Sportisimo e-shop: Recenze a zkušenosti

Krásné počasí nás láká ven. Ideálně za sportem. Co když ale s aktivním životem teprve začínáte? Případně, potřebujete výbavu pro nějaký vnitřní, nebo kolektivní sport? Nevadí. Vše, co potřebujete, najdete na e-shopu Sportisimo.

Každý by se měl alespoň v mírné intenzitě věnovat nějakému sportu. I kdyby jím měla být jen pravidelná procházka s hůlkami na nordic walking. Abychom se však mohli této kratochvíli věnovat, potřebujeme sportovní vybavení. Včetně kvalitních bot a oblečení. Proto, nechoďte běhat ve svých starých keckách a děravém triku.

Místo toho se pohodlně posaďte. A podívejte se do široké nabídky e-shopu Sportisimo. Vzhledem k široké nabídce produktů v něm možná najdete sportovní výbavu pro celou vaši rodinu. A to včetně dětí.

Může ale e-shop nějak překonat kamennou prodejnu?

Nabídka e-shopu Sportisimo

Sportisimo e-shop: Recenze a zkušenosti

Sportisimo nabízí širokou paletu oblečení a doplňků pro sport a jiné druhy aktivního pohybu. (Čímž máme konkrétně na mysli například kempování v přírodě, které je spojené s pěší turistikou.)

Hned na úvodní stránce vidíme přehledné rozdělení sortimentu do kategorií. Lze zobrazit vše. Samostatně si projdete všechny boty, oblečení, doplňky a potřeby pro sport a značky. Případně můžete cílit na jednu větší kategorii podle toho, pro koho budete nakupovat. V takovém případě si zobrazíte jen výrobky pro ženy, muže a pro děti.

Výhody nákupu na e-shopu Sportisimo

Jelikož na internetu pravděpodobně nenakupujete úplně poprvé, určitě chcete znát výhody a služby, které vám nákup na e-shopu Sportisimo nabízí.

Mezi hlavní klady patří:

 • Více než 100 prodejen a e-shop
 • 30 dní na výměnu, či vrácení
 • Možnost osobního odběru objednávky z e-shopu
 • Zákaznická podpora, která je dostupná 7 dní v týdnu

Sportisimo e-shop – vrácení zboží

Pokud nejste členy klubu Sportisimo, máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů od koupě. (V klubovém režimu máte až 30 dní.) 

V této lhůtě lze vrátit zboží přímo na prodejně. Tato metoda je ale možná jen pro nečleny klubu, kteří nakupovali přes e-shop. Oproti tomu, členové klubu mohou takto vracet jak objednávky z e-shopu, tak objednávky, které realizovali přímo na prodejně.

Zboží by mělo být v původním obalu. Nemělo by být použité, ani poškozené. Také by k němu mělo být veškeré příslušenství. Také si nezapomeňte vzít fakturu, nebo účtenku, která patří k nákupu. Peníze vám budou vrácené obratem, stejnou cestou, jakou jste za zboží zaplatili. 

Sportisimo e-shop: Recenze a zkušenosti

Při vrácení zboží poštou budete potřebovat fakturu a vyplněný formulář, který je na webových stránkách. (Odstoupení od smlouvy.) Balík se zbožím (viz stav pro předání výše) následně pošlete na adresu, která je uvedená na webu. Nikoliv ale na dobírku. V takovém případě by balík nemohlo Sportisimo převzít. Poté vám budou peníze vráceny zpět.

Zkušenosti s nákupem

Nákup na Sportisimo má (hlavně pro registrované nakupující) široké spektrum výhod. I tak se ale podíváme na to, co o nákupu na e-shopu říkají někteří nakupující.

Ti, kteří měli dobrou zkušenost, říkají, že:

 • Má rychlé dodání
 • Má široký výběr
 • Nebyl problém s vrácením
 • Se jim líbí možnost vyzvednout zboží na prodejně
 • Jsou spokojení s komunikací

Ti, kteří měli nějaké výhrady, zmiňovali:

 • Problém s dodávkou zboží
 • Vydání poukázek
 • Že se občas stane chyba při kompletaci zásilky
 • Nevyhovující výběr dopravců

I přes pár negativních zkušeností je většina lidí s nákupem na e-shopu Sportisimo spokojená. Z toho důvodu se nemusíte bát přes něj nakoupit i vy.

Máte nějakou osobní zkušenost s nákupem na Sportisimo? 

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 2.3 / 5. Počet hlasů: 4

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář