy, lidé se shodují, že nástup účinků je velmi pozvolný. Některým uživatelům zase vadí, že balení obsahuje na první pohled větší množství tablet, ale musí se brát dvě denně po dobu několika měsíců. Což se nemusí u každého ekonomicky vyplatit. Na druhou stranu, kdo vydržel, ten se dočkal mnohem lepší kvality vlasů. Takže vynaložené peníze by za to měly stát.

Velmi dobré hodnocení má i šampon ✅ Vlasové hnojivo. Uživatelům se líbí, že nevysušuje. Také zaznamenali, že jim v průběhu jeho používání přestaly tolik padat vlasy. Dalším pozitivem je příjemná vůně a lesk vlasů po umytí. Rozhodně by ho tedy doporučili i svým kamarádům a známým.

Ti, kteří byli s Vlasovým hnojivem spokojeni říkají, že:

Výhody
 • Vlasy jsou po něm hezčí
 • Opravdu přestaly padat
 • Šampon pěkně voní
 • Má příznivou cenu

Ti, kteří nebyli spokojení o něm říkají, že:

Nevýhody
 • Je nutné dlouhodobé používání
 • Někteří neviděli žádnou změnu

Co říkají o Vlasovém hnojivu zákaznice na internetu?

vlasové hnojivo vedlejší účinky
Zdroj: Heureka.cz
vlasové hnojivo cena
Zdroj: Heureka.cz
recenze vlasové hnojivo
Zdroj: Zbozi.cz

Alternativy Vlasového hnojiva

Trápí vás dlouhodobé vypadávání vlasů? Napsali jsme pro vás recenzi na produkt Provexin A100HF, doplňky stravy Donna Hair FORTE, Biosil Plus nebo šampon Alpecin.

 

 

Jakou zkušenost máte s výrobky od Vlasového hnojiva vy osobně?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 5

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

1 komentář u „Vlasové hnojivo recenze – šampon, tablety a účinky“

 1. Koupila jsem si tablety i šampon a kvalita mých vlasů se opravdu zlepšila a tolik mi nepadají. Po umytí šamponem mám ale na hlavě velké zacuchané „afro“, které mi dá dost velkou práci rozčesat. Co dělám špatně?

  Odpovědět

Napsat komentář