Gelmodel na klouby recenze: Jaké jsou s ním zkušenosti?

V určitém životním období se spousta lidí rozhodne, že přišel čas začít užívat kvalitní kloubní výživu. Každý z nás je ale trochu jiný, takže zatímco někdo nemá problém každý den zobat několik kapslí, další dávají přednost tekutým kloubním výživám, které lze jednoduše vypít. Co přesně můžete očekávat od kloubní výživy Gelmodel Premium?

Klouby jsou sice poměrně dost odolné, to ale neznamená, že bychom se neměli starat o to, aby jim nic nechybělo. Zvlášť při fyzicky náročném zaměstnání nebo koníčku může dojít k rychlejšímu opotřebení pohybového aparátu, který vás pak může začít bolet.

Velkou překážku představují i chronické choroby kloubů, v jejichž průběhu může docházet ke ztenčování a deformaci kloubních chrupavek, ke ztuhlosti, otokům kloubů a podobně. I když vás kloubní výživa z tohoto problému nedokáže vyléčit, může přispět k tomu, že se udržíte delší dobu přijatelně aktivní.

Jelikož na trhu existuje nespočet výživ, ze kterých si můžete vybírat, dnes se mrkneme na to, co přesně lze očekávat od méně známé značky Gelmodel.

O kloubní výživě Gelmodel

Gelmodel na klouby recenze: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Kloubní výživa Gelmodel sice nemá takovou reklamu, jako některé jiné, rozhodně si ale krátce po zahájení užívání získá vaše sympatie. (A je jedno, jestli si zvolíte Gelmodel Premium 600 ml nebo 500 ml.)

Kloubní výživa Gelmodel byla součástí klinických studií pod vedením Prof. MUDr. Tomáše Trče, CSc., MBA. To samo o sobě napovídá, že nejde o nějaký pofidérní produkt, který se z vás snaží pouze vytáhnout peníze.

Gelmodel složení

Gelmodel na klouby recenze: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Kloubní výživa Gelmodel se liší i v mnoha dalších ohledech. Tento doplněk stravy obsahuje enzymaticky hydrolyzovaný kolagen. Vzhledem k jeho zpracování je tedy tělo schopné snáze zužitkovat většinu účinné látky.

Dále v Gelmodel nacházíme i vitamíny skupiny B (B5, B6, B2, B1). To je na první pohled možná trochu překvapivé, protože většinou se v doplňcích stravy na podporu normálního stavu pohybového aparátu nachází například vitamín C. Na druhou stranu, když vezmeme v úvahu, že za touto značkou stojí přednosta kliniky dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK a FN Motol, lze důvěřovat tomu, že tento neobvyklý postup má své opodstatnění. V neposlední řadě, v tomto španělském doplňku stravy najdeme ještě hořčík.

Cena a dostupnost

Kloubní výživa Gelmodel je cenově velmi dobře dostupná. Za jedno balení zaplatíte v rozmezí 459,- až 682,-. Co nás ale trochu překvapuje je její horší sehnatelnost. Spolehlivě ji seženete na oficiálních stránkách Gelmodel. Pak ji také seženete v několika e-shopech se zdravou výživou a v několika lékárnách, zdaleka ale ne ve všech.

Jak se užívá?

Gelmodel na klouby recenze: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Užívání Gelmodel kloubní výživy je velice snadné a nebudou s ním mít problém ani lidé, kteří mají potíže s polykáním kapslí.

Doporučené denní dávkování je 10-30 ml, které můžete buď přímo vypít, nebo zředit ve sklenici s vodou. Tento doplněk stravy je vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Zkušenosti nakupujících

Když se podíváme na hvězdičkové hodnocení kloubní výživy Gelmodel na srovnávačích Heuréka a Zboží, nelze přehlédnout, že Gelmodel získává opravdu velké množství pozitivních reakcí. Na Heuréce se spokojenost s ním pohybuje na úrovni 84 % a na srovnávači Zboží má 4,5 hvězdičky z 5.

Když se podíváme na konkrétní zkušenosti, zjistíme, že lidé o Gelmodel nejčastěji říkají, že:

  • Je méně bolí pohybové ústrojí
  • Ho užívají na základě doporučení svých známých
  • Si prvních pozitivních účinků všimli zhruba po měsíci
  • Jim vyhovuje jeho tekutá forma
  • Jim vyhovuje jeho ovocná příchuť

Někteří lidé uvádí, že jim moc nevyhovuje jeho vyšší pořizovací cena. Někteří také uvádí, že během jednoho měsíce spotřebují dvě balení. Na druhou stranu, když vezmeme v úvahu, kolik stojí jedno měsíční balení jiných kloubních výživ, cena doplňku stravy Gelmodel se nám zdá být (i při případné nutnosti mít dvě balení na měsíc) přiměřená.

Vzhledem k tomu, že pozitivní zkušenosti s touto kloubní výživou jednoznačně převažují, rozhodně se nemusíte bát ji při nějaké příležitosti vyzkoušet.

Vyzkoušet také můžete další alternativy, ke kterým patří kloubní výživa Kloubin, na kterou jsme taktéž psali samostatnou recenzi.

 

 

Také máte s kloubní výživou Gelmodel dobrou zkušenost?

 

Celkové hodnocení

Ohodnoťte kliknutím na počet hvězd.

Hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Buďte první, kdo ohodnotí tento článek.

Napsat komentář