Idealica [recenze]: Jsou tyto kapky hubnoucí podvod?

Když už se konečně rozhoupete k tomu, že ztratíte nějaké to přebytečné kilo, dost možná budete hledat nějakého pomocníka, který vám tento náročný úkol maličko usnadní. Ne každý výrobce doplňků stravy na podporu hubnutí to s vámi ale myslí poctivě, takže se nevyplatí kupovat první věc, která se vám dostane pod ruku. Dnes se podíváme, proč byste si neměli kupovat třeba podezřelé kapky Idealica.

Určitě si pamatujete na naši recenzi WOW Tea, ve které jsme mluvili o tom, že je velmi důležité věnovat zvýšenou pozornost složení výrobku. Plus jsme také hovořili o tom, že za úspěchem takového doplňku stravy s největší pravděpodobností stojí hlavně intenzivní změna životního stylu. Případný detox pak může být jen příjemným bonusem.

Přečtěte si: Jak dopadla recenze TummyTox?

Problém je v tom, že jde ještě o ten lepší případ, protože některé přípravky na hubnutí jsou nejen předražené, ale mohou být i neúčinné či dokonce zdraví škodlivé. Právě proto je hodně důležité číst před plánovaným nákupem volně dostupné recenze a diskuze, které vás mohou upozornit na to, že s výrobkem možná něco není tak úplně v pořádku.

Díky tomu si třeba nakonec nekoupíte pofidérní přípravky Idealica a FatFix.

O kapkách Idealica

Idealica [recenze]: Jsou tyto kapky hubnoucí podvod?

Kapky Idealica mají být doplňkem stravy, který údajně podporuje hubnutí. Spalovače tuku na přírodní bázi jsou obvyklé, takže na tom na první pohled nevidíme nic zlého. Problém je hlavně v tom, že když se podíváme na složení výrobku, vidíme, že použité látky jsou uvedené nikoliv jako extrakty, ale jako tinktury. Obsah složek se tedy může pohybovat i na úrovni pouhých 0,1 mg (vitamín B1) či 0,21 ml u některých dalších obsažených ingrediencí.

Přečtěte si: Recenze doplňku stravy Lipoxal Radical

Co dalšího na tom nesedí?

Další problém, který nelze ignorovat, spočívá v tom, že o kapkách Idealica v negativním kontextu hovoří i důvěryhodný web KupníSíla.cz, který se zabývá odhalováním nejrůznějších šmejdů. Už to samo o sobě představuje další varovně zdvižený prst, kvůli kterému bychom si kapky Idealica rozhodně nevybrali.

Tip: Co říkáme na 3D Chilli?

Zkušenosti zákazníků

U kapek Idealica lze jen velmi těžko objevit i relevantní zákaznické recenze. Když se ale díváme na e-shop Mall, který je má v nabídce, vidíme, že máme štěstí, protože uživatelských hodnocení je tam rovnou 8. (Nejspíš nikoho nepřekvapí, že jedenáct lidí dalo těmto kapkám jenom jednu hvězdičku, což svědčí o jejich (ne)kvalitě.)

Drtivá většina recenzentů, kteří se rozhodli o své zkušenosti podělit i slovně, uvedla, že by si tyto kapky už nikdy nekoupili, nic nezhubli a pouze vyhodili peníze z okna. (Vzhledem k tomu, že Mall má jedno balení těchto kapek za 900,-, rozhodně nejde jen o obrazné tvrzení.) To už raději jděte a vyzkoušejte o něco levnější Obezin, který má navíc na srovnávačích zboží řadu pozitivních recenzí.

Idealica
Idealica [recenze]: Jsou tyto kapky hubnoucí podvod?

Idealica kapky na hubnutí vypadají jako ideální volba při sházování kil. Problémem jsou však rozporuplné zkušenosti zákazníků. Podrobnosti v recenzi výše.

Značka: Idealica

Hodnocení redakce:
1.9

Výhody

  • Účinky na trávení

Nevýhody

  • Podle zkušenosti většiny zákazníků nepomáhá na hubnutí
  • Stojí hodně peněz
  • U většiny zákazníků nesplnil očekávání

Naletěli jste někdy na nákup kapek Idealica? Případně, koupili jste si nějaký jiný přípravek na hubnutí, který se posléze ukázal jako nefunkční a málo kvalitní?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář