8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítele k Vánocům

Vánoce pomalu klepou na dveře, takže je nejvyšší čas na shánění dárků pro blízké. Pokud nevíte, jaké dárky máte koupit svému milému mužskému protějšku, zkuste naskočit na vlnu inspirace a vyzkoušejte některý z našich tipů, které potěší prakticky každého.

Vymýšlet stále dokola dobré vánoční dárky není ani trochu snadné, zvlášť, pokud máte pocit, že obdarovaný už všechno má. Jenže, stát u vánočního stromku, pod kterým nejsou žádné dárky je smutné, takže by pod ním měla být alespoň jedna skutečně promyšlená drobnost, díky které druhý uvidí, že jste na něj mysleli a chtěli jste mu udělat radost.

V případě, že potřebujete vymyslet dobrý vánoční dárek pro svého partnera, níže vám dáme několik neotřelých, ale i klasických tipů, se kterými určitě zabodujete.

Pokud jste připravené, můžeme jít na to!

Degustační box

8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítele k Vánocům

Všichni rádi něco pijeme a jíme, stačí se tedy jen zamyslet, co má rád muž vašeho života. Je to pivo? Kvalitní káva? Čokoláda? Marmeláda? Ať už je to cokoliv, řada e-shopů a pražíren kávy má v nabídce speciální degustační boxy, které obsahují průřez toho nejlepšího zboží.

Sada na úpravu vousů

8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítele k Vánocům

V posledních několika letech se rozmohl trend barber shopů, ve kterých si muži nechávají upravovat kromě vlasů i vousy. I když jde o příjemný pečující rituál, kdy si muž může vychutnat čas jen pro sebe, o vousy je třeba se starat každý den v měsíci. Pokud si bradku/vousy pěstuje i ten váš, vyřešte to tím, že mu dáte sadu na úpravu vousů, která může obsahovat šampon, vosk a další nezbytnosti. Případně mu ještě přihoďte poukázku do onoho barber shopu a máte to vyřešené.

Motýlek

Pokud váš partner často nosí oblek, místo klasické kravaty mu kupte motýlka. Ten by ale neměl být nějaký obyčejný. Místo toho zvolte speciálního LED motýlka, který krásně svítí. (Dělají se i designové kousky za několik tisíc, takže nejde o žádnou levnou a nevkusnou ptákovinu.) Případně sáhněte po o něco tradičnějším dřevěném motýlku, který lze sehnat i se zajímavým gravírováním. Když k tomu přidáte ještě kapesníček a manžetové knoflíčky, spokojenost bude téměř zaručena.

Elektronika

Muži si často potrpí na nejrůznější hi-tech vychytávky, takže cesta by mohla vést i přes darování nějakého zajímavého technologického pomocníka. Klasikou je power banka, darovat můžete ale i fitness hodinky, bezdrátová sluchátka a podobně. Stačí jen položit několik správně mířených otázek a se svým výběrem určitě nešlápnete vedle.

Věci na sport

8 tipů, jaký vybrat dárek pro přítele k Vánocům

Pokud máte doma sportovního nadšence, můžete mu pořídit permanentku do jeho oblíbeného fitness centra. Možná by ale ocenil sportovní ručník, nové sportovní boty, tašku na cvičení, sportovní láhev nebo pořádnou bečku proteinového prášku. U cyklistů zase najdou uplatnění potřeby na kolo (pláštěnka, odrazka, cestovní nářadí, batoh na záda, cyklistické brýle…). Jsme si jistí, že vás za chvíli napadne, co by vašemu partnerovi mohlo udělat alespoň malou radost.

Věci do auta

Pokud stále nenacházíte inspiraci, dobrým řešením může být nákup něčeho do auta. Může jít o příjemnou vůni, o nové potahy, GPS a o podobné nezbytnosti, které zpříjemňují jízdu.

Společný zážitek

V případě, že je váš partner od přírody romanticky založený, můžete si dopřát nějaký společný zážitek, který vám pomůže prohloubit vzájemné pouto. Může jít třeba o lekce latinskoamerického tance, nebo o lekce swingu. (Ty jsou hodně oblíbené.) Také si můžete nadělit společné wellness nebo romantickou večeři pro dva v nějaké zajímavé restauraci.

Co se jinam nevešlo

Pak také existují dárky, které jsou mezi muži populární, ale nevejdou se do žádné samostatné kategorie. Experimentátorům by se mohl líbit domácí pivovar nebo sada na výrobu sýra. Pivní fanoušky pošlete do pivních lázní. Sehnat se dá i poukaz na pronájem luxusního sportovního auta nebo na střelnici. (Což potěší muže, kteří se zajímají o armádu a o zbraně.)

Dále můžete zvážit nákup počítačové nebo deskové hry. (Záleží, čemu se váš protějšek věnuje raději.) Skvělé jsou i modely letadel, aut a lodí, které si může sám sestavit. Také můžete koupit merch jeho oblíbeného sportovního týmu. Fantazii se opravdu meze nekladou.

Jaký vánoční dárek plánujete dát partnerovi vy?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 1 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář