Zoohit recenze – zkušenosti s nákupem

Dá se skoro říct, že co Čech, to chovatel nějakého zvířete. A jelikož i naši zvířecí parťáci potřebují něco jíst a mít kde spát, rozhodně se vyplatí mít detailnější představu o tom, jaké e-shopy s potřebami pro zvířata jsou u nás k dispozici. Jedním z nich je obchod s chovatelskými potřebami Zoohit. Byli zákazníci během nákupu v něm spokojení?

Péče o zvíře, a to ať už je domácí, nebo venkovní, není úplně jednoduchá záležitost, protože kromě hlídání termínů veterinárních prohlídek a očkování musíte zvířeti zajistit i mnoho dalších potřeb, které potřebuje pro svou pohodu. Proto se určitě hodí vědět, jaké jsou zkušenosti se Zoohit, což je e-shop, který prodává potřeby pro zvířata od A až do Z.

Jaké značky Zoohit prodává? A je možné někde sehnat slevový kód?

Co je Zoohit?

Zoohit recenze – zkušenosti s nákupem

Zoohit je e-shop s chovatelskými potřebami, který dovede zajistit výrobky pro kočky, psy, ptáky, malá zvířata či pro koně. V případě potřeby v něm dokonce snadno seženete speciální veterinární dietu a antiparazitika.

Výhodou je, že pokud byste potřebovali udělat větší nákup, bez potíží na Zoohit seženete i sáčky na venčení, lopatky na trus pro menší zvířata, škrabadla pro kočky a mnoho dalších věcí. Díky tomu nebudete muset objednávat věci z několika obchodů, ale vše vám přijde hezky zabalené v jednom balíčku.

Nákupy se slevou

I přesto, že jsou ceny výrobků na Zoohit více než příznivé, čas od času každého potěší zajímavá sleva, díky které bude nákup ještě výhodnější. V případě, že chcete levněji na Zoohit nakoupit i vy, nebude pro vás problém sehnat slevový kód, protože je k dispozici na různých slevových portálech na internetu. (Stačí si tedy příslušné heslo, které v tomto případě zní Zoohit slevový kód, zadat do vyhledávače a vyjede vám nespočet výsledků.)

Pobočky

Zoohit nemá dosud kamennou pobočku. Jedná se pouze o online e-shop, který ovšem může nabídnout zajímavou slevu oproti jiným kamenným pobočkám z vašeho okolí.

E-shop ZoohitZoohit recenze – zkušenosti s nákupem

 • Výborné zkušenosti zákazníků
 • Nákup se slevou
 • Po celé ČR
 • Doprava zdarma
 • Široký sortiment kvalitních chovatelských potřeb

Výhody e-shopu

Aby těch kladů nebylo málo, na oficiálních stránkách vidíme, že při nákupu nad 799,- můžete získat dopravu zdarma prostřednictvím České pošty. Doprava je ale levná i v případě, že na Zoohit nakoupíte za nižší částku. Při útratě mezi 299,- a 598,- je poštovné za 79,- a při nákupu od 599,- do 799,- zaplatíte jen 59,-. Srovnatelně výhodná je i doprava přes Balíkovnu či PPL.

Co se týče velikosti zásilky, pokud má váš nákup více než 31 kg, bude automaticky rozdělen na více balíků.

Zoohit si také zakládá na tom, aby byla zásilka doručena co nejdříve. Je-li zboží skladem, můžete ho mít u sebe už během 2-3 dnů od expedice.

Hodně kupujících bude určitě bavit i možnost vytvoření profilu mazlíčka. Když ho založíte a vyplníte, Zoohit vám bude nabízet speciální nabídky, které by pro vás (a pro něj) mohly být relevantní. Také se můžete těšit na narozeninové dárky. V dolním zápatí stránky se také můžete podívat na Zoohit seznam veterinářů, který vám může doporučit specialistu ve vašem okolí.

Kladem je také:

 • Bonusový program Zoohit (sbíráte body, které pak můžete uplatnit)
 • Možnost doporučení Zoohit kamarádům a blízkým (za každé doporučení můžete získat 350 bonusových bodů)
 • Speciální sleva (pro chovatele, pro útulky…)
 • Affiliate program (pokud máte vlastní web, umístěním reklamy můžete získat peníze)

Kdo má velké srdce, ten může nasbírané body darovat na pomoc útulku. Jak tedy můžete vidět, Zoohit myslí skutečně na všechno.

Zoohit a zkušenosti s nákupem

Když se díváme na srovnávače zboží a na web dTest, vidíme, že má Zoohit velmi dobré hodnocení. To vše napovídá tomu, že jde o důvěryhodného prodejce, který plní všechny své závazky vůči kupujícím.

Lidé, kteří na Zoohit nakoupili, se nejčastěji svěřují s tím, že:

 • Jim vyhovuje množství zboží a rychlost dodání
 • Má Zoohit dobré ceny
 • Je podle nich prodávané zboží velmi kvalitní
 • E-shop dobře komunikuje
 • Jde o spolehlivého prodejce a vše je vždycky v pořádku

Někteří lidé uvádí, že by jim vyhovovalo, kdyby zasílané balíky byly rozděleny do několika menších (protože jim balík kolem 20 kg přijde být těžký). Další také uváděli, že je škoda, že nelze objednat dopravu přes Zásilkovnu. Jinak ale byli všichni spokojení. V případě, že se balík zasekl někde při dopravě, Zoohit komunikuje a situaci s dopravcem, za kterou obvykle nemůže, aktivně řeší.

Nákup zboží pro mazlíčky na Zoohit vám tedy můžeme doporučit.

 

 

Také máte se Zoohit dobrou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář