Ašva recenze: Síla Ašvagandy nás překvapila, čím to je?

V každodenním závodě života se často ocitáme v chaosu. Neustálý proud informací, nároků a povinností může přinášet výzvy, které nás často přivádějí na hranici naší mentální výdrže. Odskákat to pak může třeba naše horší soustředěnost. Může být v této situaci nějak nápomocný doplněk stravy Ašva s obsahem withanie snodárné?

ašva recenze

Ráno se probouzíte s pocitem, že i když jste odpočívali celou noc, spánek pro vás nebyl vůbec osvěžující? Po cestě do koupelny nás navíc může dost vyděsit pohled do zrcadla, ve kterém můžeme vidět unavený obličej s pořádnými kruhy pod očima, který je navíc stažen už jen při představě toho, co nás v dalších hodinách zas čeká.

Takový stav není dlouhodobě udržitelný. Kvůli stresu, úzkosti a nevyspání trpí naše psychika, tělesná schránka i studium či práce. A nezřídka to pak může končit totálním vyhořením a neschopností normálně fungovat.

💡  Nakupujte bezpečně: Ašva nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy s ašvagandou doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Ašva.cz

Existuje ale v takové chvíli nějaké dostupné řešení? A mohou jím být ašvaganda kapsle?

Základní informace o ašvagandě

Ašvaganda má mnoho různých jmen. Známe ji například pod označením withanie snodárná, vitánie spavá nebo indický ženšen. (Vše to ale označuje to samé.) Ašvaganda patří do skupiny rostlin zvaných adaptogeny, které jsou známé svými podpůrnými účinky, pokud se užívají ve formě čajů, prášků, tinktur a doplňků stravy nebo v surové formě. Kořen ašvagandy je v indické ajurvédě považován za tonikum, afrodiziakum, narkotikum, diuretikum, anthelmintikum, astringent, termogenikum a stimulant.

Celkem běžně se ašvaganda používá na podporu duševní relaxace, například ve stresových životních obdobích. Také ji ale někdy užívají studenti před zkouškami a lidé, kteří mají potíže se spánkem.

Co je Ašva?

Jak už název doplňku stravy ✅ Ašva napovídá, jeho hlavní složkou je právě ašvaganda. Ve srovnání s jinými výrobky ze stejné kategorie navíc obsahuje až 7 % withanolidů, což je neobvykle vysoké číslo. (V tomto směru platí, že čím víc withanolidů najdeme uvnitř, tím lépe.)

Tip redakce – AŠVA® ašva doplněk stravy recenze

🌿 přírodní ašvaganda

✅ 100% přírodní adaptogen
✅ proti stresu a úzkostem
✅ podporuje uvolnění a spokojenost
✅ působí proti únavě a nespavosti

Na co je dobrá?

Doplněk stravy ✅ Ašva lze využít v různých životních situacích. Vyhovovat bude převážně lidem, kteří pracují hlavou (včetně studentů). Samozřejmě ho ale může vyzkoušet i ten, kdo si dělá starosti kvůli vypjatým životním událostem (rozvod, ztráta zaměstnání, stěhování a podobně).

Ašva může nabídnout:

  • Podporu relaxace při úzkostech a stresu
  • Podporu uvolnění
  • Podporu energie a normálního spánku

Kromě jiného, Ašvu lze objednat s dopravou zdarma (od 2 ks).

Výhodnější nákup

Když navážeme na to, co jsme zmínili o dva řádky výše, ✅ Ašva umožňuje i nákup za výhodnější ceny. Stačí, když si během jedné objednávky řeknete o větší počet balení, na který lze uplatnit jak dopravu zdarma, tak množstevní slevu. Z pochopitelného důvodu proto nejvýhodněji vychází balení na půl roku, u kterého je denní dávka za 9,39,-. (Pro představu, u jednoho balení stojí jedna dávka 13,- a u dvou 12,11,-.)

Kde se to dá koupit?

Ašvu je možné koupit na oficiálních stránkách českého výrobce. Tam bychom vám tedy doporučili jít.

Jaké jsou s ní zkušenosti?

Ašva zkušenosti

Podle zákaznických recenzí mají lidé s užíváním doplňku stravy ✅ Ašva dlouhodobě pozitivní zkušenosti.

Nejčastěji v souvislosti s ní zmiňují, že:

Výhody
  • Jim pomáhá při práci
  • Pociťují lepší koncentraci
  • Mají subjektivně více energie
  • Se jim po delší době konečně dobře spí
  • Ve srovnání s jinými doplňky stravy s ašvagandou vnímají Ašvu jako nejlepší
  • Vnímají zmírnění úzkostí

Zkušenosti z internetu

ašva zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
ašva diskuze
Zdroj: Firmy.cz

Hodně uživatelů pak konkrétně zmiňuje, že 7 % withanolidů je opravdu hodně a ve srovnání s konkurenčními doplňky stravy je to opravdu znát.

 

 

Také máte s Ašvou dobrou zkušenost? Neváhejte se s námi o ni podělit!

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář