Pangamin – recenze

Kdo chce zapracovat na svém zdraví, ten se musí bezpodmínečně věnovat správné výživě. Nejen, že má pozitivní vliv na normální fungování všech tělesných procesů a na naši krásu, ale třeba i na optimální stav imunitního systému. Je to něco, s čím vám pomůže Pangamin?

pangamin-recenze

Na trhu existuje nepřeberná škála volně prodejných potravinových doplňků. Zatímco některé jsou určené pro posílení plodnosti, vitality a zdraví, primární funkce jiných je vylepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů. 

Co si ale budeme povídat. Ne všechny doplňky stravy za něco stojí. A to dokonce i ty, které se pyšní nekonečnou řadou ingrediencí a tělu prospěšných složek. Proto je velmi důležité se při nákupu neunáhlit a nepodceňovat důležitost správného výběru.

Bezpečný nákup: Pangamin nebo jakékoliv jiné doplňky stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Pangamin

V dnešní recenzi se zaměříme na české potravinové doplňky Pangamin.

Co je Pangamin?

recenze pangamin✅  Pangamin jsou  potravinové doplňky od českého výrobce Rapeto a. s. , který pochází z blízkého okolí Konstantinových Lázní. Na českém trhu vystupuje od roku 1958 a za tu dobu nasbíral nespočet prestižních ocenění a cen. (Zlatý klas, Volba spotřebitelů, Obal roku…) Jak je tedy vidět, jde o tradičního hráče na trhu, který velmi dbá na dobrou pověst a na vysokou kvalitu prodávaných výrobků.

Co se týče přímo Pangaminu, jeho základ tvoří pivovarské kvasnice, které mají vysokou výživovou hodnotu. (Jak víme, obsahují spoustu vitamínu B.) V závislosti na řadě seženete Pangamin Klasik (pivovarské kvasnice se sladovým extraktem), Pangamin Forte hořčík (pivovarské kvasnice s hořčíkem), Pangamin dražé pro děti nebo třeba Pangamin Gnostin (pivovarské kvasnice s ženšenem). 

Existuje ale i verze pro sportovce s vitamínem C, glukosaminem a chondroitinem, nebo pro lidi, kteří chtějí posílit imunitu. (Pangamin Glukavin)

?  Náš TIP – Pangamin Bifipangamin bifi recenze

? Přírodní doplněk stravy

✅ Obsahuje pivovarské kvasnice a inulin
✅ Rozvíjí životními procesy v buňkách
✅ Je zdrojem živin pro mikroflóru

Pangamin Bifi složení

Látka Obsah denní dávky
Pivovarské kvasnice 3 000 mg
Syrovátka 2 000 mg
Inulin 200 mg
Laktogenní mikroorganismy 5 mg

Proč se o něm vyplatí přemýšlet?

pangamin účinky

V předešlých řádcích jsme předestřeli, že si ✅  Pangamin (potažmo Rapeto a. s.) velmi zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků. Co je tím ale myšleno?

Základ Pangaminu tvoří pivovarské kvasnice, které mají vysokou výživovou hodnotu. (Jak víme, obsahují spoustu vitamínu B.)

Třeba to, že:

 • Dbá na svou dobrou pověst
 • Rapeto získalo celou řadu ocenění za zodpovědné vedení firmy (Czech 100 Best, Zodpovědná firma roku Plzeňského kraje…)
 • Investuje do technologií a inovací
 • Vyrábí doplňky stravy jen ze surovin, které dosahují nejvyšší kvality
 • Upřednostňuje složení bez éček
 • Výrobce sleduje aktuální trendy
 • Se snaží uspokojit i ty nejnáročnější uživatele

Co nás však zaujalo (kromě obalů) asi nejvíc je mimo jiné i to, jak jsou všechny ✅  Pangamin doplňky stravy cenově dostupné. Vzhledem k velikosti balení se ceny pohybují okolo 80-180 korun. Což přispívá k tomu, že si do nich mohou dovolit investovat i lidé, kteří jinak mají hluboko do kapsy.

Posledním a pro nás nezanedbatelným plusem je skutečnost, že Pangamin lze sehnat nejen u výrobce, ale i na webových stránkách oficiálních sítí lékáren. Kromě toho, že to zvyšuje jeho důvěryhodnost vám to dost podstatně ulehčí jeho koupi.

?  Náš TIP – Pangamin Klasikpangamin klasik recenze

? Přírodní doplněk stravy

✅ Obsahuje pivovarské kvasnice obohacené o sladový extrakt
✅ Rozvíjí životními procesy v buňkách

Pangamin Klasik složení

Látka Obsah denní dávky
Pivovarské kvasnice 4 860 mg
Sladový extrakt 540 mg

Zkušenosti zákazníků

Abychom byli co nejvíce objektivní, na závěr se zaměříme na to, co o Pangaminu říkají lidé, kteří do něj vložili svou důvěru.

Ve svých hodnoceních zmiňují, že:

Výhody
 • Výrobky užívají kvůli doplnění vitamínů skupiny B
 • Je cenově velmi dostupný
 • Jsou s jeho výrobky naprosto spokojení
 • Jde o doplňky stravy prvotřídní kvality
 • Ho kvůli vysoké spokojenosti doporučují svým rodinným příslušníkům a známým
 • Se dá velmi snadno sehnat
 • Rádi podpoří českého výrobce 

Co říkají o Pangaminu zákazníci na internetu?

pangamin diskuze
Zdroj: Heureka.cz
pangamin zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
pangamin vitamíny
Zdroj: Heureka.cz

Ač se to bude mnoha lidem zdát velmi překvapivé, nenarazili jsme na žádný negativní názor. Všichni od ✅  Pangaminu dostali přesně to, co od něj očekávali. Takže z našeho pohledu neexistuje žádný dobrý důvod, proč ho nezkusit.

 

 

Užívali jste někdy potravinové doplňky stravy značky Pangamin? Pokud ano, tak co na ně říkáte?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasů: 3

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář