Nutrend Omega 3 [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

Doplňování nenasycených mastných kyselin Omega-3 je velmi důležité, protože přispívají k udržení normálního stavu mozku, zraku a kardiovaskulárního systému. V případě, že vám ryby nechutnají, nebo si je nemůžete z finančních důvodů dovolit, mohl by vám vyhovovat doplněk stravy Nutrend Omega-3 Softgel Caps?

O důležitosti Omega-3 už jsme se na tomto webu bavili. Stejně tak už jsme tu řešili doplňky stravy s jejich obsahem od různých výrobců. Zatímco někdo nedá dlouhodobě dopustit na Jamienson Omega-3, další jedinci pátrají i po dalších alternativách, mezi kterými může být právě i Nutrend Omega-3 Softgel Caps.

Tip: Přečtěte si o Omega-3 od GymBeam

Dostatečná informovanost je o to důležitější, že konkurence v této oblasti je velká. Na prvních příčkách uživatelů se dlouhodobě drží třeba norský rybí olej od Möller’s, který se dá přidávat i do salátů a dalších pokrmů. Další zase pokukují po OmegaMarine Premium, kde je možné získat první testovací balení jen za úhradu poštovného a balného.

OMEGA 3 TEST ?
Hledáte ty správné OMEGA-3?

Nutrend Omega 3 [recenze]: Jaké jsou zkušenosti? Ve srovnání bude řečeno o:

  •  5 nejlepších doplňcích stravy s OMEGA-3 v ČR 
  • Účincích OMEGA-3 na naše tělo
  • Největších přírodních zdrojích OMEGA-3

V čem jsou tedy Nutrend Omega 3 kapsle jiné?

O Nutrend Omega 3 Plus Softgel Caps

Nutrend Omega 3 [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

Jde o doplněk stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin omega-3. Obsažený rybí olej z ančoviček má prémiovou kvalitu a byl obohacen o vitamín D, kterého má hodně lidí v našich končinách v těle málo. Díky slušnému obsahu DHA a EPA bohatě stačí, když v průběhu jednoho dne užijete 1-2 kapsle. To je rozhodně pozitivní zpráva, protože v některých případech jsme museli u jiných výrobců zobat i 3-4 kapsle za den. Speciální softgelová kapsle navíc podporuje snadnější užívání.

V jednom balení se nachází 120 kapslí, což znamená, že vám jedno vydrží dost dlouho. Při ceně kolem 390,- jde jednoznačně o velmi dobrou investici a rozhodně bychom se jí nebránili.

Přečtěte si: Recenze Zinzino

Zkušenosti uživatelů

Nutrend Omega-3 se na srovnávačích Zboží a Heureka drží pořádně vysoko. V obou případech uživatelé tomuto doplňku stravy udělili téměř plných 100 %. Velkým kladem je velikost balení, jednoduchost užívání, příznivá cena a absence rybí pachuti, která může být patrná u výrobků jiných značek. V neposlední řadě také uživatelé chválí obsah vitamínu D a jednoduchost polykání kapslí.

Tento doplněk stravy s rybím olejem vám tedy můžeme rozhodně doporučit k vyzkoušení.

Nutrend Omega-3 Softgel Caps
Nutrend Omega 3 [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

Nutrend Omega-3 Supergel Caps jsou ideální volbou nejen pro sportovce, ale i pro lidi, kteří chtějí udržet své zdraví v pořádku. Kapsle bez rybí pachuti se dobře polykají a obsahují kvalitní rybí olej.

Značka: Nutrend

Hodnocení redakce:
4.7

Výhody

  • Výborné zkušenosti zákazníků
  • Kvalitní omega
  • Výborný podíl EPA a DHA

Nevýhody

  • Pro účinky je nutné užívat delší dobu

Také máte s Omega 3 od Nutrend dobrou zkušenost?

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář