Kloubus na klouby – recenze a zkušenosti

Lidské tělo bylo stvořeno pro pohyb. Jenže, stejně jako je tomu u strojů, i o pohybový systém se musíme nějak starat. Když tak nečiníme, projeví se to bolestmi, ztuhlostí kloubů a dalšími nepříjemnými pohybovými problémy. Mohl by je odstranit doplněk stravy Kloubus?

recenze kloubus

V lidském těle je velké množství kloubů, které nám umožňují hýbat se podle našich potřeb. Problém je ale v tom, že je kromě stárnutí je ovlivňuje i naše specifická fyzická aktivita a široké spektrum nemocí.

Pokud každý den zvedáte těžká břemena a děláte stereotypní pohyby, je jen otázkou času, kdy se klouby přetíží a začnou vás dlouhodobě bolet. Z toho důvodu je vhodné začít s užíváním kloubní výživy co nejdříve. 

Bezpečný nákup: Kloubus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Kloubus

Jelikož je na trhu výrobků na klouby spousta, podíváme se na to, jestli se vyplatí zkusit kloubní výživu Kloubus.

Kloubus recenze

Co je Kloubus?

✅ Kloubus je  doplněk stravy na klouby, který má podobu instantního nápoje. Aby byl pro uživatele jeho příjem po chuťové stránce akceptovatelný, má grepovou příchuť.  (Kdo někdy zkoušel kloubní přípravek bez příchuti, ten chápe, co tou chuťovou přijatelností myslíme.) Ve standardním balení se nachází 30 sáčků.

?  Náš TIP – Kloubus

? Kloubní výživakloubus recenze

✅ Jednoduché dávkování s příjemnou chutí
✅ S certifikovaným obsahem chondroprotektiv a kolagenu
✅ Obohacena o vitamíny i minerály

Složení

Doplněk stravy Kloubus má opravdu zajímavé složení. Obsahuje totiž látky, o kterých se ví, že mají na klouby pozitivní vliv.

Patří mezi ně:

 • Kolagen
 • Glukosamin
 • MSM
 • Chondroitin
 • Kyselina hyaluronová
 • Vitamín C
 • Hořčík

Kloubus recenze

Kompletní složení

Složka Obsah v jedné dávce (1 sáček)
Hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da 2730 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 1760 mg
MSM 500 mg
Chondroitin sulfát 320 mg
Vitamin C 250 mg
Hořčík 70 mg
Bromelain 50 mg
L-leucin 50 mg
Kyselina hyaluronová 10 mg
Zinek 5 mg
Biotin 100 µg
Vitamin D3 5 µg

Tato kombinace látek by měla přispět k tomu, že při dlouhodobém užívání dojde ke zlepšení elasticity pojivových tkání. Také by mělo dojít ke zlepšení kvality chrupavek. Co se týče vitamínu C, o něm se ví, že zlepšuje využitelnost kolagenu. A hořčík? Ten přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dá se tedy říct, že Kloubus vám nabídne opravdu komplexní péči.

 

Dávkování a informace k užívání

✅ Kloubus se dávkuje po sáčcích. Na každý den připadá jeden. To znamená, že vám jedno balení vyjde na celý měsíc. Obsah sáčku se rozmíchá ve sklenici vody, která by měla mít objem 250 ml. Poté tuto vodu vypijte.

Tento doplněk stravy není vhodný pro děti. Je taktéž nevhodný pro osoby, které trpí alergiemi. Nemohou ho užívat ani těhotné a kojící ženy. Dále ho nesmí pacienti, kteří užívají léky proti srážlivosti krve. 

Zkušenosti zákazníků

Nakonec si pro vás opět necháváme zkušenosti zákazníků. Jelikož se však zdá, že jde o novější produkt, počítejte s tím, že reakcí je spíš méně.

Lidé, kteří Kloubus vyzkoušeli, a byli spokojeni, o něm říkají, že:

Výhody
 • Je komplexní
 • Dobře chutná
 • Snadno se užívá
 • Má rychlý nástup účinků
 • Má dobré složení

Ti, kteří nebyli spokojeni říkají, že:

Nevýhody
 • Cena výrobku je vyšší
 • Špatně se rozpouští a tvoří se hrudky
 • Je lepší užívat kapsle
 • Se jim zdá být příliš malý podíl jednotlivých složek
 • Kloubus není vhodný pro lidi, kteří už trpí bolestmi

Kloubus recenze

Co říkají o Kloubusu zákazníci na internetu?

kloubus diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
kloubus složení cena
Zdroj: SvetFitness.cz
Kloubus zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz

Vzhledem k tomu, že některé druhy kloubní výživy, které se nacházejí na trhu, nemají tak obsáhlé složení, určitě bychom vám doporučili doplněk stravy ✅ Kloubus minimálně vyzkoušet. Hlavně v případě, pokud vám vadí polykání léků a tablet.

Je ale potřeba dodat, že některé bolesti kloubů, které jsou způsobené nemocí (artritida, artróza…) nemusí Kloubus zcela přebít. V takovém případě ho můžete po konzultaci s lékařem brát jako doplněk konzervativní léčby. Určitě od něj ale v takovém případě nečekejte zázraky. (Běhat jako ve dvaceti a bez bolesti asi nebudete.)

Jaké jsou alternativy produktu Kloubus?

Na poli kloubní výživy je vícero výrobců. Najdete mezi nimi mj. Colafit, FlexiMed nebo Complex 6 aktiv. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s Klobusem.

 

 

Zkoušeli jste někdy doplněk stravy Kloubus? Pokud ano, pomohl vám?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář