Modin na duševní rovnováhu (recenze): Účinky a zkušenosti

Nikdo z nás si nepřeje být neustále rozhozený. Někdy si ale nejde zkrátka pomoci! Znamená to, že budete muset žít s výkyvy nálady a psychickými problémy až do konce života? Možná ne. Stačí, když zkusíte doplněk stravy Modin. Nebo ne?

Duševní rovnováha je v dnešní uspěchané době velmi žádaná. Problém je v tom, že kvůli rychlému pracovnímu tempu, osobním problémům a dalším nárokům moderní společnosti, jí nedokáže mnoho lidí dosáhnout.

Projevuje se to různě. Třeba častější naštvaností, pesimismem a pláčem, který narušuje vaši každodenní pohodu.

Jelikož ne vždy potřebujete psychiatra, který vám předepíše léky na uklidnění, nebo antidepresiva, můžete vyzkoušet doplněk stravy pro duševní rovnováhu Modin.

Co je Modin?

Modin na duševní rovnováhu (recenze): Účinky a zkušenosti

Modin je doplněk stravy, který patří do širokého portfolia značky ADVANCE nutraceutics. Jeho užívání má podporovat duševní rovnováhu a psychickou činnost. Stejně jako další přípravky z dílny této společnosti má Modin přírodní složení, díky kterému by ho měl lidský organismus dobře snášet.

Složení

Modin obsahuje komplex přírodních látek, které podporují relaxaci a dobrou náladu. Také obsahuje látky, které jsou důležité pro normální fungování nervové soustavy.

V každé Modin kapsli najdeme:

 • Extrakt z třezalky tečkované
 • L-tryptofan
 • DL-phenylalanin
 • Vitamín B3
 • Vitamín B5
 • Vitamín B6

I když se vám to možná jeví jako málo, nám je už na první pohled jasné, že užívání tohoto doplňku stravy s velkou pravděpodobností k něčemu bude, protože třezalka tečkovaná platí za přírodní antidepresivum. L-tryptofan se zase spojuje s produkcí hormonu štěstí.

Na co ale musíme upozornit je jednoznačně to, že tento doplněk stravy se právě kvůli svému složení nehodí pro všechny uživatele. Třezalka tečkovaná je skvělá, ale může způsobovat nežádoucí reakce s léky, které berete. Typicky hovoříme například o hormonální antikoncepci, protože v jejím případě snižuje její účinnost. (Což rozhodně nechcete.)

Modin na duševní rovnováhu (recenze): Účinky a zkušenosti

Doporučené užívání

Doplněk stravy Modin se hodí i pro dlouhodobé užívání. Výrobce však uvádí, že cca po 4 měsících je vhodné udělat cca 1 měsíc pauzu. Užívá se jedna kapsle společně s jídlem.

Zkušenosti

Modin na duševní rovnováhu (recenze): Účinky a zkušenosti

I když se o doplňku stravy Modin zatím tolik nemluví, uživatelské zkušenosti napovídají, že půjde o dobrý výrobek. (Tomu napovídá uživatelská spokojenost na portále Heuréka, která u něj vylétla až na hodnotu 80 %.)

Lidé, kteří se rozhodli Modin vyzkoušet, o něm říkají, že:

 • Se cítí klidnější
 • Mají lepší náladu
 • Má relativně rychlý nástup účinků (v řádu několika dní)
 • Se po něm cítí ospalí
 • Jim pomohl redukovat nervozitu
 • Jim vyhovuje jeho nízká cena a přírodní složení

Někteří lidé uvádí, že na ně tento výrobek nefunguje a jsou spokojenější po vypití kávy. Další si ho zase nemohou vynachválit, protože po vysazení cítí, že jim něco chybí. 

Co z toho plyne? Že pokud neužíváte léky, které by mohla třezalka tečkovaná ovlivnit, pravděpodobně za jeho vyzkoušení nic nedáte.

Máte s doplňkem stravy Modin nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, jakou?

Napsat komentář